6

@Kamilos84 Griezmann rozpuszczona gwiazdeczka xD Odpuście sobie już pisanie takich głupot.

0

@format1977 Pamiętam, że jak przychodził w 2013 to większość myślała, że dostanie 7 po Villi. Może teraz zobaczymy taki wariant.

18

@Chwytliwy Andrzej Ty zwyrolu

0

Obowiązkowy wykup miałby być problemem? xDD no nie mogę trzymajcie mnie

0

@Rewolucja123 Hector Bellerin

1

@Barcelismo Nie ma co wklejać info od tych gości

3

@sebasek99 Sebuś, a przejście wieśka trzy razy ratuje?

56

@Danny Gaucho Szacun dla Stevena, piękne słowa.

2

@neymarjr_143 Dla dobra piłki niech grają jak najdłużej, bolesny będzie to dzień, w którym Ci panowie skończą karierę, wolę o tym nie myśleć nawet.

1

@Piecia7211 Cisza przed burzą

2

Wychodzi na to, że odrzucili, ale przystaną na ofertę wypożyczenia i wykupu, czuję, iż transfer dojdzie do skutku, ale jeszcze chwilę sobie poczekamy.

0

@Rewolucja123 Ciągle czekam

54

@Grubson06 Ja już nie mam do niego cierpliwości

2

Nie wierzę, że to się dzieje.. po prostu nie wierzę

1

@Chwytliwy Tak to właśnie jest Andrzeju

1

@Hushovt Kilkuosobowe pt z lurem, kiedyś to kurde było

1

@sztrupcak Na mecz z nami zainwestują w Carlosa Kameniego

11

Panie! Afera jest! Podobno na La Rambli jakaś mafia grasuje w mordę jeża.

4

@Socjopata 100kk yang i 100 smoczych monet

10

Ale fajnie popatrzeć jak Simeone żyje meczem, cieszy się po bramce, u nas niestety tego nie zobaczymy.

4

Ale Trippier wciepe dał, ładnie Cholo to wszystko poustawiał, jest grana piłeczka.

0

@BarcaInfo Powinniśmy go w końcu sprzedać, moim zdaniem jest niestety tykającą bombą, która znowu może złapać jakiś uraz i potem ciężko będzie o jego odejście.

0

@koksik2700 Trzy tryplety na jednej fotografii

6

@Zodiac Ja z chęcią do gry

1

@SeeleyBooth Wiadomo, że Ty somsiad

0

Wywołam teraz pewnie burzę, ale no cóż. Lubię Dembouza, ale irytuje mnie to głaskanie go po główce. Jego nie można krytykować, bo zobaczysz jak odpali, bo zobaczysz jak Ci zamknie jadaczkę, bo zobaczysz jak.. No właśnie, pytanie kiedy to zobaczymy? Francuz ma przebłyski, popisuje się jakąś genialną akcją żeby zniknąć bądź złapać kontuzję i karuzela rozkręca się na nowo. Teraz będziemy czekać na ten przebłysk, który to niby "pozamyka japy", ale to nie wystarczy w tym klubie. Tutaj trzeba dobrej, równej gry przez długi okres, wtedy można uciszać.

0

@parpe Nie atakuje tutaj Rafy, wręcz przeciwnie, ale Coutinho mógłby w takiej sytuacji wnieść więcej niż Dembele czy Perez.

2

Ale życie niestety napisało scenariusz. Cou ląduje na trybunach, Suarez kończy z kontuzją, a jedynym wartościowym zawodnikiem w ofensywie, który wszedł z ławki okazał się Rafinha.

8

"Who needs Neymar"

0

Okaże się, że Rafinha jeszcze zostanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?