4

@SitvMen chyba na tvp sport bedzie leciała teraz

24

uj z obroną
od dzisiaj wszyscy do ataku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

jak ktos ma zrobic remontade to barca
jak ktos ma przegrac w dogrywce po remontadzie to tez jest to barca XD

7

Trincão tobie już podziękujemy za grę, pora wrócić do ligi portugalskiej

3

jak sie wycisza tego drugiego komentatora?

0

@DamianPSV a no faktycznie 18 latka to można eksploatowac w 100 procentach. młodzi sie przecież nie męczą XDDD

1

@sylweste.r z Cornellą też mówili, że spokojnie 2-0

4

@krajana święta Konfederacja nie wprowadziłaby lockdownu xD

jak wiesz co by zrobili, to może cały ich plan na koronawirusa napiszesz?

1

@MaTt_BarcaFan jedna osoba ci tak powiedziała, więc większość ich też taka jest XD
bardzo logiczne

0

@MaTt_BarcaFan ciekawe. wśród 'młodych' Niemców (do 50) jeszcze nigdy nie spotkałem kogoś kto by miał takie zdanie jak osoba z którą ty rozmawiałeś. a środowisko Niemieckie wcale nie jest mi obce, bo nie tyle co pracowałem, koleguje się z nimi ale też mieszkam na granicy PL-DE

3

@MaTt_BarcaFan rozmawiałeś kiedyś z Niemcami na temat II Wojny Światowej, że tak generalizujesz?

5

jedno mnie zastanawia. po co rudy trzyma Pedriego do ostatniej minuty. chłop był już tak zmęczony pod koniec

0

@tomek8756 nieuzasadnione jest otwieranie kościołów
a nie czekaj...

37

zróbcie tagi w końcu na LR, bo tych głupot politycznych nie mogę czytać

23

Trincão co by nie mówić ostatnio lepiej, niż do tego co przyzwyczaił, ale 810 minut na boisku bez gola to już naprawdę dużo

2

@sebasek99 świat zazdrości dobrobytu Polsce

0

@FC1899Barca wiadomo co do niego powiedzial?

0

@Wossi61FCB nie liczylbym na to

0

@pele1282 k*urwa przeciez go tylko na 3 minuty wpuscilem

2

@IronSanHybrid na bein zawsze mowia, ze nie rozumieja nienawisci rudego do pucza

1

@peetwithbarca faktycznie chyba pierwszy kontakt to był. szkoda tego strzału. ładnie też porobił przy lini 3 piłkarzy. wiadomo 3 ligowcy, ale taki Trincão tego nie potrafił

3

jak rudy dalej będzie wpuszczał tego Portugalczyka zamiast Konrada to XDD

gość ma 726 minut na boisku, nie zagrał ani jednego dobrego meczu, nie strzelił nawet jednej bramki w FCB.

0

@norbi77 to nie Puig jest porównywany do Xaviego i Iniesty tylko Pedri

1

jak Trincão dzisiaj nic nie pokaże, to Rudy nie waż się go wpuszczać na boisko więcej, nie dając szans Kondradowi

11

@LuisSalvano Alcoyano

23

drogi pamiętniczku nie uwierzysz co mi się dzisiaj przydarzyło
https://pbs.twimg.com/media/Er988sLW8AccJ7S.jpg

1

@ObiektywnyKibic121 Muniain 5 fauli taktycznych i nie dostał żółtka XD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kwiatek67 ale to ty dzwonisz. luzuj gacie ;))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?