0

@tomek8756 Ale sprane głowy w komentarzach XDD

0

Jesteśmy dziadkami

4

Pique najlepszym graczem Interu dzisiaj?

2

Onana z 10 minut gry nakradł łącznie

1

Ale to są amatorzy XDD

2

Niech ten Inter Miami zabiera już ostatnich amigosów

0

Nic tu się nie zmieni, banda amatorów

0

xD w swoim stylu

4

I łeb w studiu coś gada, że to nie był dobry mecz Barcy XDD beka

1

@AmigoBlancos Bo cały hajs poszedł na koks i panienki dla Nedveda

2

@DonMatteo901 Niby jak

10

Ale oni mają silną psychikę

4

Mocna grupa - źle bo w łeb, słaba grupa - źle bo bez emocji, ah te polaki

1

@Rewolucja123 Ta gra budzi w człowieku najgorsze instynkty i zezwierzęcenie, wiem po sobie

1

@PatrychoO A myślałem że to ja tak tragicznie gram i połowa podań jest niecelna albo pod nogi oponenta

0

@Rust_Cohle Też cię utożsamiam z małpą

2

Xabi Alonso? Top

0

Chinter od zawsze z pomocą sędziego, tu się nic nie zmienia

0

Ligo Europy nadchoooodzimyyy

0

Polsat premium mi zniknął z aplikacji canal+ i elo xD

0

@draxidox Zibi top

0

@Medium Dinozaury do wora

4

@DonMatteo901 Da się to przeczytać inaczej niż głosem Borka.

1

@Dieselzor Już poinformowane służby

1

@Dieselzor Trzeba to gdzieś zgłosić chyba

0

@Pepiko Bo ta firma daje z siebie całe 30%

3

@kondzix2115 Series S to jest sztosik

6

Przerwy na repki to top najgorszych rzeczy

3

Nic tak tak nie denerwuje w meczach tego klubu jak partolenie sytuacji na potęgę, potem się to zazwyczaj kończy oklepem

0

Wiecie czy na tym Polsacie da się jakoś odtworzyć mecz po jego skończeniu? Albo czy gdzieś wrzucają szybko pełne spotkanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?