2

@Borneo, swierzosc na pewno będzie na odpowiednim poziomie

1

@macio_944, udowodnij

1

@Kgorecki2500, ale bydlak

1

@Cyzix, ktoś podpalał ludziom ich dobytek i policja w żaden sposób nie zareagowała od wielu miesięcy?

15

@wpwelement, strasznie się zmieniłeś odkąd dostałeś te zniżkę od @Luciano99

13

@jacobFCB, ktoś tu ma znowu zły humor niestety

7

@montiel, mamy swoich przedstawicieli w Buenos Aires, w Miami oraz Wrocławiu, ale z Madrytem może być ciężko

1

@Borneo, nawet Barcelona ma swojego van Dijka

0

@majkel95, a no tak, reklamy i oglądalność. Zdrowie piłkarzy i to ile mają odpoczynku nie ma znaczenia

0

@wpwelement, za co Ty mi usuwasz komentarz królewiczu?

0

Komentarz usunięty

0

Obie drużyny grają dopiero za tydzień w weekend, a mecz tak ważny jak El Clasico jest rozgrywany w sobotę gdzie jedna drużyna grała w środę, a druga we wtorek. Dlaczego nie zrobili tego meczu w niedzielę?

2

@Crashynski, jestem na nie. Za często się łamie. Nie można opierać drużyny na takim piłkarzu

25

@urbipl, Rodrygo za Yamala i wtedy będzie git

0

@brzucho, jeśli benzyna będzie polecana i nie będzie to nic typu 2.0 TFSI gdzie powstają serwisy specjalizujące się w naprawach dokładnie tego motoru to może być benzyna i diesel. Jedno i drugie do rozpatrzenia, a jeśli chodzi o budę to tak jak napisałem wyżej - to auto dla kobiety więc coś w stylu A3 lub Golfa, sedany oraz kombi odpadają

3

Teraz? Jak w linii ataku będą kontuzje to może być potrzebny, chociażby do rotacji. Pierwszym do sprzedaży powinien być Ferran, bo on zdrowy czy chory daje drużynie dokładnie tyle samo

0

@vangoor, jak najmłodsze oczywiście. Najlepiej coś w stylu Audi A3, Golfa i innych tego typu mniejszych aut. Dobre do miasta, ale żeby trasę raz na jakiś czas też można było komfortowo oblecieć

@gorgota, masz może takie auto i możesz coś więcej powiedzieć o konkretnym silniku i samej skrzyni?

0

Auto do 45k, koniecznie z automatem? Może ktoś zastanawiał się nad takim zakupem w niedalekiej przeszłości i może coś polecić?

4

0

@Lola120, to już wyjaśni prokuratura

0

@Lola120, zgłoszę Cię

1

@Popitek12, napij się water

4

@MesQueUnClub96, musisz se dodać to opisu, może ktoś to przeczyta w tym pierdolniku

3

@NeroTFP1, czy to powieść o La Rambli?

3

@wpwelement, badz grzeczny przez ten rok, bo zniżka przepadnie

0

@paweldunajecfcb, zawodnicy, którzy brali udział w akcji rossmana na pewno mieli lepsze czasy, więc średnio Ci wyszło

1

@Kidd, ja tak dziś mówiłem

0

@Kgorecki2500, są ludzie, którzy powinni brać z Ciebie przykład

2

@Safrani, jeśli chodzi o biurko to tylko @Transu96

1

Może Flick nie przegląda kafejki, bo ceni sobie swoją psychikę? Niech się na mnie nikt nie obraża, ale wchodzenie na tę stronę jeśli jest się kibicem Barcelony, podchodzi pod masochizm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?