FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tym roku oprócz Pique jest naszym najlepszym obrońca więc podpisanie kontraktu wydaje się dobra opcją, tylko jak nie wiadomo o co chodZi to wiadomo że chodzi o $$$
0
skutecznosc Legii byla dzis jak......
0
Hahlilovic jest jeszcze bardziej przereklamowany niz Odeegard, ogladalem kilka meczy z nim i jedna udana akcja poprzedzana byla 10 stratami
0
wolalbym zmiany w linii pomocy np Samper
0
jakie teraz mecze beda transmitowane na canal+ i tym calym cyfrowym polsacie?
1
Ilość ,,produkowania" przez Niemców bramkarzy jest nie wyobrazalna, można ja porównać tylko do produkcji pomocników w Hiszpanii
0
Podoba mi się ze na tej stronie można pogadać o wszystkim ale temat Realu jest tutaj przesadą, to jest strona fcbarca.com a nie anty-real.pl
1
Twoja lekturę to trzeba na jutro zostawic, co się rozpisał xD
1
Dlaczego? To nasz główny rywal w lidze i w LM, więc każdy powinien wyrazić swoje zdanie na ich temat, po za tym to dobrze że admini pozwalają pogadać ba każdy temat
8
Mimo meczu z City to na Malage trzeba wyjść podstawową 11 z jedną zmiana: Rafinha za Inieste. Piłkarze muszą być w rytmie meczowym więc prze ten tydzień trochę odeszli od zwyczajów grania co 3 dni
0
Ja bym dodał tam Götze i Isco
3
Hahahaha, no tak obronę mają lepszą? Pomysł trochę, już nie mówię tylko o 4-0 ale o tyka że takie Deportivo miało kilka naprawdę dobrych sytuacji, a u nas? Pique czyści jak chce i gdzie chce, Alves wkońcu gra na swoim poziomie, Mascherano też nie zawodzi
1
Wiadomo że Real wygra ten dwumecz, ale liczę że Schalke postawi im ciężkie warunki choaciz u siebie, Pepe najprawdopodobniej nie zagra od początku a więc przy stałych fragmentach Matip, Nastasic i Howedes mogą cos zdziałać+ po kontrach też bym sie nie obraził
9
Ale jeszcze przy stanie 0-0 był gol dla Porto a sędzia uznał że był spalony, a gość był na czystej pozycji conajmniej 4m
2
prawdopodobnie juz nigdy nie bedzie tak zgranego duetu i tak perfekcyjnie pracujacego jak Xavi i Iniesta :(
58
0
dzisiaj mija 41 lat od manity na Bernabeu... takie kalendarium chce sie czytac codziennie xD
0
Nie śmieszne.
0
Ale AtM ma ogromne znaczenie dla tej rozgrywki, nasz mecz z nimi na Vicente Calderon może sporoooo namieszac
3
Celta rok temu druga polowke miala znacznie lepsza niz pierwsza, nie chce zapeszac ale u nas nie wyglada to najgorzej
2
zolty powinien byc sedzia liniowy a nie glowny
1
teraz jak najszybciej chce zobaczyc Rafinhe i Sergi Roberto
2
Bartrabauer+Piquenbauer
0
Jak dla mnie to jest idealny mecz żeby Samper mógł zagrać w pierwszym składzie, musi się odgrywać
10
a mis ie wydaje ze na odwrot, watpie ze Marcelino wierzy w awans i wygranie 2 bramkami bez straty gola, nie zdziwie sie jak zagraja takimi samymi 11 w obu meczach
0
Ostatnio dwa mecze miał fatalne więc ogladnuj mecz a dopiero potem pisz głupoty
4
Hat trick i remis. Bez wątpienia
0
Nw bo nie miałem przyjemności oglądać Pele jak i Maradony
3
Różnica między Messim a Ronaldo, jest taka, że o Ronaldo mówi się że może jest najlepszym piłkarzem świata, a o Messi że może jest najlepszym piłkarzem w historii
0
Chybya wszyscy zalujemy że dwumecz z City nie jest choćby i dziś