0

@Bananowysong piętnaście znaków xD

0

Myśleli, że darmo będzie grał bo ma Barcę w sercu xD

0

@Pstryk Wykładasz 70mln?

0

Świetnie i co z tego wynika? Przyjdzie do Barcy? Połechtał Daniego? OK

0

Powiedział gość, który zaliczył w swojej karierze pierdylion czerwonych kartek xD
Gdzie wtedy miałeś mózg Christo?

1

@Magicc89PL Najważniejsze to pompować balonik bo clickbajty się liczą

0

Główną zmianą będzie odejście Araujo jak Lapcio z Alemanym w końcu nie wezmą się do roboty

1

Dzieci z LR już mają sraczkę na razie to tylko Liverpool się włączył zaraz pojawi się MC a kto nie chciałby zarabiać więcej i jeszcze grać u Pepa

0

@JonSnow I co przeszkadza bogatemu wydać 50mln na Gaviego?

0

@s0nar Ma klauzule 50mln, więc jak będzie chciał iśv to placz dzieci z LR nie pomoże xD

0

@kibic1899 A Barca jak się dobierała do Dembele, Cou, Grizmana?

0

@denks1984 Poszedł Cou do Barcy teraz Gavi do Liverpoolu 1:1

1

Jeszcze kibice Barcy będą krzyczeć Barto wróć

0

Mimo, że wyglądało to na chamski faul(atak korkami na łydkę) to Alves moim zdaniem nie patrzył pod nogi i był to przypadek.

0

@S_E_B_A I co w tym dziwnego płaci się za umiejętności i wyniki a to czy ma 17 czy 37 lat bez znaczenia

0

@gacek A kto ten rynek popsuł m.in. Barca: Cou, Dembele, Griezman.
City tylko za Grealisha wydało ponad 100mln, Chelsea kupiła Lukaku a Newcastle nikogo powyżej 100.

1

Messi też był blisko, pożyjemy, zobaczymy

0

Nawet 11-10 nie było widać specjalnie jakieś przewagi AM

0

Jeśli rezerwowy z średniaka PL robi taką różnicę to jak słaba jest LL i jej mistrz?

0

@tomaszFCB Eleven

0

@KolDan Do głowy może przyjść każdy dobry nawet kilka lat starszy, problem taki, że trzeba mieć na i dla niego kasę
No i musi chcieć tu grać ...

2

@Supell Mama zabrała kieszonkowe?
Eleven na miesiąc 16PLN

2

Jak nie będzie w przyszłym sezonie LM to Haland nie będzie chciał grać w Barcy

1

@FioletoweOczy A Barca zabrała Pique a Real Ronaldo z MU też gnidy? Prawdziwy z Ciebie bystrzak

0

Komentarz usunięty

0

Celem Barcy jest awans do przyszłorocznej LM, można to osiągnąć poprzez wygranie LE lub TOP4
Xavi może grać Dembele, Lukiem, Martinem a nawet Puciem byle osiągnął wyżej wymieniony cel
Lapcio to oszust i krętacz a Alemany to kretyn, który nie potrafi trzymać języka za zębami, jak Dembuś będzie grał to wyjdą na debili w oczach całego świata - w moich już są

0

@etobzyk Tak mi się skojarzyło

1

Martwiłbym się bardziej o Gaviego bo za chwilę, ktoś wpłaci te 50mln i już go tu nie będzie a chętnych jest sporo w PL, z podwojeniem tygodniówki, która zaoferuje Barca też nie będzie problemu

1

@Lucassito Dokładnie, wystarczy spojrzeć na Chelsea ile produkują graczy, których później opychają za kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt milionów i potem mogą kupić kogoś za 100+

0

@OsamaDembele Widać jak c...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?