Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Może teraz fax dojdzie na czas
8
@FutbolFan Krucjata Cristiano Ronaldo
0
Komentarz usunięty
2
@takisobiektos Aa myślałem, że mniej ich teraz mają
Weź niech skończą serie a rozbierać xD
2
@mientusek1407 Serio nie wierzę, że to konami jakieś góry złota przyniosło, a imo wizerunkowo taki kontrakt z ea też ma jakieś znaczenie
8
Każdy większy klub ma umowe z ea tylko my 100 lat za wszystkimi xD
1
@MesQueUnClub_87 Podobno masz się stawić w Hogwarcie
0
@AlphaNumeric strzelam z ucha na wszystkich i zakładam konto na kafejce
2
@takisobiektos Ogólnie było wielu najemników, ale bukaku to robi wszystko w tak ohydnym stylu, że nie da się tego trawić xD
2
@DonCarletto Obrzydliwy typ i tyle
1
@Encore Ten Lukaku to jest jakiś poroniony pomysł, niech walczą
6
@La Pulgaa Dam ci protip
nie musisz czytać każdej plotki i liczyć na koniec sierpnia
0
@Emhyr Nie chodzi o ten komentarz, ale tak ogólnie. A czy się skusi? Wydaje mi się, że nie, ale Ronaldo też miał nigdy nie odejść z europy.
2
@Emhyr Nope, mimo, że nagonka na Lewusa już robi się lekko chora
3
@Kuba_1 Z twoim podejściem nędznym to Arteta już dawno by wyleciał
8
@Filu02 I to gadanie, że europa go zweryfikuje, a to on zweryfikował europe
16
@Kuba_1 Jest szansa na rejestracje piłkarzy xD
3
@DJ6 Bierz połowe
0
@Emhyr Rafa Marquez będzie naszym transferem na obrone
2
Coutinho też bolały plecy przed transferem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Barcasub O kurde fan Dembulanca xD
1
@agaFCB Często taki kryzys uderza, ale startuje ten sezon i jakoś wraca zajawa
19
Nie zaprzeczył, czyli coś się dzieje
0
PSG nie chciałoby Raphini?
1
Ważne, że równowaga drużyny nie została zaburzona
0
@abram3k Z Kanem, Mbappe, Rodrygo i Vinim samo by się to rozdupcyło bo każdy chciałby grać wszystko
0
@bernardFCB Już nie rób z Neya emerytura, który piłkę ledwo kopie bo wstyd
2
@Kondziubarca Laporta siedzi w tym 20 lat, wie co robi
0
@patrykzmc2000 nie warto wrzucać kopiarki
2
@Kuba_1 Gdybym powiedział co sądzę o starym Neymara to poszedłbym do więzienia