0

@Kwiatek67 No mogą ruszać i tylko tyle

1

@araevik127 Bo ma tam kolegów

2

@Kwiatek67 A po cholere Haland ma tam iść?

0

@arasz1819 XDDD

2

No i teraz żólw już pewnie powie papa

0

PSG XDDD Marny to jest klub jednak

0

@eydeem Na Ane de Armas zawsze jest pora

0

Jedzie Mbappe z leszczami o to chodzi

3

@damian.09 Gdyby nie Mbappe to PSG by leżało i kwiczało

0

Biali co kontakt na glebe lecą

6

Kur a już się cieszyłem xD

5

@MichalZZZ Nie dla Dembele

0

@4drian0 No i oszukałeś mnie

27

@MesQueUnClub08 Nic się nie przejmuj, byłeś nietrzeźwy

3

@MesQueUnClub96 Pojawi się radość

2

@Pawelsky Kopiujesz link do znaku zapytania(bez niego)

0

@P33ck Normalnie, był cienki

0

@barcowy1899 Na grę Ferrana trzeba patrzeć inaczej niż na suche statystyki

15

@Pablit Haha, że jak słabszy?

2

3

@skakun95 Jeszcze suiiii brakowało

4

@PatrychoO Jak Karate Kid to dla Ciebie top, to Cobra Kai wyrzuci Cię z papci, oglądaj, najlepszy młodzieżowy serial

9

@ToWinaSedziego Zarzuca w następnym sezonie 7 na plecy i jedziemy

24

Ferran to jest fajny chłopak, dobry chłopak, elegancki chłopak mój

12



Hari Magłaja

(tak się wkleja linki leszcze)

3

Zawsze jakoś tak fajnie jak City leje United

0

@umtiti Odklejeni

3

@Janiama Prawda największa. Dlatego nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy wpychają go do pierwszego składu.

2

Ter Static to swoją drogą, ale impotencja strzelecka w tym meczu boli

1

2 minimum to oni zbierają dzisiaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?