0

mihal_s i oby taki był ten skład...

0

na Polsacie będzie przecież;)

0

Ibra9898 no tak ale kiedy Stuttgart ma rzut rożny Barcelona wychodzi z kontrą, o to mu chodziło;)

VeB!

0

trzymaj się David!

0

dalej Messi!

0

zakompleksiony kibic Realu hackował stronę;)

0

dobry tekst, brawo.

0

w 100% zgadzam się z wypowiedzią najlepszego prawego obrońcy na świecie!

0

szkoda ze sędzia odgwizdał niesłusznie dwa razy spalony. Henry zasługiwał na bramkę.

0

oby był gotowy na Stuttgart.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?