0

Filozofia Fc Barcelony, w której zakochało się 50 mln osób odeszla wraz z odejsciem Pepa, zarówno Tito, jak i Tata boją się stawiac na młodzież, za niedługo odejdą(lub odeszli), i będą błyszczeć w innych klubach

0

ale przed meczem z City powinien oszczedzac Fabregasa, więc Sergi mógłby za niego zagrac

0

nie

0

Jak Martino ma takie podejscie do Tello, Afellaya i Sergiego Roberto to niech ich sprzeda bo za ich trojke z 20 mln by sie dostało

0

pażdziernik, w pierwszym meczu rozumiem, chce wyrobic przewagę, no ale dlaczego dzis nie graja to nie rozumiem

0

A mówił ze w pucharze bedą grali rezerwowi, wiec ja sie pytam dlaczego nie ma Sergiego Roberto i Tello?

0

czy miejsce rozegrania finalu jest znane, czy bedzie ustalane dopiero po poznaniu finalistów?

0

Mógłby dać dziś zagrac Sergi Robertowi i tello, w koncu mieli grac w pucharze,a zbliza sie mecz z City wiec lepiej oszczedzac podstawowych zawodników

0

Adama i Denis Suarez za Cuenki i dos Santosa

0

mam nadzieję, ze skoro tata ma plany wobec Rafinhi to bedzie on dostawał duzo minut, a nie to co teraz Sergi Roberto, Montoya, Bartra, Tello, Adama czy Dongou

0

Zamiast bramki Messiegio powinna być dos Santosa

0

Alexisa nie powinno sie obwiniac za stratę bramki, to jest napastnik, tam powinien być albo Song, albo Xavi

0

Nie wiem jak wy, ale ja bym wolał mnie podań a więcej strzałów

0

niestety, ale patrząc na słowa Taty, to u niego nadal lepszy jest Alves, niż Montoya

0

Ale nie sądzisz, że ten mlokos nie będzie grał tak genialnie jak Fabregas, jesli w meczu wchodzi na 5 minut?

0

Zna ktoś racjonalny powód, dlaczego Sergi Roberto nie wszedł jako pierwszy, a Fabregas jako ostatni? Ludzie, ten klub słynie z wychowabkow

0

Przy roztrzygnietym wyniku on musi wprowadzać mlodych!!! Podajcie racjonalny powd dlaczego wchodzi Fabregas i Busi, a nie np Roberto?

0

Ku*wa zmiany, ku*wa Martino niszczy ten klub, 90% kocha ten klub za młodzież która produkują,a on ma ich ggłęboko w du*ie

0

Dzięki że mi to uswiadomiles, jestes taki bystry, że aż ci zazdroszczę

0

Martino wie w jakim celu są zmiany? On ma przed sobą ważny dwunecz z City, a i tak nie robi zmian. Roberto za Xaviego i Tello za Alexisa

0

Montoya jest w tej chwili o klasę lepszy of Alvesa, Busquets w ostatich meczach niestety nie zachwyca, oby wrócił stary Busi na City

0

Denis Suarez na Anoeta powinien dostać powołanie, zasługuje na nie najbardziej z drużyn rezerw

0

Alves? Serio? Liczymy wrzutki, a później do Montoi każdy będzie miał pretensje jakby odszedł

0

Czy te madryckiej prasy o każda stratę pkt muszą obwinuac sędziego?

0

Offtop: gdzie jest poranny przegląd prasy i przewidywalne składy?

0

nie ma sensu kupywac młodych i obiecujących( Inigo lub Laporte) skoro Martino nie daje grać młodym, nawet w roztrzygnietych meczach CdR, najlepszym przykładem jest Bartra

0

Pewnie ponad 98% czytelników myślało o Luisa z Liverpoolu xD

0

,, oczywiste, wie, że miejsce Messiego w składzie jest niekwestionowane." Jeśli zagra kolejne 2-3 mecze na takim poziomie to powaznie zastanowilbym sie nad posadzeniem go na lawce

0

Z tego można wywbiskowac że Sergi Roberto zagra z Sevilla, to oczywiście ironia, ale bądź co bądź solenizant powinien grać w środę

0

Ja się pytam poważnie, bardzo mnie interesuje wasza odpowiedz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?