Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Azpilicueta póki co nie domaga w tym meczu.
2
Świetnie się ogląda Gaviego.
0
@Adran360 ten gościu to kozak w FM.
0
@Kessie nawet nie wiedziałem, że tam pas startowy jest.
11
Oby się to czkawką nie odbiło. Już jeden taki był co odmówił operacji.
1
@tristan87 żeby tylko nie skończył jak Umtiti.
4
Z Pedrim mu się udało. Tego nikt mu nie odbierze.
1
@LionelM95 gorsi są tylko ci, co się umawiają i Cię wystawiają ;)
0
@zmiter912576 kasuj to z internetu, bo się ośmieszasz.
5
@Marcelinho99 Christensen lepsza opcja niż De Jong.
6
@Deviler tak i do tego jeszcze się skończył.
0
Dramat, akurat najtrudniejszy miesiąc i takie rzeczy.
1
@katalonczyk112 nie. Robi się wokół nich taki hype, że pewnie odpadną w ćwierćfinale.
4
Oby na planach się skończyło.
1
@Kidd dopóki nie zwolnią Southgate wuefistę to tak będzie wyglądać.
2
@FCB_dimiC bo mają wuefistę za trenera.
2
@Rl9k1nG HWMonitor, HWInfo
7
@mateusz1989VeB pewnie karty zawodników Panini tam trzyma.
0
@Bogan no wakacje mają dłuższe. Jak jest mundial/Euro w lato to też przecież nie grają.
6
Dlatego powinien być sezon klubowy i sezon reprezentacyjny osobno. Te kadry to są do zaorania w trakcie sezonu, nikomu nie służą i tylko kłopotów potrafią narobić.
21
Przecież to są kurna jakieś jaja.
49
Wyjątkowo Tebas z nadzwyczajną racją.
25
@MesQueUnClub96 wrócił do szkoły i od razu mądrzejsze posty pisze.
6
Świetna informacja. Pozostanie jeszcze tylko wsadzić nieudacznika do pierdla.
0
@TheNekro94 ze wszystkich tych zarzutów ten jest chyba najbardziej kuriozalny.
0
@Transu96 Araujo chociażby.
12
Wszystkie akcje anty-Bartomeu są dobre.
0
@panczo a skąd wiesz kiedy to miało miejsce i dlaczego akurat przed Bayernem? Poza tym patrząc na Pique w tamtym meczu gorzej już być nie mogło.
2
@Mathoue Legię to rozwalił Mioduski, a nie Michniewicz. Już bez przesady.
0
@Transu96 gdyby miał jaja, jak na trenera przystało, to by posadził Hrabię na ławce.