Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@DaPidejpi Jako byt ludzki nie zasługujemy na niego
0
@Worny Dokładnie o to chodzi.
2
@Nano22 Tylko właśnie chyba nikt normalny nie robił szpaleru za KMŚ, to był gest dobrej woli tych klubów, sami tego chcieli, a wielki Real zawsze wymaga.
65
Co do tego szpaleru, to nie było tak, że Real pierwszy rozwalił te tradycje bo chcieli łechtać swoje ego i wymagali aby piłkarze Barcy robili im szpaler po wygraniu KMŚ(xD)? Potem Zidane się spłakał i powiedział na konferencji, że nie będzie szpaleru dla Barcelony za wygraną ligę. Ten klub jest roszczeniowy jak matka z bombelkiem, więc nie dziwie się Atletico.
0
Milan pokazał mental
1
@skorupa1117 Michael Owen
1
@KmN Cieniutcy są
5
@talizmo Po prostu maszyna losująca arasza wybrała dzisiaj Mourinho do szkalowania
1
Zatrzymałem raków jednym kuponem
2
Raków co ty robisz
7
@Survier Najważniejsze, że jest kozakiem
1
@damiano996 Boli ich wielki Jurgen
1
@DonAndresFCB Po Eintrachcie już
4
@MatLMG Neymar mu namieszał w głowie XDD
3
Jednym postem podpalił wszystkich cules zobacz jak
https://www.instagram.com/p/CdLNU9eNybZ/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
23
XDD Eto'o co jest z tobą
2
@Bykunn To w tym też tamta była lepsza
0
@JohnnyBarca
wina Pepa
10
@talizmo Że zjadłby se ogóra, ale takiego dryblasa
4
Tylko Marek Papszun mógłby wygrać LM z City
2
@Fenelon Najlepsze podsumowanie tego klubu jakie widziałem xDD
1
@arasz1819 Weź już nie prorokuj bo wszystko co piszesz na odwrót działa xDD
3
LFC musi zgarnąć PL i LM, a City za to co odwaliło degradacja
1
@FC1899Barca Carletto to jest klasa sama w sobie
1
@Pawel13sz To już lepiej Braitem grać
1
@Przemek2323 Ale że składowo czy jak? Bo smakowo to taka colka, pepsi zero>>>>>>zwykłe
0
@AmigoBlancos Ramosowi plik gruby wpada i jest chillera
0
@Firestone Oby temat Lewego, a nie Osamy
1
@PatrychoO Dzieją się RUCHY
0
@BartqRKO Zależy od serialu, niektórym pasuje taki klimat, a niektóre są typowo na dzień czy dwa