Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@msmsms Oczywiście że zostanie bo lubi kasę a w Barcy takiej nie dostanie. No i jest kumpel Neymar
6
@wasacz Zwierzęta
13
@Rewolucja123 Im odjebało ale tak zmanipuluja tym gadaniem że wszyscy im uwierza ze ich ktos przekręcił
3
Na tej stronie realu to sami osychiczni zobaczcie co wypisuja pod okładkami gazet
1
Kij z taka defensywa jak z grupy nie wyszli.
0
@Transu96 Ciężki temat
44
Dali mi bana na 5 lat za wklejenie link z innym ujęciem ręki Asensią. Humorki dziś nie dopisują w Białej części internetu
1
@damianex10 Nie mogą sie pogodzić że ich najwspanialszy, najlepszy klubik stracił punkty i to z beniaminkiem
1
@MeMyselfAndI Mówię o LM jak masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. No właśnie zszedl do szatni a oni w necie płacza co jest jeszcze śmieszniejsze
7
Tym płaczem o sędziów pokazuja tylko jedno. Strach przed Barceloną. My przez ich błędy w duzej mierze straciliśmy szanse na LM i takiego płaczu nie było w klubie.
1
@esem91 100 mln był wart
2
@PatrykBarca To wszystko przez pryszcza na dupie jak mniemam.
1
@Rewolucja123 Boi sie ze przegral nowy kontrakt xd
19
Asensio wrzucil post ze swoja ręka, oczywiście ujęcie gdy nie bylo tego widać i sie pluje na twitterku. Real to stan umysłu
0
@Keson nawet jednej kartki nie dostal tylko ten drugi xd
0
Czy ma ktoś taki problem z fifa że co mecz przestawia sie w ustawieniach pada zmiana prawym drążkiem na adaptacyjny? Wtedy mam lagi w grze a pilkarze zachowuja sie jak debile i pomimo zapisywania ustawien co mecz to sie przestawia.
2
@Rewolucja123 dostal a powinien czerwona
2
@mrboom I spieprzyliście aby poprawnie zacytować
22
Słyszycie ten hałas? To trzask pękających dup kibiców z Madrytu. Brawo Girona!
6
Niedkugo w pilce noznej wprowadza nowa zasade tylko dla Reali, trzecia polowa przy niekorzystnym dla nich wyniku
1
Niech zamknie morde ten mierny komentator Laboga
0
Dobrze tak frajerom z Vadrytu z tym karnym
2
Bieg Rudigera przypomnial mi skip A skip C na wf xd
0
Sędzia gwizdze spalony gdzie go nie bylo, ciekawe czy przy golu by to sprawdzali?
2
Nuricius przejął immunitet Casemiro jeśli chodzi o kartki
3
Symulant, nurek, niech zatańczy
0
@Senstin Jak w Barcy ktoś ma slabszy to juz przereklamowane beztalencie a w Realu to tylko slabszy mecz. Idz do siebie
0
@krzysiobyczek Ogladam ich praktycznie kazdy mecz w tym sezonie i to jest jeden ze slabszych meczow, potrafia grać dobrze
0
Valverde dzis same straty top 3 pilkarz na świecie xd
0
Valeri poprzeczka, czemu tak mocno