3

JJEEEEST ufff, utrzymać to teraz

0

No kurr, błagam Jurgen zrób, że coś.

8

Nie wiedziałem jak je nazwać.. ja jestem prosty chłopak.

15

Panowie, umówmy się.. to nie są kobiety godne podania ręki Matiemu.

1

"koncert" kamerzysty

22

O nie, mutujemy

8

Prosty chłopak z Dębicy na gali.

6

To teraz pałkersona zlać i gitara.

0

Bonus niczym słynny skrzydłowy, walczył z kontuzją.

1

Luj ogłuszacz to tak potężne uderzenie, że nawet Bonusa sponiewierało

0

Kurr Bonus co ty odwaliłeś

0

Booooooonus! Booooooonus!

0

O w mordę Sarius!

3

Kołowrotek w gotowości

0

Bonus musisz

0

Filipek też zdymany

0

Dobra dobra dobra dobra

1

Dobra w końcu Fifi

0

Bez szans, zbyt duża przewaga warunków

8

Tych ulańców to i ja bym sklepał

1

Bramki Keana nie ominąłem, to najważniejsze

0

Bonus > Milan

1

Przepraszam, ale jednak oglądanie Łazarskiego Gladiatora to większa przyjemność.

0

Pięknie to zrobili, brawo Malcom

4

Stegen xDD Zszedłem na zawał prawie.

2

Lenglet to bestia

2

Uff, ważne, że jakoś wpadło.

0

A pamiętam jak skakałem gdy tylko theme song Setha zabrzmiał, niesamowity moment. Jak ten czas leci masakrycznie.

5

Chciałem go rok temu, to teraz też nie mam nic przeciwko.. mimo małej zadry. Szatnia pewnie jest za. Pod względem umiejętności to absolutny top, który w Barcelonie mógłby pokazać pełnie ofensywnego potencjału.

0

King in the north

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?