1

@LosBlankos Ronald Koeman bije kolejne rekordy

6

Dobrze, że Liverpool chociaż osłodził trochę wieczór

0

Ten klub trzeba zaorać

3

Tu powinno być jak w meczach Atletico z 10 minut doliczone

2

Nędza i rozpacz

3

Mogliby grać do wtorku, a i tak nic nie strzelą

1

Zabierzcie tego de Jonga błagam

0

A trzeba było na melanż jechać

0

@Kurkmen Ja bym chciał żeby klub zmienił

0

@Kredon W dwóch bramki, a w trzecim moje ostatnie 2.85zl czysto na Real żeby nie wygrali

3

Jak ktoś ma konto na lvbet, to tutaj jest kodzik na freebecik, chyba 20zl: DERBYLVBET

64

Przynajmniej są emocje przed tym meczem, a mianowicie strach

4

@Rust_Cohle Semedo czuwał

0

Hahahahaha, Nelson Semedo to jest król

0

I nie strzeli to Leeds, idź pan

1

@Kamilos84 a Chelsea ma 9 meczów, 22 punkty i bilans 23-3, można się zachwycać

11

@DaPidejpi Spojrzałem na koszulkę Luisa w pokoju i chyba ktoś obok zaczął cebulę kroić

2

@DaPidejpi Tej scenie brak jego luzu luzu

1

@DaPidejpi Stylówka z LFC nie do podrobienia. Wiadomo, w Barcelonie przeginał, ale na Anfield.. Gość rozgrywał, kreował, rozdawał ciasteczka, walił bramki z połowy, aż czacha dymi. Dla niego te mecze oglądałem.

1

@fart Od dawien dawna

0

Ciężary, ale powinno być tu minimum 2:0 gdyby Fati nie świrował pawiana

0

Kołczinio cała strefa wolna, a ten pcha do Fatiego, big brain time

0

Teraz można oglądać

0

Dest gra lepiej głową niż Luuk

1

Spokojnie zaraz się rozkręci

0

@Mario96w Ale teraz jest mutant gościu

5

Ale Salah to ma forme mutant

1

@Rust_Cohle Trzeba go wyjaśnić po lekcjach

1

@Rust_Cohle Rób looouda

2

@TylkoBarca7273 Nauczcie się wklejać te linki parobasy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?