0

Mancini swoimi decyzjami totalnie zawiódł

3

W nienawiści do niemców od 2014

1

Przecież ten remis jest w pyte bo Niemcy odpadają

0

@Rust_Cohle Przecież z karnych się nie liczy gościu

2

Może Rabiot na lewej obronie będzie w końcu użyteczny

1

Semedo to jest agent niesamowity

1

Powiem tak, karne trzeba umieć strzelać, spójrzcie na Morate

2

Lloris jakby czegoś nie odwalił to nie byłby sobą

0

Ale młyn na trybunach, aż chce się oglądać

2

Semedo znowu trzeba będzie wykręcać, biedny chłop

0

@David_Beckham Wiadomo, że najpiękniejsza Italia

0

@JoseArkadioMorales Sousa out xD Chłopie co Ty piszesz

4

Niestety sam Lewy nie wygra

1

Ale dymy będą teraz

0

Wnioski są proste, nie prowokować Lucho hieny dziennikarskie

0

Jak on się odbił od Kulusevskiego XDD nie mogę

1

Paris Platynov na boisku

0

@Lionel_Messi10 Albo maszyna strzela i La Rambla zapłakana

0

Ja rozumiem taktykę na wrzutki, to jedyna nadzieja, ale piłkę też trzeba umieć dośrodkować

2

XDDD tyle i tylko tyle

1

@Janiama Polska - Szwecja 1-0
Hiszpania - Słowacja 2-0

0

Fatality byku tak jak Pepe

7

@Kgorecki2500 Zaraz po starciu Kmicic vs Wołodyjowski

0

@PatriBarca Jego trzeba dyscyplinarnie wypierdzielić z tego klubu, a co dopiero sprzedać

8

@neymarjr_143 Okaaaaazjaaaaaa

7

@IbrahimAfellay Pół instagrama to boty

1

@Janiama Austria - Ukraina 1-1
Holandia - Macedonia 3-1

2

@Homeopata8989 Byłby to prawdopodobnie ostatni melanż w życiu, ale za to jaki

0

Ale jak to Dembele nie odpali? Szok

1

@DaPidejpi Sevilla, Juventus

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?