Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 Ferran Szprotes
0
@BulaKG jest, bo kibice też komentuja pod wpływem emocji, ale mi chodzi o osoby które same często sie mylą, a innym zarzucają
0
@Hosh ta strona sie dzieli na tych co nie wiedzą o głównej i na tych co nie wiedzą o LR
0
@MesQueUnClub_87 większość LR nie komentuje artykułów
0
@Derean Olmo, jak każdy po nim jedzie a następnie sie nim jara
0
@betonito bo Balde zajebisty jest
6
Wiecie co by sie przydalo na tej stronie? Wyszukiwarka komentarzy w profilu np wpisujesz nazwisko piłkarza na danym profilu i widzisz wszystkie komentarze danego użytkownika na ten temat.
Ale by wyszła hipokryzja niektórych wtedy, bo ja nie robię teczek ale często mi sie wytyka, że krytykowalem jakiegoś piłkarza, a tak naprawdę 99% użytkowników tego portalu to robi.
24
To z jednego meczu (nie oglądałem)
0
@Who_you_mam co się zmienilo?
0
@Katalończyk 99 bo jest bardziej mobilny niz wiekowy Lewnadowski, ale czy to az taka jego zasługa? I tak szybkościowo nie jest jakiś potężny
0
Flick sie przecież nie myli, jak tak mówi to tak jest. Ferran fantastyczny
0
@MessiForeverTheBest a zmieniłbyś tą flage?
5
@michaleu @AmigoBlancos
1
@July_6_BcN przynajmniej Ty po mojej stronie, reszta chorągiewki
0
@July_6_BcN ale od razu nasze racje w Europie by wzrosły i wygralibyśmy w końcu Eurowizje
2
Gdyby @MessiForeverTheBest był prezydentem Polski, to mielibyśmy kolorowa i teczową flagę oraz godło, ale by było ah..
0
@FCB_dimiC wtedy Olmo na LS a Yamal na 10 ale.Flick tego nie zrobi
0
@ShawnC a Raphinha gra jaką nogą?
0
@FCB_dimiC niesamowite gorszy technicznie Raphinha sobie radzi, ale Yamal to na pewno nie da rady
1
@APTAPT możliwe, bo widać ze mu zależy na grze, ale na jeszcze sezon pewnie, zostanie
0
Czy Yamal na lewej stronie by jakos gorzej zagral? I tak by mógł prowadzić piłkę i wrzucać lewą nogą a wtedy Roony na PS
1
@Kinginiesta został zmieniony po fakcie jak sie trzymal za noge. Nie sztuką wtedy zmienic, ale raczej zapobiegać
2
@Gary stare filmy? Ja wczoraj oglądałem ten
https://www.filmweb.pl/film/Inwazja+porywaczy+cia%C5%82-1956-113235
1
Minuty z zeszłego sezonu sie odbijają? A Yamal pewnie znowu w pierwszym na Albacete
2
Jak to jest, że Yamal jest najlepszym dryblerem la liga i praktycznie nie ma na nim karnych, a na takim cienkim Mekambe co chwila
1
@kanver_ i taki Viniś powie ci coś o Yamali a sami sie kładą żeby dostac karniaczka xd
0
@Konradowskyy za Ferrana gorszy nie będzie
2
@FiscaelBarca a Endrick to jakiś zły był? Zawsze mial talent
3
La zabawa
3
@Kozinho. Myślę, że wie że nawet 18 letni Yamal go zjada dupą i musi jakoś ratować sie tymi karnymi