3

@ArterkHD dziwnie bym się czuł, zapewne bym odpuścił

1

@Pedri16Future
Lamine Yamal (wyróżnienie: Fermin)
Balde
De Jong
Rashford/Martin
Eric
J.Garcia
Nie ma takiego
7/10

0

@FCB24 widziałem sklejkę goli z różnych i szczerze, mocno przesadzone są reakcje na ich taktykę, ja tam fauli zbytnio nie widziałem

12

@FCB24 co jak co ale anulowana brak West Hamu to tam był ewidentny faul na Rayi, już nie przesadzajcie

16

Brawo Arsenal, tyle lat śmiechów i w końcu się udało

9

@MesQueUnClub_87 Ciągle we wszystkim byłem drugi, w Złotych Piłkach drugi, w Złotych Butach drugi, w Arabii drugi, i tak ***** do za*ebania

2

@mekston R10 wtedy chyba jakoś wiele nie pokazał ale tak, możliwe że przy tej akcji dał passa

1

@kubix05 nie widział Eto jak strzelał wyrównującą bramkę? Czerwona kartka na nim poza tym

0

@beter2 spoko, domyślam się ze jestem trochę młodszy od Ciebie a też tego nie czuję za grosz (mój pierwszy taki świadomy czekany mundial to 2010)

0

@BulaKG Lech nie siądzie

5

Nigdy nie byłem fanem Lewandowskiego, jednak trzeba oddać królowi co królewskie, te 4 lata przerosły moje oczekiwania jeśli chodzi o liczby. Nazwanie go legendą to już kwestia dyskusyjna dla mnie ale na pewno zapisał się w historii Barcelony jako ważny gracz i kluczowy element Barcelony Xaviego i Flicka. Nawet zrobiło mi się lekko przykro że to już się skończyło, te 4 lata zleciały bardzo szybko. Gracias Lewy.

4

@Arden Portugalia i Włochy

1

@BojanKriKicz teorię 19, praktyka 20 bo to było na pograniczu moich urodzin

4

Panie Katz, niech pan sobie te żądania wsadzi w dupę, ministrze zbrodniczego państwa

0

@MateS nie będę wymieniał zawodników uznanych z Barcy więc: Jamie Vardy, Dimitar Berbatov za styl gry taki luźny, z karier w FMie ale i nawet w rzeczywistości Dries Mertens, jeśli nieoczywisty to można dorzucić Emiliano Martineza bo większość go nie trawi. Dodam jeszcze Mascherano który mimo bycia bardzo zasłużonym graczem Barcelony nie sądzę by był u kogoś najbardziej lubianym czy tym najbardziej docenionym a ja akurat ,, szefuńcia" szanowałem jak mało którego gracza

1

@macio_944 nie oczekiwałbym wielkich grzmotów od Ćwiakały. Perez sigma przecież, presi, chyba że Laporta mówi ostro to wtedy populizmy, socjologiczne madridismo itd

1

@mrboom myślałem o tym wczoraj dosłownie, dla mnie też zależy jak to pojąć bo indywidualnie to wiadomo że się to broni ale trofeami no to tak pół na pół szczerze. Niemniej też myślałem o tym odkąd przeczytałem wysrywy Sneijdera xD

0

Widzę że stary dziad z demencją nie wziął leków XD

0

@Arkon może Guirassy?

0

@derus Lech, choć wolałbym Górnika, sory że tak późno odpisuje

0

@derus będę trzymał, proste

1

Ale lipa z tym Widzewem. Może chociaż Koronę wcisną pod kreskę na koniec

2

Nie ma po co go trzymać. Jak grał to był fajny ale z takim zdrowiem nie ma to żadnych perspektyw

0

@Gaucho idealnie i równiutko

4

Takiego lizusa jak Arbeloa to nie widziałem jeszcze w piłce. Niesamowity pod tym względem gość. Żenujący piłkarz i jeszcze gorszy trener.

3

Swoją drogą 56 urodziny obchodzi dziś Luis Enrique, mimo tego że trenuje drużynę której bardzo nie lubię to cieszę się że układa mu się życie zwłaszcza po tym jak umarła Xana. Oby mu się wiodło i może kiedyś wrócił do Barcy jako trener

0

@tbas Luka byłby świetny, trzymam kciuki za ewentualny transfer

18

Przyjemnie jest położyć się spać ze świadomością że u somsiada takie akcje się dzieją

0

@Gaucho dziwię się im, Bayern to jest klub który nas bardzo nie lubi, ich kibice śpiewali nawet z kibicami Realu puta Barca
P.S tylko Arsenal z tej grupy

2

@Lionel_Messi10 3 gole Leo, 3 gole Luisa. Swoją drogą pierwsza bramka to coś za co tak doceniam Suareza. Bramki czy technika na poziomie ale i podania miał naprawdę fantastyczne jak na napastnika. Szkoda tylko że zdrowie i być może miejscami brak takiego zacięcia spowodowały że już w wieku 33/34 lat był ociężały i nie do poznania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?