Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 Współczuję, mam cos podobnego tylko z czym innym że latanie moze mi pogorszyc objawy
0
@AlexDark00 Smutek nie stać mnie bo prawie w to nie gram.
0
@LukaszFan Właśnie mi początek podszedl ta kraina śniegu a później troche znudzilo ale dogram moze sie rozkręci. W wiedzminie mi troche gameplay przeszkadza ale pewnie też pogram
0
Zastanawiam się czy nie dokończyć red dead redemption 2. Mam teraz trochę czasu a nie jestem nawet w polowie. Warto czy nuda?
0
@norbi77 Dlaczego?
0
@Remi70 Jeden zawodnik winny, ze stracilismy 4 bramki przewagi przestancie byc śmieszni
0
@FcPortoFan1999 W Betisie sobie dobrze radził
0
@ForcaBarca12 No widzisz nie oceniaj po pozorach xd
0
@ForcaBarca12 To nie czutaj fanatyku
2
To jest Barcelona, klub bez logicznego myślenia więc nie zdziwi mnie to.
0
@AxelF A czym Barca sie wyroznia na tle innych klubow? Zegnamy legendy w niezbyt mily sposob, proszenie o zejscie z pensji, szantaze i rozne inne brzydkie zachowania.
0
@MesQueUnClub22 Właśnie dziwne
0
@ForcaBarca12 Ale niech nie gada mes que un club, bo juz dawno Barca z tym nie ma nic wspólnego
2
Lewandowski sie popisał.
0
Śmieszą mnie powoli te zespoły la liga, czyli tak zwane ogórki. Można powiedzieć, że jak Barca nie wyciągają wniosków. Od początku sezonu ci murarze nie zabrali nam punktów a każdy kolejny zespół wychodzi tak samo, ustawia autobus, dostaje oklep i do domu. Zastanawia mnie co czują kibice tych zespołów, oni nawet nie podejmuja walki i równie dobrze mogli by oddawać walkower. Może gdyby zagrali otwarcie to mieliby większe szanse niż grać w piłkę niczym w szachy.
1
@Worny Tylko jeszcze kwestia tego z kim gramy. Nasze ślimacze tempo i alcje w tym Pedriego wystarczaja na różne Almerie a przychodzi Bayern i leżymy a Pedri sie niczym nie wyróżnia.
2
@Worny Nie jest najgorszy ale stać go na więcej. Mi sie najbardziej podobał na Euro a teraz jakby wyhamował
0
Jak się przyjrzec Pedriemu to on praktycznie cały czas ze spuszczona głową gra, nie patrzy na kolegów tylko w piłkę trochę to niepokojace bo jak doskonale zagrać nie wiedzac gdzie i co raz mniej tej magii w jego grze, większość podań do przodu to podania niecelne w ostatnim czasie. Nie wspominaja ze jak ma okazje strzelac to robi głupsze rzeczy od Dembele. Co o nim sądzicie w tym sezonie?
0
@Rewolucja123 Nasza druga linia niedomaga więc nie maja z kim zagrać. Nie ma takiego Iniesty w pomocy
0
@Rewolucja123 Jeszcze Alba z Busim tak zagrał
0
@IronSanHybrid Nie jara mnie ten kierunek, dużo jakichś złych wydarzen z turystami w tym miejscu i złe opinie. Z ģtakich egzotycznych miejsc Turcje polecam tam sa atrakcje i duzo piekniejsze widoki niz te piramidy
0
@Paradoks Na to licze i kolejny puchar do gabloty xd
1
@FioletoweOczy Za to dzisiaj Barca - Real klasyk w piłce kobiet
0
@FioletoweOczy To dopiero jutro
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@Czarny_ck Póki co Alba > Alonso
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@RoberDzik Niestety a druga kwestia jest taka, że ludzie wydaja sie mniej ludzcy, słabe charaktery również w piłce i w sporcie co w dużej mierze jest spowodowane technologia, mediami społecznościowymi i po prostu nie ma kogo podziwiać.
6
@Medium o tej porze to się jeszcze śpi
2
Dzisiaj o 18:00 klasyk kobiet Real - Barca