1

@norbi77 Współczuję, mam cos podobnego tylko z czym innym że latanie moze mi pogorszyc objawy

0

@AlexDark00 Smutek nie stać mnie bo prawie w to nie gram.

0

@LukaszFan Właśnie mi początek podszedl ta kraina śniegu a później troche znudzilo ale dogram moze sie rozkręci. W wiedzminie mi troche gameplay przeszkadza ale pewnie też pogram

0

Zastanawiam się czy nie dokończyć red dead redemption 2. Mam teraz trochę czasu a nie jestem nawet w polowie. Warto czy nuda?

0

@norbi77 Dlaczego?

0

@Remi70 Jeden zawodnik winny, ze stracilismy 4 bramki przewagi przestancie byc śmieszni

0

@FcPortoFan1999 W Betisie sobie dobrze radził

0

@ForcaBarca12 No widzisz nie oceniaj po pozorach xd

0

@ForcaBarca12 To nie czutaj fanatyku

2

To jest Barcelona, klub bez logicznego myślenia więc nie zdziwi mnie to.

0

@AxelF A czym Barca sie wyroznia na tle innych klubow? Zegnamy legendy w niezbyt mily sposob, proszenie o zejscie z pensji, szantaze i rozne inne brzydkie zachowania.

0

@MesQueUnClub22 Właśnie dziwne

0

@ForcaBarca12 Ale niech nie gada mes que un club, bo juz dawno Barca z tym nie ma nic wspólnego

2

Lewandowski sie popisał.

0

Śmieszą mnie powoli te zespoły la liga, czyli tak zwane ogórki. Można powiedzieć, że jak Barca nie wyciągają wniosków. Od początku sezonu ci murarze nie zabrali nam punktów a każdy kolejny zespół wychodzi tak samo, ustawia autobus, dostaje oklep i do domu. Zastanawia mnie co czują kibice tych zespołów, oni nawet nie podejmuja walki i równie dobrze mogli by oddawać walkower. Może gdyby zagrali otwarcie to mieliby większe szanse niż grać w piłkę niczym w szachy.

1

@Worny Tylko jeszcze kwestia tego z kim gramy. Nasze ślimacze tempo i alcje w tym Pedriego wystarczaja na różne Almerie a przychodzi Bayern i leżymy a Pedri sie niczym nie wyróżnia.

2

@Worny Nie jest najgorszy ale stać go na więcej. Mi sie najbardziej podobał na Euro a teraz jakby wyhamował

0

Jak się przyjrzec Pedriemu to on praktycznie cały czas ze spuszczona głową gra, nie patrzy na kolegów tylko w piłkę trochę to niepokojace bo jak doskonale zagrać nie wiedzac gdzie i co raz mniej tej magii w jego grze, większość podań do przodu to podania niecelne w ostatnim czasie. Nie wspominaja ze jak ma okazje strzelac to robi głupsze rzeczy od Dembele. Co o nim sądzicie w tym sezonie?

0

@Rewolucja123 Nasza druga linia niedomaga więc nie maja z kim zagrać. Nie ma takiego Iniesty w pomocy

0

@Rewolucja123 Jeszcze Alba z Busim tak zagrał

0

@IronSanHybrid Nie jara mnie ten kierunek, dużo jakichś złych wydarzen z turystami w tym miejscu i złe opinie. Z ģtakich egzotycznych miejsc Turcje polecam tam sa atrakcje i duzo piekniejsze widoki niz te piramidy

0

@Paradoks Na to licze i kolejny puchar do gabloty xd

1

@FioletoweOczy Za to dzisiaj Barca - Real klasyk w piłce kobiet

0

@FioletoweOczy To dopiero jutro

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@Czarny_ck Póki co Alba > Alonso

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@RoberDzik Niestety a druga kwestia jest taka, że ludzie wydaja sie mniej ludzcy, słabe charaktery również w piłce i w sporcie co w dużej mierze jest spowodowane technologia, mediami społecznościowymi i po prostu nie ma kogo podziwiać.

6

@Medium o tej porze to się jeszcze śpi

2

Dzisiaj o 18:00 klasyk kobiet Real - Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?