0

@Kamiloza91 Ani jeden ani drugi się nie nadaje to proste ale z jednym z Rafałem się zgodzić muszę że najgorszy jest rząd i prezydent z jednej partii. I tak samo twierdziłem jak PIS był u władzy, nie można w tym kraju dać pełni władzy ani Tuskowi ani wcześniej Kaczyńskiemu bo takie wynalazki jak nowe podatki nowy ład itd zniszczyły po części naszą gospodarkę.

1

0

@thecreativepl no ciekawe czemu? Bo są myślącymi ludźmi i wiedzą co oznacza wybór tęczowego rafałka.

0

@Kuchar historię o Lucho i jego zmarłej córce, że życie składa się z chwil dumy i chwil tragicznych, bardzo fajna wypowiedź polecam odwinąć bo słychać że chłop autentycznie się wzruszył jak to opowiadał.

2

Pięknie to Mielcarski podsumował, nic dodać nic ująć.

0

Jest ktoś z Wrocławia? Co się tam u was dzieje? Xd

0

@Nazio_87 tak oficjalny.

0

@HolyGoalie97 jak dla mnie to mogli by nawet razem tam zerować amarene, jak ktoś ma swoje poglądy i przekonania to takie gesty jak wyjście na piwo nie ma żadnego wpływu na to jak się zaglosuje w drugiej turze ale niektórzy to interpretują jak wiersze na języku polskim w liceum a to tylko zwykłe wypicie piwa.

0

@chosenone oj stary, dla niektórych ta polityka to jest całe życie, niejedni oddali by swoją rękę gdyby któryś obóz tak nakazał xd

1

@michal26 tak, oczywiście pełna zgoda, jakbym miał wybierać kto wypadł najlepiej podczas tych wywiadów to bez dwóch zdań "redaktor" Mentzen.

1

@Comentateiro Podpisał ale mimo wszystko tłumaczył dlaczego się z nimi zgadza, robił co mógł. Nie da się ukryć że lepiej wypadł trzask argumentując dlaczego nie podpisze niż Nawrocki tłumacząc dlaczego podpisuje.

19

W tych dwóch wywiadach u Mentzena widać było przede wszystkim który kandydat jest politykiem od 20 lat a który dopiero zaczyna nim być. Trzask tym wywiadem zdobył napewno głosy niezdecydowanych wyborców którym bliżej światopoglądowo do Rafała a Nawrocki mam wrażenie że nie przekonał do siebie nikogo bo kto miał iść na niego zagłosować to i tak pójdzie bez względu na to jak by wypadł w tej rozmowie.

1

@tbas nie bredzi tylko Rafał raz mówi że zielonego ładu nie ma a dzisiaj powiedział że jest tylko trochę zmieniony, jak ktoś tu bredzi to prezydent Warszawy. A podpisać to go mógł jak dla mnie nawet kaczor donald tylko niech to mówią wprost a nie robią z ludzi debili zarówno jedni jak i drudzy.

1

Kiedyś usłyszałem słowa że nieważne co się mówi można nawet kłamać tylko trzeba mówić z przekonaniem, mam wrażenie że dla Rafała to jest główne motto życiowe.

3

@Kazragore debile.

14

@BorzyKrzys jeszcze parę dni i powie że Unię Europejską należy zniszczyć i nigdy by nie przyjął stołka w Brukseli xD

0

@kamiVeB Szymona tak ale co do Biejat to bym nie był taki odważny, jej wyborcami są ludzie ze skrajnej Lewicy, nie zapominajmy co Rafał zrobił z tęczową flagą na debacie a Ci wyborcy są bardzo pamiętliwi, ta z pozoru niegroźna sytacja może się odbić Rafałowi czkawką.

2

@Starrk Trzeba wziąć pod uwagę że część wyborców Mentzena, Brauna czy Zandberga w ogóle nie pójdzie głosować w 2 turze, moim zdaniem Nawrocki będzie miał przewagę ale różnica będzie bardzo nieduża.

0

@Tasde Przecież to działa identycznie w drugą stronę, nie chcę mi się szerzej rozpisywać ale niestety PO i PIS mają tak twardy elektorat w Polsce że co by ich kandydaci nie mieli za uszami to i tak około 25-30 % poparcia zdobędą.

0

Co zrobił Romero z Sevilli że minutę po wejściu dostał czerwoną?

0

@Arden Fermin super wyglądał pod koniec tego sezonu, naprawdę ciężko mu co kolwiek zarzucić jednak przy ofercie w okolicach 65 mln ja bym się zastanowił nad sprzedażą bo potrzebujemy wzmocnić inne pozycje a pieniędzy za bardzo nie ma.

0

@LeoMessiiBarcaPepa a tak racja.

0

Czemu ten Araujo do kurr nędzy? przegrał nam LM to jeszcze niech dzisiaj coś odwali...

4

@ShawnC Jedyną sensowną opcją i w "miarę" tanią jest Lookman z Atalanty.

2

@barcelonaLM wszyscy pod wszystkich się podszywają nikt nie jest prawdziwy.

1

@Misiusessi Trec cm3 w kapsułkach.

1

@Joe_Barbaro Alessandro Del Piero z bazaru.

0

Brawo Barca, ale nasza gra w obronie to woła o pomstę do nieba o sędzim nic nie powiem bo bym bana dostał.

0

@Szczygiel06 26 vs 25 na korzyść żółwia.

1

Eryczek w ostatnim czasie top forma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?