Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy Mbappe będzie tak kozaczyl jak w klubie
0
@Mario96w a oglądałeś mecz Arabii? Ja to stwierdzam po dzisiejszych meczacha te typy wcześniej to byly z fusów.
@626 kolejny ktory nie ogladal, gdzie Arabia grala z kontry?
0
Arabia nas zajedzie. Juz predzej na punkty z Argentyna można liczyć.
0
@hayek rdr1 lepsze ale gta IV też dobre
1
Typ co zapowiada mecze w tvp nawet nie wie ze Benzema juz w domu
0
Nie myślą na tym boisku wszystko szybko i chaotycznie
2
Wszystko wina mentalu bo oni byli do klepnięcia
0
Beka z Meksyku co przed meczem twierdzili jak to nas rozjadą
1
Jestesmy dramatyczni ale Meksyk nie lepszy, tylko technika ich zamazuje ten obraz i sie wydaja lepsi dla niektorych
0
@Abuk Ja mam wrażenie ze ogladam lige narodów
0
@bart_azz to co dzis Argentyna dostala jeszcze bardziej nim nie bylo
15
Szymański nie spodziewal sie pilki, to co on robi na boisku? xd
0
Jedyna sytuacje bramkowa zepsuc (karny) to ja nie wiem jak oni chcą wygrać . Trzeba liczyc na samoboja
0
Ja tego nie wygramy to Lewy psychicznie dlugo będzie wrakiem a w dodatku wrogiem nr 1 w polszy
0
Lewy i slowa po karnym latwo wyczytac z ust
0
Walić ten meksyk dziadowski
1
Dawaj karniaczkaaa
0
@derlysy1979 nie mecz a ich dyspozycja
0
Arabie raczej pyknie każdego z tej grupy z palcem w.. nosie
2
@ptrx nie wydaje
14
Jestesmy lata swietlne technicznie za Meksykiem ale to nie wina pilkarzy a polskiej mysli szkoleniowej
1
@eydeem w Barcy jest to samo od kilku meczy, nie podoba mi sie jego gra ostatnio
0
Krychowiak jeden z lepszych
0
Jak na to co mamy w zespole to nie ma tragedii
0
@Gwyn jakiej Turcji panie
0
@FabianMrozek i ten wstyd na końcu xd
1
Jak Arabia wyjdzie z grupy to będę im kibicowac. Fajnie dziś grali
1
@kynio302 minusik ma za to Pep
3
@Encore smutne ze u tych szejkow dluzej niz w Barcelonie jest
1
Ciekawe co nasze płaczki w reprezentacji teraz myślą, ośmieszyli sie wczorajsza konferencja. Arabia nie ma niewiadomo jakiego skladu a pyka Argentyne na luzie