FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mihal_s i oby taki był ten skład...
0
na Polsacie będzie przecież;)
0
Ibra9898 no tak ale kiedy Stuttgart ma rzut rożny Barcelona wychodzi z kontrą, o to mu chodziło;)
VeB!
0
trzymaj się David!
0
dalej Messi!
0
zakompleksiony kibic Realu hackował stronę;)
0
dobry tekst, brawo.
0
w 100% zgadzam się z wypowiedzią najlepszego prawego obrońcy na świecie!
0
szkoda ze sędzia odgwizdał niesłusznie dwa razy spalony. Henry zasługiwał na bramkę.
0
oby był gotowy na Stuttgart.