0

W tym roku oprócz Pique jest naszym najlepszym obrońca więc podpisanie kontraktu wydaje się dobra opcją, tylko jak nie wiadomo o co chodZi to wiadomo że chodzi o $$$

0

skutecznosc Legii byla dzis jak......

0

Hahlilovic jest jeszcze bardziej przereklamowany niz Odeegard, ogladalem kilka meczy z nim i jedna udana akcja poprzedzana byla 10 stratami

0

wolalbym zmiany w linii pomocy np Samper

0

jakie teraz mecze beda transmitowane na canal+ i tym calym cyfrowym polsacie?

1

Ilość ,,produkowania" przez Niemców bramkarzy jest nie wyobrazalna, można ja porównać tylko do produkcji pomocników w Hiszpanii

0

Podoba mi się ze na tej stronie można pogadać o wszystkim ale temat Realu jest tutaj przesadą, to jest strona fcbarca.com a nie anty-real.pl

1

Twoja lekturę to trzeba na jutro zostawic, co się rozpisał xD

1

Dlaczego? To nasz główny rywal w lidze i w LM, więc każdy powinien wyrazić swoje zdanie na ich temat, po za tym to dobrze że admini pozwalają pogadać ba każdy temat

8

Mimo meczu z City to na Malage trzeba wyjść podstawową 11 z jedną zmiana: Rafinha za Inieste. Piłkarze muszą być w rytmie meczowym więc prze ten tydzień trochę odeszli od zwyczajów grania co 3 dni

0

Ja bym dodał tam Götze i Isco

3

Hahahaha, no tak obronę mają lepszą? Pomysł trochę, już nie mówię tylko o 4-0 ale o tyka że takie Deportivo miało kilka naprawdę dobrych sytuacji, a u nas? Pique czyści jak chce i gdzie chce, Alves wkońcu gra na swoim poziomie, Mascherano też nie zawodzi

1

Wiadomo że Real wygra ten dwumecz, ale liczę że Schalke postawi im ciężkie warunki choaciz u siebie, Pepe najprawdopodobniej nie zagra od początku a więc przy stałych fragmentach Matip, Nastasic i Howedes mogą cos zdziałać+ po kontrach też bym sie nie obraził

9

Ale jeszcze przy stanie 0-0 był gol dla Porto a sędzia uznał że był spalony, a gość był na czystej pozycji conajmniej 4m

2

prawdopodobnie juz nigdy nie bedzie tak zgranego duetu i tak perfekcyjnie pracujacego jak Xavi i Iniesta :(

58

to sie nigdy nie znudzi xD

0

dzisiaj mija 41 lat od manity na Bernabeu... takie kalendarium chce sie czytac codziennie xD

0

Nie śmieszne.

0

Ale AtM ma ogromne znaczenie dla tej rozgrywki, nasz mecz z nimi na Vicente Calderon może sporoooo namieszac

3

Celta rok temu druga polowke miala znacznie lepsza niz pierwsza, nie chce zapeszac ale u nas nie wyglada to najgorzej

2

zolty powinien byc sedzia liniowy a nie glowny

1

teraz jak najszybciej chce zobaczyc Rafinhe i Sergi Roberto

2

Bartrabauer+Piquenbauer

0

Jak dla mnie to jest idealny mecz żeby Samper mógł zagrać w pierwszym składzie, musi się odgrywać

10

a mis ie wydaje ze na odwrot, watpie ze Marcelino wierzy w awans i wygranie 2 bramkami bez straty gola, nie zdziwie sie jak zagraja takimi samymi 11 w obu meczach

0

Ostatnio dwa mecze miał fatalne więc ogladnuj mecz a dopiero potem pisz głupoty

4

Hat trick i remis. Bez wątpienia

0

Nw bo nie miałem przyjemności oglądać Pele jak i Maradony

3

Różnica między Messim a Ronaldo, jest taka, że o Ronaldo mówi się że może jest najlepszym piłkarzem świata, a o Messi że może jest najlepszym piłkarzem w historii

0

Chybya wszyscy zalujemy że dwumecz z City nie jest choćby i dziś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?