Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@SenseiFCB No i spodnie do zmiany
0
@4drian0 Przyszły gracz PSG
11
@Pawlak1992to @Rust_Cohle
3
@Kaamilos87 XDD
1
Ayeeee watch my gucci bag fkn heeelll
1
@Janas11224 Ziomek kupił koszulkę Ibry prosto z Mediolanu, oficjalny sklep i mu nadruk po tygodniu odchodził xD Tymczasem mój Dybala od chińczyka perfekcja, zero wad
15
@barcanawieki Rządowi w formie
0
@Medium SSD z win 10
2
@Rust_Cohle Stary ja kupiłem za 350zl używanego lapka do fma i chodzi jak żyleta xD Także ogarniesz se coś
A ich wykleilo
0
@draxidox Potem szok, że Neymar połamany
1
@Antimadridista_WR Zawsze podziwiałem jej muzyke
7
@Albatros Alejandro Balde
4
@MysticCat No widac, bo on nie chce grać w RDR2 tylko w lola i csa, więc na chillu za taką kase znajdzie
3
@Rust_Cohle Jak to genialny fachowiec co wyjaśnia wszystkich
0
@kervuz1 To bot
21
@DaPidejpi Zabranie mu tej ZP to top kradzieży w historii tego sportu
5
@GuerillaAthletic ???????????
2
@MesQueUnClub_87 To samo można napisać o kontraktach, raz miałes coś wykraść, raz zhackowac, czasem było zlecenie zabójstwaz, lokacje też inne
1
@MesQueUnClub_87 Przecież te znaczniki to też było to samo
2
@Kapiczek Tragiczna jest xD Jeszcze ten herb na środku
5
@Ojciec5tkidzieci Totalnie to spaprali, ale jak wiemy to nie najgorsze co zrobili xD
2
@DonCarletto A trzeba było brać Aubameyanga, strzeliłby więcej od Lewusa, tak tu mówili fachowcy
3
Real się zbroi żeby tym razem spróbować powalczyć z marcosem alonso
1
@Objectivo Żartuje przecież
1
@Nazio87 Do pewnego momentu był kotem, a potem odcina prądu xD Ale graczom z tego kraju lubi poodcinać
0
Któryś z tych tureckich talentów w ogóle odpalił i utrzymał poziom? Pomijając Gundogana i Ozila
1
@DonMatteo901 Buc, prowokator i agresor. Jeszcze menda tak fauluje po kilka razy w meczu żeby zrobić krzywdę.
2
@Kgorecki2500 Zarost jakby ktoś wykałaczek w gwno nawsadzal, ale za to twardy jak cholera xD
2
@tomek8756 Bębenki zaczynają boleć jak już tylko widzę to jego zdjęcie xD
1
@clyde 3 stówy na chodniku, to był udany weekend