0

@yzyr oczywiscie, ze dla dobra FCB a nie swojego. Taka jest podstawa szantazu.
A czy FCB probuje cokolwiek obejsc to nie wiemy. Wiemy, ze sad zasadzil na korzysc klubu w sporze z liga, ktorego nie powinno bylo byc i jako efekt liga, no niestety musi wypuscic info... jesli bylo nagiecie przpisow to liga powinna to zglaszac od razu. A jesli go nie bylo to nie ma nic do zglaszania. Zglaszanie po niekorzystnym dla siebie wyroku, wyglada jak wyglada.

A 70% wyliczylem NA OKO. Ta liga stoi wspolzawodnictwem Realu i Barcy. Bez ktoregokolwiek z tych klubow liga zamienia sie w duuuuuzo mniej interesujaca niz Francuska.


1

@Guess widać wyraźnie, że Nteka zatrzymuje się i umacnia pozycję, żeby wyblokowac Inigo. Może i sędzia by to zostawił, gdyby nie przyjęcie Fritosa, któremu piłka odskoczyła dokładnie w kierunku z którego nadbiegałby Inigo… Generalnie Rayo miało sporo pecha w tym meczu, ale tutaj błędu sędziego nie było.

2

To ciekawe, ze akurat La Liga tak mocno kopie, zeby sie doszukac co w naszych ksiegach jest nie halo...
Jeszcze ten tekst, ze La Liga wolalaby, zeby nie wyszlo na jaw, ale skoro sad przyznal zabezpieczenie... to serio zaczyna wygladac jak jakas przestepczosc zorganizowana.

Gdyby nie cala historia to serio byloby dobrze wyjsc z La Liga i isc gdziekolwiek. To by sie Tebas z calym stadem tych malych klakierow zdziwil gdyby im dochody spadly o 70%...

1

"nie przyjechalismy tutaj po to, zeyb grac przez 5 miesiecy"

Zastanawia mnie, ze Neymar ma juz 33 lata i nadal nie potrafi wytlumaczyc tej pijawie, ze on nigdzie nie przyjezdza grac, tylko wszedzie przyjezdza doic kase ze swojego syna...
Masakra.

2

Mam nadzieję, że Diaz i Leao to jakieś głupoty z prasy, skoro znacznie taniej można wyjąć Nico albo Baenę.
Natomiast Isak to typowa akcja w stylu Barcy. Jest zawodnik pod kontrolą i do wyjęcia za orzeszki to dajemy mu odejść do klubu który nam go nie sprzeda i zaczynamy sagę. Ostatnia taka pamiętam z Marquinhosem… ale o ile zamiast Marquinhosa można było wyciągać dobrych obrońców na pęczki o tyle 9 w tym momencie sensownej nie widzę żadnej…

0

Już pomijając, że Portugalczycy to nie nasza „domena” to nie wiem po co całe to gadanie o tym typie. Obraziliśmy się nagle na Nico, że jednak wolimy gorszego, starszego i droższego Portugalczyka?

0

@burcioszka on już mógł iść do Barcy, podobnie jak sam Vini. Wybrali co innego i krzyż im na drogę.

0

@lukkobe zarząd z pewnością nie będzie chciał go puścić za darmo, ale sam zawodnik może zablokować każdy transfer… Nie takie tuzy „za darmo” klub ostatnimi czasy zmieniały ;)

0

@slayer no powroty po kontuzjach chyba były, nie?

1

Widzę, że wielu tu mamy ekspertów, którym się wydaje, że piłkarzami się obraca jak ziemniakami w Lidlu…
Myślę, ż FDJ odejdzie za darmo po wygaśnięciu kontraktu. W innym wypadku zbyt dużo kasy jakikolwiek klub musiałby wyłożyć na transfer i na samą pensję, chyba, że Frenkie zacząłby grać na poziomie Pedriego… a wtedy zaraz panowie od ziemniaków stwierdza, że trzeba mu dać co sobie życzy :)
Jest oczywiście alternatywa w postaci przedłużenia kontraktu na niższej pensji, ale raczej znajdzie się ktoś, kto biorąc go za darmo będzie w stanie mu zapłacić gruby hajs…

Z perspektywy sportowej mamy zbyt dużo diamencików w pomocy żeby opcja ekskluzywnego zawodnika za gruby hajs na granic pierwszego składu i ławki miała sens.

