0

@Emhyr, weź się chłopie obudź i wyjdź trochę z tej dziennikarskiej bajki. Jeden coś powiedział, drugi to skopiował i Ty oraz reszta ludzi łyka to jak pelikan. Co najlepsze przez ostatnie dni twierdziłeś, ze Bernardo na pewno dołączy do Barcelony. W życiu to pewnym można być tylko śmierci i podatków

1

@Emhyr, nawet w to wierzysz dla Romero? Zrobił z ludzi bałwanów w ostatni dzień, a Ty nadal wierzysz, ze gdyby odszedł Depay to dołączylby Silva? Przecież sam Bernardo kilka dni temu się wypowiadał, ze nigdzie się nie rusza

0

@Transu96, a ja nie mówię, ze Ty akurat tam wchodziłeś. Bardziej mam na myśli ludzi, którzy tam byli :) oraz tych, którzy ślepo wierzą w to co przeczytają w internecie. Przecież @Emhyr do teraz czeka na Bernardo, o którym pisał, ze na pewno przyjdzie XD

10

@Uukasz_93, ludzie powinni się obudzić i przestać wierzyć we wszystko co znajda w internecie

0

@Transu96, każdy kto tam wchodzi powinien mieć z tylu głowy, ze to wszystko może być jednym wielkim kłamstwem. Sami sobie ludzie są winni tego typu sytuacji, bo to oni tworzą te osoby. Tak jak bez ludzi nor byłoby tych żałosnych walk, w których bierze udział choćby taka Staśko, tak samo nie byłoby i Romero. Każdy na jego miejscu wykorzystałby ekscytacje tak wielu fanów

1

@katalonczyk987, narzekają Ci co zawsze wierzą we wszystko co powiedzą dziennikarze, którzy niektóre rzeczy musza wypuszczać, bo na nich zarabiają. W powrót Messiego jako piłkarza również nie wierze

1

@Ironman, emocjonować się plotkami transferowymi :P

0

@Emhyr, ale on w Atletico tez swoje szanse będzie miał. Nie jest złym piłkarzem, ale zgadzam się, ze w Barcelonie wolałbym go nie oglądać

1

@Emhyr, zdziwisz się jak będzie w czołówce strzelców La Liga

1

@Kgorecki2500, on u Tuchela nawet jaki prawy środkowy potrafił grać w trójce obrońców :D

1

@Atencjuszek, pracujesz jako programista? W jakiej technologii jeśli tak?

0

@bartekvisca jeśli ktoś jest seniorem i firma opiera się w dużej mierze na jego wiedzy i to jak najbardziej tego typu kwoty wchodzą w grę, ale to nie dla osób, które dopiero zaczynają i wchodzą w ten świat. Wydaje mi się, że żeby tyle zarabiać to musisz posiadać ogromną wiedzę, którą zdobywasz kilka lat, a potem i tak ciągle musisz się uczyć. Juniorzy, którzy zaczynają pracę zdecydowanie mniejsze zarobki mają, a czasem żeby wejść do tego świata takie osoby decydują się również na bezpłatne staże ;)

0

@Emhyr, Bernardo, sam mówiłeś, że na pewno dołączy

3

@ranger3120, 10/10, bardzo mi się podobało. Facet chciał tylko uspokoić sytuację, a ta go wali po buzi. Uwielbiam rozwiązywanie spraw przemocą. Dostała w łeb przez własną głupotę

1

@Kidd, u mnie brat z rodziną zrobili to wszystko w ciągu całego roku, już od samego początku. Mogą ze spokojna głowa spać, ze przynajmniej ciepło im będzie…

3

@GeneralXavi, pięknie. Wszystkie te gale dla cymbałów powinny zniknąć

1

@masq, dobrze jest trafić na lekarza, który ma naprawdę bardzo odpowiedzialne podejście do pacjenta i jego zdrowia. Mam nadzieje, ze wasze wizyty w szpitalach wkrótce się skończą, ale jeśli już będzie konieczność żeby tam przyjeżdżać to obyście trafiali na właśnie takich ludzi. Zdrowia dla żony i oby już teraz wszystko było lepsze :)

6

@Firestone, nie będą go kocić, bo jest już w 6 klasie :)

1

@MesQueUnClub_87, gdyby każdy potrafił stanowczo stawiać sprawę kiedy pracodawca wymaga zbyt wiele to rynek pracy byłby lepszy. Są tacy co naprawdę potrzebują urlopu, a go nie dostaną, bo inny pracownik jest na l4 i nie ma ludzi. Hit :D

4

@MesQueUnClub_87, urlop się należy jak psu buda. Nie ten pracodawca to następny :)

1

Dzień dobry, czy u was również La Rambla odpala się po drugim odświeżeniu strony?

3

Powrót do Barcelony coraz bliżej :) Pan piłkarz, wystarczyło dać mu szanse :)))

5

@MesQueUnClub96, a może to Puig zaczął grać, bo ktoś w końcu na niego postawił?

0

@hank_moody, najpierw chciałbym się dowiedzieć w jakiś sposób na jakie zarobki mógłbym liczyć, u nas w Polsce w dobrej firmie bez problemów da się dobrze zarobić, ciekawe jak to wygląda za granicą dla osoby, która ma prawie 10 lat doświadczenia. To mnie najbardziej interesuje

0

@VeB10Ronnie, @hank_moody, operator krawędziarki CNC, głównie maszyn firmy Trumpf

0

Dzień dobry, czy znajduje się tutaj osoba, która jest w stanie podpowiedzieć na jakich stronach szukać pracy za granicą? Tak żeby wyszukać np. zawód w którym pracuję i zobaczyć jakie mniej więcej kwoty można zarobić w innym Państwie za tego typu pracę. Będę wdzięczny za pomoc :)

32

@JoeBlack, przecież to jest oczywiste, że na dzień dzisiejszy oni mają główny wpływ na to jaką mamy inflację. Chcesz się z tym kłócić?

4

@tomek8756, nie dość, że Państwo pompuje w nich ogromne ilości pieniędzy w samych wynagrodzeniach, dodatkach i innych gównach, które sobie przydzielają to jeszcze tak ogromne pieniądze idą na to, że sobie podróżują. Przecież to jest jakieś nieporozumienie

0

@Kitek1640, kiedyś przyjdzie na to czas na pewno ;) Na razie i tak mam miesiące siedzenia w domu/mieszkaniu także bateria mi nie przeszkadza. Za to w MacBooku bateria jest świetna, potrafi bardzo długo wytrzymać bez ładowania

1

@Kitek1640, aktualnie korzystam z Iphone'a XS, kupiłem jako nowy dwa lata temu i do dziś niezawodnie pracuje. Nie stracił ani trochę na szybkości działania. Jedyne co zaczyna irytować to bateria, ale to raczej normalna sprawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?