1

@mrboom no ale jak słyszę że Gabi był naszym drugim najlepszym pomocnikiem to bez jaj. Nie narzekam bez powodu tylko w uzasadnionych sytuacjach, nie będę chwalił tego że Yamal w niedzielę wrócił raz czy dwa do obrony czy tego że Pedro 4-5x mógł strzelić i nie strzelał

1

@szymon6847 kto???? Gavi miał super wejście, ale potem to jedyne co pokazywała to durne wślizgi na raz gdzie potem były dziury przez to

0

@CriminalFCB czy ja wiem czy to będzie wzmocnienie?.... piłkarsko to jednak nie dowozi

16

@Messibestplayerintheworld może i przyszedł latem, ale gość zagrał absolutnie fatalne pół sezonu a sprzedają go za 23mln. U nas by poszedł na wypożyczenie i płacenie 50% pensji.

12

No to trzeba nim grać a nie wpuszczać od pierwszej minuty, gra super, a potem 5meczy się z ławki nie podnosi :D

0

Nie no Cubarsi wyższa nota od Kounde....bez słów. Cubarsi ocena 1 za to spotkanie to by była wysoka

1

@Aragorn33 i wg Transfermarkt całe trio kosztuje ok 350mln chyba :D

0

@Szmulek od tyłu? To chyba faulu os tyłu nigdy nie widział

1

@kamyk_23 nie mówię by rezygnować z niego ale nie może grać tyle ile gra. Już lepiej próbować kolejnych opcji jak Eric+Martin

3




Brutalna prawda

0

@Szmulek Asencio nie zasługiwał na czerwo.....

5

@Arden tu na początku Kounde zagrał super bo zagrał na przeczekanie z Vinim i zepchnął go do linii bocznej a potem....potem to już klasa Viniciusa a nie błąd Kounde

1

@partymaker no wiesz, jak w meczu musi 20x być w sytuacji 1vs2 bo Yamal nie wraca to i w akcji 1vs1 może go odciąć

26

Dla nas lepiej :D wypoczęty i mniejsza szansa na kontuzje

9

Raphinha bez opaski kapitana nr1 to żart jak przedłużenie umowy z Duńczykiem pewnym.....

1

@Who_you_mam Arteta to ma PR jakiś jak Bellingham. Chłop od 6lat nie wygral nic poza Pucharem Anglii a wymienia się go wśród najlepszych trenerów na świecie

3

@Roobo skończyłem patrzeć na ten oceny jak zobaczyłem przy Cubarsim 6. Nie wiem kto to ten typ na Twitterze ale oglądał chyba zeszłoroczne el xlasixo

0

@Karol145 ja tam się nie dziwię, tu jest to samo. Sorry, ale to są emocje i to jest finał z odwiecznym rywalem. Fermin też się "popisał" takimi słowami

1

@KamQiX no i przynajmniej wyrównany poziom był :D

0

@mrboom nie no nie mówmy że Yamal wczoraj ciągnął ten wózek. Podanie do Raphinhi tuż przed golem na 1-0 i.....i co jeszcze na duży plus?

4

@partymaker Szwed to powinien wczoraj wejść a nie że Yamal ma jakieś embargo na grę 100% czasu nawet jak gra przeciętne/słabe spotkanie

0

@jeonek zdecydowanie brać. Teraz za takiego Laurente z Sassuolo by trzeba było dać z 60mln.

1

@ToWinaSedziego my graliśmy Cubarsim więc 9vs10 :D

1

@ShawnC ale no też trzeba czasami pamiętać że na skrzydłach u rywali mogą zagrać wybitni piłkarze. Vinicius tam po prostu pokazał niesamowite umiejętności i to warto docenić

4

@partymaker ok, nie można skrytykować Yamala. Wczoraj cudny występ, 10/10, kręcił rywalami aż miło. Czerwona dla de Jonga skąd się wzięła? Bo Yamal przegrał z Mbappe walkę i się wywrócił i leżał zamiast wstać i wracać. 90min a ten sobie leży.....super postawa, nie ma co go krytykować

2

@kanver_ Kane to cudowny napastnik ale Mbappe to inna półka. Mbappe sam ciągnie ten Real i tyle. Bez niego to oni w tym sezonie by mieli już do nas z -15. Nie ma co gadać że wygrali LM z Joselu bo to był inny Real, z Krossem, Carvalajem i innym trenerem

0

@Zyhu ale nie przegrywa pojedynków 1vs2 czy 1vs3 :P

0

@Eto'o9 R10 czekałem właśnie aż ktoś napisze że Cubarsi mu pomaga :D

7

Wiem że na Kounde jest spora krytyka, nie ma najlepszego sezonu ale kurde.....chłop jest sam po swojej stronie. Zero wsparcia z strony Yamala. Wczorajszy mecz to była kropka nad i w tej tezie. Wiele razy była 1vs2 a i była taka akcja gdzie był 1vs3. Takich akcji to by Cafu w prime nie wybronił

3

@LukaszFan w 94min gdy gramy w osłabieniu? No nie wiem xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?