3

jaka jest szansa, zeby redakcja co tydzien dawała artykuły o piłkarzach wypożyczonych i tych, do których mamy prawo pierwokupu? mysle ze o piłkarzach definitywnie psrzedanych nie ma co wracac, ale wiekszosc uzytkowników zapewne ciekawi jak sobie radza m.in. Alen Halilovic i Denis Suarez

0

mam rozumiec, ze za Rakiticia?

0

prawda jest taka, ze na Celte powinien wyjsc Sergi Roberto, Nolito jest w takim gazie..... a Sergi może i nie daje w ataku tyle co Alves, ale w obronie na chwile obecna miazdzy Brazylijczyka

0

nie moglem ogladac meczu, ale jak odpalilem skrot, to myslalem ze gramy z Villareal

0

Mi tam wystarczy 1:0 ale bez kontuzji

0

Pewnie nie wiele osob oglada Puchar Świata w rugby, ale porównując konentarz meczu RPA vs Japonia, a tych z Eleven...komentator rugby to prawie tam plakal z emocji

0

A co Messi zrobil w tym meczu?

0

Bilbao?? 1 kolejka to nie bylo fartem?

0

Ja tam wole zeby Ronaldo strzelil 10 goli z karnego w jednym meczu, ale rywal zawsze o jefno więcej

1

Mnie ciekawi jak tragiczny necz musi zagrac Messi zeby nie zostal wybrany pilkarzem meczu wg tutejszych użytkowników

0

hahahaha, dlaczego mam Canał Sport i Canał Sport 2 na UPC skoro tego nie zamawialem?

0

po pierwsze, nie napisalem ze dalbym tam Kroosa, ale Rakitic napewno tam nie pasuje. Verratti napewno grał gorzej niz Pogba.

0

w sumie to juz rozumiem, takze dzieki

0

to mozesz mi to wyltumaczyc, jezeli zamowie usluge nc+ to bede mial PD, czy nie?

0

ale zamowic usluge moge, tego jestem pewien na 95%, tylko co po 15 pazdziernika

0

ja sie na tym nie do konca znam, takze czy moze mi to ktos wytlumaczyc? Jezelu mam UPC i zamowie uslugi nc+ za dodatkowa oplate to bede mial PD, chyba dobrze rozumiem, ale co po 15 pazdziernika?

0

ktos musi przyjsc, bo sam Turan do rotacji nie wystarczy, dozna kontuzji i bedzie to co teraz, Gündoğan i Coutniho byliby wspanialym wzmocnieniem, ale takim Suarezem, zeby sie juz w naszej pierwszej druzynie, tez bym nie pogardzil

0

Beda gdzis skroty wszystkich dzisiejszych necz w tv?

2

hahahaha. Czyli Alaba i Boateng są Azjatami?Ok. Rakitic, Verratti i Bonucci do 11? hahahah

0

Fifa moglaby zoorganizowac taki mecz na cele charytatywne, ale piłakrze graja po 60 meczy i nikt nie chce im dokladac. Co do składu, Am. byl ulozyl identycznie, ale z Europa bym polemizowal

0

Niby tak, ale Samper wg mnie jest lepszy na Pivocie niz na 6, ak jak Sergi Roberto, ktory tylko tam cos daje w pomocy. Alves w pomocy, myśle ze w takim meczu z Las Palmas czy Eibar u sb mozna tak sprobowac

0

najgorsze jest to za nikt z rezerw nie zasluzyl na gre przy kontuzji Rafinhi, bo Gumbau i Samper to bardziej zmiennicy Busquetsa

4

za to Alves w tym sezonie nie gra nic w obronie, juz wole by grał Sergi Roberto, ktory pilnuje tyły, niz Alves, ktory o nich nie pamieta

0

no to nasza ławka teraz wyglada naprade imponujaco

1

Kto by pomyslal przed sezonem, ze Sergi Roberto bedzie tak waznym zawodnikiem do stycznia, tylko on zostaje do rotacji za Busquetsa i Rakiticia....

0

Przy takich gosciach uderzenie twarz przez Pepe czy wyzwiska Pique powinny byc karane ,,tylko" grzywna

1

mam nadzieje ze za 256 dni znowu Barcelona zawita we Włoszech :D

0

Odkąd Lucho przejął Barcelone, to nie mozna powiedziec, ze nie gramy kontratakiem, np z Juve w finale strzeliliśmy 2 gole po takich akcjach

42

592 km dzieli Rzym od Mediolanu :) i pomyslec ze nie pozwola naszym gladiatorom jechac bezposrednia, tylko czekac 9 miesiecy....

0

Vidal gra jeszcze bardzie ofensywnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?