FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LukaszFan Raphinha ma przeciążenie mięśnia więc z uwagi na brak olmo i tego że fermin nie jest gotów do gry musiał dać kogoś Flick na 10 padnie pewnie na Yamala i dlatego Ronny w pierwszym. Nie ma za co.
1
@L4ngusta wszołek i chabiniak
6
Patrzę na strzelców goli w meczu Pogoń Radomiak a tu Greenwood, Balde i Tapsoba, same gwiazdy w tej naszej lidze xd
0
Ale sieczka w polu karnym, brawo Villa!
1
Uuu ale Martinez to wyjął
1
Morgan Rogers kapitalny zawodnik, technika na najwyższym poziomie, dobrze się go ogląda.
0
Matty Cash z golem!
1
@Frimpong też tak myślę, nie zdziwię się jak Brazylia zajmie 3 miejsce w tej grupie.
1
@fcbarcafan19 według niektórych polityków tak, według mnie absolutnie nie.
0
Canal+ wspiera ruskich, reklamują krypto przed meczami xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Derean nie wiem czy wgl będzie.
3
Piłka nożna w tym całym przedsięwzięciu mam wrażenie że schodzi na drugi plan
0
Cringe wywaliło poza skalę.
0
Dla zainteresowanych losowanie ma się rozpocząć między 18:45 a 18:57 więc polecam odpalić za jakieś 20 minut.
2
Łysy co to za żałosny stand up xd
5
Andrea Bocelli mistrz.
0
@MesQueUnClub_87 kim są? W większości idiotami.
1
@Bolton Wojfer legenda polskich sportów siłowych ;)
1
@blakkudium van dijk po raz kolejny nieprzedryblowany
0
@Gaucho wszystko zależy od ceny za 20 mln bym brał bo taki zawodnik się przyda ale za większą kwotę to już nie bardzo.
2
Bardzo mnie cieszy wczorajszy mecz w wykonaniu Kounde, fajnie się podłączał z przodu, z tyłu bez jakiegoś większego babola co często mu się zdarzało ostatnio, miejmy nadzieję że zły czas ma już za sobą i wróci wersja z tamtego sezonu.
2
Świetny mecz Kounde, w końcu!
5
Eric ma chyba też dość ferrana xd
1
No to jest bardzo odważne posunięcie Flicka jeśli chodzi o Dro.
0
Zamknijmy ten mecz,.tylko o to proszę.
0
Nie wygląda to dobrze, coś z barkiem albo obojczykiem.
3
Cały olmo,.gol i kontuzja.
0
@Mow_mi_Douglas chukwueze ładuje z pierwszej piłki wszystko jak leci i wpada xd
2
@Katalończyk 99 poprostu nie nadąża za tempem gry.