0

@DaPidejpi Bo Messi jeszcze się nie pożegnał, haaa

3

@DaPidejpi Gdy odejdzie Dembele to tych syatucji nie będzie miał kto tworzyć. Aubameyangowi brakuje przebojowości na skrzydle, nie robi większej różnicy od bezproduktywnego Ferrana. Ja uważam że dużo bardziej potrzebny jest dobry skrzydłowy w obecnej sytuacji kadrowej. Na 9tce spokojnie mógłby dalej grać Auba który pokazał że to co ma zazwyczaj wykorzystuje.

0

@Emhyr popełniał często błędy w kryciu natomiast w pojedynkach radził sobie dobrze

3

@DaPidejpi dobrze, że sprostowałeś, że chodzi Ci o skilla. No to fakt, też podzielam tą opinię

0

@DaPidejpi z tym że Neymar w ostatniej dekadzie jest drugim najlepszym piłkarzem po Messim. Ronaldo przez ostatnie 10 lat był ponad Brazylijczykiem i to nie powinno podlegać żadnej dyskusji.

0

@DaPidejpi Mam nadzieję, że to żart

1

@Emhyr Co by nie mówić Dest w pojedynkach 1vs1 radził sobie bardzo dobrze. Nie przypominam sobie aby jakikolwiek piłkarz go w łatwy sposób ograł

2

@ObjektywnyKrytyk Dobrze, w takim razie ile tytułów premier league w 21 wieku przed przyjściem Pepa zdobył Manchester City? W ogóle sugeroeanie że wygranie 4 razy premier league przez ostatnie 5 sezonów nie jest jakimś wyczynem to naprawdę nie masz zielonego pojęcia o piłce

11

@KrwawiaceoczyVEB Który młody piłkarz chcący się rozwijać i GRAĆ W PIŁKĘ chciałby pójść do tak grającego Atletico? Po drugiej stronie medalu mamy Aston Ville która się wzmacnia i ma naprawdę ciekawy projekt sportowy w najlepszej lidze na świecie

0

@ObjektywnyKrytyk Przypomnę tylko, że piszesz o trenerze który w Hiszpanii rywalizował z Realem Madryt, w Niemczech z Borussią, a w Anglii z Liverpoolem który przez ostatnie kilka lat zdobył kilka punktów mniej w lidze niż City,a za tydzień gra w finale LM, którą też ostatnio zdążył już wygrać.

4

@HypeR ale to nie chodzi o miłość tylko o zaangażowanie na murawie... Ile razy Dejong poprostu odpuszcza rywala lub spuszcza głowę po stracie piłki zamiast wracać i starać się jak najszybciej naprawić swój błąd. Koledze wyżej chodziło raczej o charakter którego wielu piłkarzom Barcy brakuje, w gronie tych piłkarzy napewno jest Dejong

2

@FCMichalo ale powiedział o klubie a nie o kraju.

91

Obchodzi mnie to tak jak zeszłoroczny śnieg

37

Słyszycie te grzmoty? To nie burza, to pękające tyłki kibiców Realu Madryt.

0

@Jacu327 Ktoś tu chyba nie wie że kryteria głosowania w tym plebiscycie popularności się zmieniły

0

@kuz na co komu pieniądze których nie można wydać?

0

@kamiVeB no ile byś oddał?

0

@FCB24 Kasjusz nie jest dobrym technicznie piesciarzem, ma zbudowaną dobra bazę która do tej pory wystarczała na amatorów. Parke już go zweryfikował. Szpilka to waga ciężka, jeżeli mieliby się spotkać w ring to Kasjo nie miałby najmniejszych szans. Jedna bomba i patus śpi.

1

@YouTuber do 60k ciężko znaleźć coś szpanerskiego, za 80 jak coś może jakieś ładne czarne A5 w pełnym sline, a i BMW f30/f10 w niebieskim kolorze z m performance.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Nazio87 pewnie tak

1

@ViscaBocian Lewandowski =Benzema
Mbappe > Dembele
Vinicius > Fati

1

@PatrychoO i pepsi

1

@skubi99 brałem około rok, pomogło

0

@MatLMG Gdyby nie uczyli w szkołach tych wszystkich dla ciebie niepotrzebnych rzeczy to powiedz mi w jaki sposób nasza cywilizacja miałaby się rozwijać?

1

@Clue Cyberpunk

0

@Rewolucja123 Ale ja nawet sam napisałem o odzyskaniu rytmu meczowego w głównym poście więc to chyba jasne jak słońce że w meczach towarzyskich można poćwiczyć pewne schematy natomiast to nie jest okres po którym należy wymagac cudów. P. S Nie ja zacząłem wycieczki personalne więc nie rozumiem jak możesz zwracać mi w tej kwestii uwagę

0

@Mario96w Dlaczego jestem ignorantem i gdzie on mnie wyjaśnił? Przecież on jest w błędzie i nie ma zielonego pojęcia na czym polega presezon podobnie zresztą jak Ty :v

0

@Emhyr Ty nigdy nie uprawiałeś piłki kzonej nawet na pioziomie amatorskim jeżeli się ze mną nie zgadzasz. @Janiama gral co jest potwierdzone i powie Ci dokładnie to samo. Fifa na konsoli nie ma nic wspólnego z prawdziwym sportem

0

@Bobo25 napisałem wcześniej o braku rytmu treningowego z którego wynika utrata wydolności fizycznej. Usunąłem komentarz po to aby napisać nowy i ubrać go w prostsze słowa żeby @MesQueUnClub_87 mógł zrozumieć bo jak widać ma pewne trudności z interpretacją lub nie wie z czym wiąże się utracony rytm treningowy. Nie chce mi się dalej rospisywac bo to walka z wiatrakami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?