Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jackazz W Hiszpanii za to więcej naszych
0
@Viajero Zgrupowanie chwile juz trwa. Moze na treningu sie poprawil. Poza tym duzej konkurencji nie ma
0
Hiszpania i Argentyna graja o tej samej porze i co tu oglądać
0
@ptrx Ja mysle ze Ansu sie odbuduje. Asensio ostatnio byl najleoszy w Realu a Busquets tez w kadrze gra lepiej
0
@LukaszFan Zobaczymy, widocznie Enrique cos w nim widzi
0
Ansu ma byc decydujacym napastnikiem Hiszpanii według Sportu
0
@Awtameok_Klana Właśnie niewiele, ale chce to zobaczyc znowu. Podobna aktorka do tej co podales, pamietam scene jak stala w drzwiach chyba im przyniosla ciasto i czesto miala taki szalony uśmiech. W tym domu chyba mieszkalo malzenstwo z nastoeltnia corka a kot byl rudy jasny. I pamiętam ze film byl na HBO
0
@Awtameok_Klana Bardzo podobna aktorka ale nowszy film i takie typowe bogate amerykanskie osiedle pamiętam.
0
@tristan87 Nie, to byl thiller/horror
0
Kojarzy ktoś film o psychopatycznej sasiadce (blondyna po 40 stce, przy tuszy) która przesladuje sąsiadów, zabija im kota? Kiedyś to bylo na HBO gdzies lata 2004 - 2008 i za nic nie moge znaleźć tytulu
0
@tristan87 Ja lubie z ziemniakami
0
@Kuczek Idziesz na polowanie?
5
Komentarz usunięty
0
Nie chce mi sie wierzyc, ze to ruska rakieta. Z ukraina sobie nie dali rady i mieli by atakowac kolejne panstwo?
0
Niektóre momenty wypowiedzi dziwnie przetlumaczone
0
Szykuje sie kolejne limo pod okiem Tebasa
0
@MrPGG Argentyna, Hiszpania, Polska
1
Wincyj obrońców, wincyj. Szkoda, że nie można wszystkich wystawić na raz wtedy to byśmy wygrali
1
@Luciano99 Co za debile tworzą takie "piosenki"
10
@chavez Kazdy ma szanse kto bierze w tym udział
1
@Bobo25 To nieźle. Mój brat jako dziecko podobno żarł papierosy xd
1
@MadafakinGuy Ja nic nie mam do palaczy, mam takich w rodzinie i sa normalni. Po prostu mnie to ciekawi, a po dzisiejszym papierosie nawet mi stresy puściły ale nie dam sie wciągnąć
0
@Transu96 Ja właśnie nic, dlatego takie pytanie
0
Palicie papierosy? Mi jak sie zdarzy raz na kilka lat to potem ten smród i smak czuje przez wiele godzin mimo umycia zębów
0
@antymadridista100 Ansu Fati
0
@Worny Szkoda ze tylko hiszpanski
2
Owad
0
Macie depresje jesienna? Ja właśnie wracam ze sklepu i tak ponuro z mnie deprecha zlapala
0
@pt9 Ale za to jeden z lepszych asystentow w Europie. Syztelac nie ma z czego bo nasza pomoc nie potrafi podac i to on podaje
1
@pt9 Pilkarsko tez