6

Ktoś się chyba zagalopował w tym usuwaniu wszystkiego i nawet La Ramble chciał usunąć

0

@Kwiatek1899, miałem robioną artroskopię kolana w październiku 2023. Szycie łąkotki, lekarz, który to robił podobno mocno się napracował (oceniali to inni lekarze do których chodziłem jak po zabiegu miałem wciąż problemy), ale niestety jest gorzej niż było przed zabiegiem. Powodzenia

1

@VegetaPolska, no kto co lubi, dla mnie odrzucająca jest jedna ręka w taki sposób zrobiona, a co dopiero dwie. Dobrze, że masz tylko dwie ręce i jesteś kibicem Realu

0

@VegetaPolska, chcesz mieć drugą rękę zrobioną w taki sam sposób?

2

@Safrani, też o tym pomyślałem xD Przesada moim zdaniem

1

@JimMorrisonFCB, ten co to robił na pewno ma talent, ale ten co to będzie nosił jest specyficzny

1

@VegetaPolska, będzie na niego patrzyła jak będziesz ją cimcirimcim

W sumie to na nich. Niezły bohomaz, bez obrazy

1

@TheNekro94, euro też leci na ryj. Nie podoba mi się to

5

@blakkudium, zgadzam się. 7 milionów € za gościa, który gra trochę w Barcelonie i potrafi coś od siebie dawać (choć nigdy nie będzie zawodnikiem najwyższej klasy) to naprawdę śmieszna cena.

1

@Batys, to już bliżej xD

2

@Bocheno1, wiecej czasu przebywam na terytorium Niemiec aktualnie

17

@blakkudium, żałosna jest kwota za jaką on mógł odejść. 7mln€? Serio?

3

@Lionel_Messi10, spożyłeś jakieś płyny, że to była brama w okno? Obejrzałem powtórkę i tam nie było żadnego okna

5

@ranger3120, ja na przykład to mam taki cel żeby wrócić do Polski i mieć żonę oraz rodzinę i być szczęśliwym, a jeszcze zdrowym do tego. Czasem się zastanawiam jeszcze nad tym żeby zawodowo czuć się lepiej, ale tu totalnie nie mam pomysłu

0

Komentarz usunięty

1

@Kidd, oni i tak by nie wygrali Premier League. Za ciency w uszach są

4

@NeroTFP1, ale czekaj

Jak on ma to zrobić?

0

Ta czerwona kartka w przypadku wejść innych graczy w ostatnich meczach La Liga to żart

4

@Marian_Pazdzioch, jak jesteś na zasiłku to żadna pogoda nie jest straszna

1

@Bartula, ważne, że bez nieporozumień. Pozdrawiam

1

@Bartula, to chyba Ci woda leci wolniej niż u mnie

1

@Bartula, a co ma robić, przerwało City akcje i ją zakończył. Było po czasie doliczonym. Do kiedy miał czekać?

2

Real Madryt zlał Brest 3:0 na wyjeździe. Nie ma co tu trąbić o jakiejś niesamowitej formie PSG. Przyjdą lepsze drużyny, wtedy zobaczymy

16

@MateS, to może zmień dziewczynę jak tak się dogadujecie

2

@macio_944, kusi żeby coś odpisać, ale to mogłoby już być przegięcie jak na La Ramble

1

@Mitch_Atleta, oj grało sie za dzieciaka

0

@MOLESTA, oczywiście, że powinien interweniować jeśli po różnym, którego nie powinno być padła bramka. Sędziowie są ślepi to niech korzystają z tej pieprzonej technologii żeby bylo sprawiedliwie.

0

Inter strzela bramkę po różnym, którego nie powinno być, bo wcześniej piłka wyszła za boisko. Sędziowanie w piłce nożnej jest na beznadziejnym poziomie

2

@Kgorecki2500, pożycz stówę

0

@esem91, trochę tych domów na La Rambli by już poszło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?