0

@ViscaelBarca2007 Ferran Szprotes

0

@BulaKG jest, bo kibice też komentuja pod wpływem emocji, ale mi chodzi o osoby które same często sie mylą, a innym zarzucają

0

@Hosh ta strona sie dzieli na tych co nie wiedzą o głównej i na tych co nie wiedzą o LR

0

@MesQueUnClub_87 większość LR nie komentuje artykułów

0

@Derean Olmo, jak każdy po nim jedzie a następnie sie nim jara

0

@betonito bo Balde zajebisty jest

6

Wiecie co by sie przydalo na tej stronie? Wyszukiwarka komentarzy w profilu np wpisujesz nazwisko piłkarza na danym profilu i widzisz wszystkie komentarze danego użytkownika na ten temat.
Ale by wyszła hipokryzja niektórych wtedy, bo ja nie robię teczek ale często mi sie wytyka, że krytykowalem jakiegoś piłkarza, a tak naprawdę 99% użytkowników tego portalu to robi.

24

To z jednego meczu (nie oglądałem)


0

@Who_you_mam co się zmienilo?

0

@Katalończyk 99 bo jest bardziej mobilny niz wiekowy Lewnadowski, ale czy to az taka jego zasługa? I tak szybkościowo nie jest jakiś potężny

0

Flick sie przecież nie myli, jak tak mówi to tak jest. Ferran fantastyczny


0

@MessiForeverTheBest a zmieniłbyś tą flage?

5

1

@July_6_BcN przynajmniej Ty po mojej stronie, reszta chorągiewki

0

@July_6_BcN ale od razu nasze racje w Europie by wzrosły i wygralibyśmy w końcu Eurowizje

2

Gdyby @MessiForeverTheBest był prezydentem Polski, to mielibyśmy kolorowa i teczową flagę oraz godło, ale by było ah..

0

@FCB_dimiC wtedy Olmo na LS a Yamal na 10 ale.Flick tego nie zrobi

0

@ShawnC a Raphinha gra jaką nogą?

0

@FCB_dimiC niesamowite gorszy technicznie Raphinha sobie radzi, ale Yamal to na pewno nie da rady

1

@APTAPT możliwe, bo widać ze mu zależy na grze, ale na jeszcze sezon pewnie, zostanie

0

Czy Yamal na lewej stronie by jakos gorzej zagral? I tak by mógł prowadzić piłkę i wrzucać lewą nogą a wtedy Roony na PS

1

@Kinginiesta został zmieniony po fakcie jak sie trzymal za noge. Nie sztuką wtedy zmienic, ale raczej zapobiegać

2

1

Minuty z zeszłego sezonu sie odbijają? A Yamal pewnie znowu w pierwszym na Albacete


2

Jak to jest, że Yamal jest najlepszym dryblerem la liga i praktycznie nie ma na nim karnych, a na takim cienkim Mekambe co chwila

1

@kanver_ i taki Viniś powie ci coś o Yamali a sami sie kładą żeby dostac karniaczka xd

0

@Konradowskyy za Ferrana gorszy nie będzie

2

@FiscaelBarca a Endrick to jakiś zły był? Zawsze mial talent

3

La zabawa


3

@Kozinho. Myślę, że wie że nawet 18 letni Yamal go zjada dupą i musi jakoś ratować sie tymi karnymi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?