0

@Jackazz W Hiszpanii za to więcej naszych

0

@Viajero Zgrupowanie chwile juz trwa. Moze na treningu sie poprawil. Poza tym duzej konkurencji nie ma

0

Hiszpania i Argentyna graja o tej samej porze i co tu oglądać

0

@ptrx Ja mysle ze Ansu sie odbuduje. Asensio ostatnio byl najleoszy w Realu a Busquets tez w kadrze gra lepiej

0

@LukaszFan Zobaczymy, widocznie Enrique cos w nim widzi

0

Ansu ma byc decydujacym napastnikiem Hiszpanii według Sportu

0

@Awtameok_Klana Właśnie niewiele, ale chce to zobaczyc znowu. Podobna aktorka do tej co podales, pamietam scene jak stala w drzwiach chyba im przyniosla ciasto i czesto miala taki szalony uśmiech. W tym domu chyba mieszkalo malzenstwo z nastoeltnia corka a kot byl rudy jasny. I pamiętam ze film byl na HBO

0

@Awtameok_Klana Bardzo podobna aktorka ale nowszy film i takie typowe bogate amerykanskie osiedle pamiętam.

0

@tristan87 Nie, to byl thiller/horror

0

Kojarzy ktoś film o psychopatycznej sasiadce (blondyna po 40 stce, przy tuszy) która przesladuje sąsiadów, zabija im kota? Kiedyś to bylo na HBO gdzies lata 2004 - 2008 i za nic nie moge znaleźć tytulu

0

@tristan87 Ja lubie z ziemniakami

0

@Kuczek Idziesz na polowanie?

5

Komentarz usunięty

0

Nie chce mi sie wierzyc, ze to ruska rakieta. Z ukraina sobie nie dali rady i mieli by atakowac kolejne panstwo?

0

Niektóre momenty wypowiedzi dziwnie przetlumaczone

0

Szykuje sie kolejne limo pod okiem Tebasa

0

@MrPGG Argentyna, Hiszpania, Polska

1

Wincyj obrońców, wincyj. Szkoda, że nie można wszystkich wystawić na raz wtedy to byśmy wygrali

1

@Luciano99 Co za debile tworzą takie "piosenki"

10

@chavez Kazdy ma szanse kto bierze w tym udział

1

@Bobo25 To nieźle. Mój brat jako dziecko podobno żarł papierosy xd

1

@MadafakinGuy Ja nic nie mam do palaczy, mam takich w rodzinie i sa normalni. Po prostu mnie to ciekawi, a po dzisiejszym papierosie nawet mi stresy puściły ale nie dam sie wciągnąć

0

@Transu96 Ja właśnie nic, dlatego takie pytanie

0

Palicie papierosy? Mi jak sie zdarzy raz na kilka lat to potem ten smród i smak czuje przez wiele godzin mimo umycia zębów

0

@antymadridista100 Ansu Fati

0

@Worny Szkoda ze tylko hiszpanski

2

Owad


0

Macie depresje jesienna? Ja właśnie wracam ze sklepu i tak ponuro z mnie deprecha zlapala

0

@pt9 Ale za to jeden z lepszych asystentow w Europie. Syztelac nie ma z czego bo nasza pomoc nie potrafi podac i to on podaje

1

@pt9 Pilkarsko tez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?