Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
JJEEEEST ufff, utrzymać to teraz
0
No kurr, błagam Jurgen zrób, że coś.
8
Nie wiedziałem jak je nazwać.. ja jestem prosty chłopak.
15
Panowie, umówmy się.. to nie są kobiety godne podania ręki Matiemu.
1
"koncert" kamerzysty
22
O nie, mutujemy
8
Prosty chłopak z Dębicy na gali.
6
To teraz pałkersona zlać i gitara.
0
Bonus niczym słynny skrzydłowy, walczył z kontuzją.
1
Luj ogłuszacz to tak potężne uderzenie, że nawet Bonusa sponiewierało
0
Kurr Bonus co ty odwaliłeś
0
Booooooonus! Booooooonus!
0
O w mordę Sarius!
3
Kołowrotek w gotowości
0
Bonus musisz
0
Filipek też zdymany
0
Dobra dobra dobra dobra
1
Dobra w końcu Fifi
0
Bez szans, zbyt duża przewaga warunków
8
Tych ulańców to i ja bym sklepał
1
Bramki Keana nie ominąłem, to najważniejsze
0
Bonus > Milan
1
Przepraszam, ale jednak oglądanie Łazarskiego Gladiatora to większa przyjemność.
0
Pięknie to zrobili, brawo Malcom
4
Stegen xDD Zszedłem na zawał prawie.
2
Lenglet to bestia
2
Uff, ważne, że jakoś wpadło.
0
A pamiętam jak skakałem gdy tylko theme song Setha zabrzmiał, niesamowity moment. Jak ten czas leci masakrycznie.
5
Chciałem go rok temu, to teraz też nie mam nic przeciwko.. mimo małej zadry. Szatnia pewnie jest za. Pod względem umiejętności to absolutny top, który w Barcelonie mógłby pokazać pełnie ofensywnego potencjału.
0
King in the north