FCBurnley
Dołączył/a: czerwiec 2021
Burnley
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bananowysong piętnaście znaków xD
0
Myśleli, że darmo będzie grał bo ma Barcę w sercu xD
0
@Pstryk Wykładasz 70mln?
0
Świetnie i co z tego wynika? Przyjdzie do Barcy? Połechtał Daniego? OK
0
Powiedział gość, który zaliczył w swojej karierze pierdylion czerwonych kartek xD
Gdzie wtedy miałeś mózg Christo?
1
@Magicc89PL Najważniejsze to pompować balonik bo clickbajty się liczą
0
Główną zmianą będzie odejście Araujo jak Lapcio z Alemanym w końcu nie wezmą się do roboty
1
Dzieci z LR już mają sraczkę na razie to tylko Liverpool się włączył zaraz pojawi się MC a kto nie chciałby zarabiać więcej i jeszcze grać u Pepa
0
@JonSnow I co przeszkadza bogatemu wydać 50mln na Gaviego?
0
@s0nar Ma klauzule 50mln, więc jak będzie chciał iśv to placz dzieci z LR nie pomoże xD
0
@kibic1899 A Barca jak się dobierała do Dembele, Cou, Grizmana?
0
@denks1984 Poszedł Cou do Barcy teraz Gavi do Liverpoolu 1:1
1
Jeszcze kibice Barcy będą krzyczeć Barto wróć
0
Mimo, że wyglądało to na chamski faul(atak korkami na łydkę) to Alves moim zdaniem nie patrzył pod nogi i był to przypadek.
0
@S_E_B_A I co w tym dziwnego płaci się za umiejętności i wyniki a to czy ma 17 czy 37 lat bez znaczenia
0
@gacek A kto ten rynek popsuł m.in. Barca: Cou, Dembele, Griezman.
City tylko za Grealisha wydało ponad 100mln, Chelsea kupiła Lukaku a Newcastle nikogo powyżej 100.
1
Messi też był blisko, pożyjemy, zobaczymy
0
Nawet 11-10 nie było widać specjalnie jakieś przewagi AM
0
Jeśli rezerwowy z średniaka PL robi taką różnicę to jak słaba jest LL i jej mistrz?
0
@tomaszFCB Eleven
0
@KolDan Do głowy może przyjść każdy dobry nawet kilka lat starszy, problem taki, że trzeba mieć na i dla niego kasę
No i musi chcieć tu grać ...
2
@Supell Mama zabrała kieszonkowe?
Eleven na miesiąc 16PLN
2
Jak nie będzie w przyszłym sezonie LM to Haland nie będzie chciał grać w Barcy
1
@FioletoweOczy A Barca zabrała Pique a Real Ronaldo z MU też gnidy? Prawdziwy z Ciebie bystrzak
0
Komentarz usunięty
0
Celem Barcy jest awans do przyszłorocznej LM, można to osiągnąć poprzez wygranie LE lub TOP4
Xavi może grać Dembele, Lukiem, Martinem a nawet Puciem byle osiągnął wyżej wymieniony cel
Lapcio to oszust i krętacz a Alemany to kretyn, który nie potrafi trzymać języka za zębami, jak Dembuś będzie grał to wyjdą na debili w oczach całego świata - w moich już są
0
@etobzyk Tak mi się skojarzyło
1
Martwiłbym się bardziej o Gaviego bo za chwilę, ktoś wpłaci te 50mln i już go tu nie będzie a chętnych jest sporo w PL, z podwojeniem tygodniówki, która zaoferuje Barca też nie będzie problemu
1
@Lucassito Dokładnie, wystarczy spojrzeć na Chelsea ile produkują graczy, których później opychają za kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt milionów i potem mogą kupić kogoś za 100+
0
@OsamaDembele Widać jak c...