0

@rrradziowy Chodzi mi o opinie niektórych fanów Arsenalu.

0

Przecież już mamy na tej pozycji Erica, Kounde (oby poszedł), Araujo, Esparta i ewentualnie jeszcze Cancelo. Po co nam on? Potrzebujemy innych graczy.

2

Przecież Gyokeres jest lepszy niż Aguero, to po co im nowy napastnik?

0

Jeśli mamy podpisać kontrakt, by go potem sprzedać - ok. Jeśli podpisujemy z nim kontrakt, by go zostawić - czy Wam się sufit na łeb nie spier...

0

@Faro Brzmisz jak fan realu. Tu nie chodzi o trofea, tylko o poziom indywidualny. Tu Pedri go wyjaśnia.

0

Przecież atletico to duży klub, dlaczego ich gwiazda chciałaby od nich odejść?

15

Sprzedaż Kounde i Balde, a za nich Cucurella i Gvardiol. Z tymi ruchami można na spokojnie celować w LM.

0

Nie rozumieją dlaczego woli pójść do "małego" klubu.

0

@Oskar28 Oczywiście kierownictwo Napoli też jest krnąbrne, ale poczytaj sobie co pisał mediach.

0

@Nazio_87 Autobiografię Xaviego :D

0

No i super info. Powodzenia Ansu.

1

No i super okazja nasza.

1

Jedną z moich nominacji jest z pewnością Gerard Martin. Dałbym Gaviego, ale za mało meczów.

1

@Oskar28 Dobrze mówisz, czy też piszesz. On jest niesamowity i perfekcyjny dla nas. Tylko głowa mu niestety nie dojeżdża :/

0

@RanDiFCB Takie 35, 40 to przyzwoita cena.

4

Piękny widok tego tytułu. Już trochę brakowało ;)

0

@Janek1976 Sarkastycznie napisałem ;)

0

To ja już wolę Vlahovicia.

2

Ponieważ? Dlaczego? Por qué?

1

To dobrze, panie Thomasie. Mało nas to obchodzi, ale pana zdanie.

0

@TR3YWAY Wiesz, jedna strona to niespełnieni mężczyźni, którzy zaspokajają najgłębsze fetysze, a druga chce od nich wydoić jak najwięcej kasy. Jak widać, taki układ im pasuje.

1

@Shafiqua A ta masz rację. Chore zasady

0

12 dla kibiców jest :) A Joan Garcia musi dostać jedynkę, i to ZARAZ.

4

No i spoko. Powodzenia.

14

Szacun dla Elche. Pozdro byki.

5

@NeroTFP1 Miód na moje serce.

3

On po prostu się boi. Dlatego po kontuzji Yamala się nie przebił. Stracił całą pewnością siebie, która sprawiała, że grał naprawdę dobrze na początku. Wypożyczenie to najlepsza opcja dla wszystkich.

11

Pewien dumny Niemiec z Monachium też nie sądził ;)

0

Odkryli Amerykę. Nie wiedziałem, lecz teraz już wiem.

0

@Kapitan9 Ja jestem na nie. On ma już 30 lat. Ma tylko statystyki w mojej skromnej opinii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?