Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawe co można jeszcze sprzedać na kolejne sto lat.
0
@Rastafarnianin Są też minusy głos kościoła będzie się radykalizował.
0
@sergio5 Ale jakich postaw? Mogę łatwo wbić szpilę w takie opinie chociaż batigola uwielbiałem.
0
@Filipem Oczywiście że tak, choć ramos bardziej wszechstronny.
2
@Ojciec5tkidzieci Ale show był? Był.
1
@Ryoumen Czy ja wiem, najbardziej fanatyczni wyborcy Pis często nawet nie wiedzą co to internet tak naprawdę.
0
@pt9 No mało kto odmówi dziecku, trzeba mieć naprawdę silną psychę, zresztą od najmłodszych lat uczą się manipulować dorosłymi.
0
@Balboa901 uwielbiam tą historię jak wyzywali "swoje" matki :)
1
@Popitek12 Za pierwszym i za pieniądze oczywiście...
6
@Rastafarnianin Yamal i ta dziewczyna to dzieciaki, za to wykolejeńcy z argentyny to inna półka kompromitacji i parcia na szkło.
0
@comtedurgell A jednak o nim piszesz i piszą wszyscy czyli całkiem nieźle tą karierą pokierował.
1
@Mitch_Atleta No Nazario grał, kontuzje go trapiły ale chyba nie napiszesz mi że nie miał wizji i bajecznej techniki?
Żeby cię dupka jeszcze bardziej bolała to podam ci dwóch innych też z historią w Barcelonie: Luis Figo i Michael Laudrup
Zresztą można wiele napisać o tych zawodnikach i jak toczyła się ich kariera w Madrycie ale na pewno nie to że nie mieli techniki i wizji: Mesut Özil,Gheorghe Hagi,Clarence Seedorf , Kaka.
Tak znam ich wiec jestem z madrytu, tak sobie wmawiaj.
0
@Filipem A i 13 baniek to zmotywowanie ale 10 nosić nie może dziwne to podejście.
0
@Stinger_ Ja to już osobiście mam dość tych primów ale wiem o co chodzi bo to bardziej subiektywny wybór i można sporo dołożyć od siebie, kariera Neya to żart przy tej Henrego.
0
@TheNekro94 Przez lata widziałem że podpierali się tym ze Maradona zrobił z Napoli klub wielki, ok rozumiem to podejście ale dlaczego zapominają że trochę odbil się od klubu wielkiego, a to na pewno chwały mu nie przysparza.
0
@Filipem No to kto wedle ciebie miał go mieć, bo chyba nie wykluczmy sobie jednego zawodnika z kadry? cherubinkowi z holandii go chciałeś dać? Laporta uwielbia symbolikę sprzedawać gawiedzi.
Mimo mojej małej sympatii dla tego gracza to był to ok manewr, mnie bardziej zastanawia na jakiej podstawie dostał taki horrendalny kontrakt, ale to pewnie te świetne relacje z mendesem zaowocowały.
To ty chciałeś mu ten numer teraz zabrać???
0
@draxidox Niech robią choć tam miliony to zarabia garstka, pięknie by się to skończyło jakby jakaś nieudana pozwała drugą za ten poradnik rozkroku.
1
@norbi77 Może do któregoś miesiąca włożyć wniosek o zaprzeczenie ojcostwa, chyba ze się zmaniło.
Ale na miejscu gościa zawiał bym się z kraju bo na to wszystko szkoda zdrowia.
0
@blakkudium Akurat ten Naymarowy to powinien połamany być.
0
@SelloutCrowd Mnie to teraz śmieszy ale jak tylko jakiś zawodnik w barcy z potencjałem grał tak sobie, jak na przydkład fdj to ciągle czytałem: Pep by z niego zrobił bestię. Szkoda ze u siebie tych bestii nie robi.
0
@MatBac1991 Jest ale potem w sądzie z dekadę zejdzie.
0
@spacer O uroda :O Ja bym tam wolał coś ciekawego posłuchać "nawet" od 60 letniej 150 kilowej ekspertki niż od ładnej nie wiele mającej do powiedzenia piękności.
0
@norbi77 Fanie jakby właśnie trafił do Milanu trochę mi ich brakuje w czołówce i nawet tego paskudnego MU.
0
@catalanian09 Ja mam zawsze problem z takimi celebryto-prezesami, oni wiele rzeczy załatwiają bo maja nazwisko.
0
@T^L Dla konkretu to nie wiem czy można się bardziej mylić, chyba że piszesz o jakiejś konkretniej odmianie topora używanego do określonego celu.
0
@Ojciec5tkidzieci Ja nie piję już dwie dekady ale statystyki są nieublagane.
8
Romantyk futbolu jak tylko uzna że może zrobić barcy na złość to te wszystkie wymyślone relacje są funta kłaków warte.
0
No i było by super, tylko że on ten topór wcześniej naostrzył.
0
@Ojciec5tkidzieci A to my tego nie mamy na przykład za kółkiem?
1
@Szklaner Swego czasu obejrzaem wszystkie katastrofy w przestworzach i jakbym miał się na tym opierać to strasznie słabi piloci się im trafili.