3

Zasady są proste.
1. Wygrywający mecz zdobywa trzy punkty
2. Przegrywający zero.
3. Przy remisie dobie drużyny dostają po punkcie.
4. Dodatkowo Real w każdym meczu dostaje trzy dodatkowe punkty.

Przejrzyste i proste zasady.

0

@doc no tak. Pisałem z naszej (klubu) perspektywy. Żadna różnica.

0

@barteq ale gdyby dostał krótki to też byłoby niebezpieczne :)
Pisałem że Lamine przerósł Fatiego no o Fatim mowa, a chłopak jest w tym momencie topowym piłkarzem na świecie.
Zupełnie inna sytuacja niż z Fatim.

0

@Coutinho007 zastanawiam się czy to bait czy na poważnie…

0

@barteq Lamine już zdołał być jedną z wiodących postaci drużyny, która zdobyła mistrzostwo Europy… on przerósł Fatiego juz w swoim pierwszym sezonie w dorosłej piłce ;)

0

A co teraz za różnica? Odzyskanie jakichś pewnie 20 czy 30% jego pensji z 4 miesięcy wielkiej różnicy nam nie zrobi… gorzej, że pozbycie się go po sezonie też się wydaje trudnym zadaniem…

3

@Andi18 dosyć dziwne stwierdzenie… może i zasługujesz na grę w takiej Ossasunie, ale jak to się ma do Iniakiego??

Chłopak zdecydowanie podołał, chwała mu za to jak wygląda/wyglądał w tym sezonie, zwłaszcza w zestawieniu z tym co było rok temu. Nie zmienia to jednak faktu, że nie ma on talentu ani warunków na ten poziom i najlepiej będzie jeśli uda mu się znaleźć miejsce gdzieś niżej. Może razem moglibyście grać w tej Ossasunie? No chyba, że Ty też jesteś bramkarzem…

4

@David_Martin ja Morriby zupełnie nie żałuje i mam nadzieję, że na poziomie Celty już zakończy.
Natomiast sprzedaży Jutgli też nie rozumiałem. Bardzo fajny, dynamiczny napastnik, który mógł spokojnie strzelać bramki dla nas. Crackiem nigdy nie będzie ale takiego napastnika nie mamy a bardzo by się przydał.

0

Trzymam za chłopaka kciuki. Nie zauważyliśmy jego odejścia bo diamenty ze szkółki się pchają drzwiami i oknami, ale jak grał za Koemana to mega sie nim jarałem i mam nadzieje, że jeszcze wyrośnie na cracka :)

0

@Armandi Nico to inna pozycja niż Casado… przynajmniej w tym momencie.

0

Czyżby Araujo szedł w ślady Zlatana i zaczął mówić o sobie w trzeciej osobie? Rozumiem odpaly z dobrobytu, ale z tym Bogiem to trochę przesada…

0

@partymaker pensja mu wskakuje od nowego sezonu chyba. Podobnie jak klauzula.

0

@xavi890 kto ma 29?

0

@Marusek bo mamy mało napastników i dużo obrońców ;)

0

@Beztroskii pomiędzy wolny i za wolny jest różnica.

0

@LinekMichal podpisał. I wszyscy mu przyklasnelismy…

0

W to 65 średnio mi się chce wierzyć, ale te 80 prędzej.
Rozumiem, że idea była taka, żeby dać mu odejść jak stwierdzi, że nie gra… powyżej tych 65 byśmy za niego nie wzięli w lecie więc w sumie status quo, tyle tylko że jak chłop uzna że mu dobrze to wszystko jest już załatwione.

Nie wiem co sądzić o tym nowym kontrakcie.

1

@DonPancio uuuu!! Widać u Ciebie szerokie doświadczenie w negocjacjach. Z pewnością ten proces wyglądał właśnie tak jak opisałeś!

1

Ciekawe jak wiele wspólnego z tym, że tak mu zależy na pozostaniu i udowodnieniu swej wartości, przynajmniej do lata, ma to, że zarabia tu dwa albo trzy razy tyle ile dostałby gdziekolwiek indziej :)

1

@novy1899 no, my od nich też trzy dostaliśmy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?