2

@kynio302 Gdyby to byli jacyś agresywniejsi młodzi to by reporterka zjedli i wypluli, choć może i lepiej że to tak spokojnie mówili.

1

@rocky5 I mizogin żadnej kobiety.

0

Dobrzy są, trochę lat minęło ale ciekawe jakie oni podobieństwa boiskowe widzą między młodym a Ronaldo.

0

@BorzyKrzys No ja na przykład regularnie oglądałem na historii cykl "W postaciach zapisanych" a czy nie było tam propagandy to trochę dyskusyjne. Jeśli dla ciebie gloryfikowanie wyklęciuchów nie jest propagandą to rzeczywiście nie było dużo propagandy.

0

@eckov Nie wiesz jak to będzie? Ci którzy dziś najgłośniej go pompują będą pierwsi do plucia jadem jak będzie kiepsko.

1

@Pawel13sz Podobny casus do Dembele trudno się rozwijać jak leczysz kontuzję dochodzisz do formy i znów leczysz kontuzję, nie wiem jakim cudem ten sztab medyczny się w Barcelonie utrzymuje, chyba ze to nie wina sztabu a kiepskich treningów co w sumie by mnie nie zdziwiło.

0

@Kgorecki2500 To z dziś? Wczoraj były przecieki że będzie ułaskawienie 2.0

0

@lntrowertyk Ludzie którzy wchodzą do nieruchomości i nie chcą już wyjść bo uznają ze jest ich, często przejmują też takie których właściciele wyjechali na wakacje :) i się tam barykadują czasem oddadzą po okupie...

0

@tbas No były urywki z siłowni i zostały tu słabo przyjęte z racji tego że wyglądały jak zajęcia ludzi którzy rzadko na siłowni bywają :)

0

@SeWo77 No a rozważałeś taką opcję że niektórych interesują tylko ich psy, i to że nie zawiozą do schroniska karmy wcale nie czyni ich hipokrytami narzekając na huk przez kilka dni.

0

@barcelonaLM Taa a potem się zrewanżują jak PO i 3d i lewicy braknie kilku posłów do związków partnerskich, ja pitole ale wy maje pomysły....

30

@esem91 Jaki efekt Ronaldinho, niektórzy to już całkowicie odpływają.

1

@Magicc89PL Własne to sprawdziłem klub chciał ich obu.

1

@Arkon Tylko tych których widziałem. Innych nie oceniam zwłaszcza z odległych czasów bo taki Garrincha z jedną krótszą nogą uchodził za zawodnika w top 3 na świecie.
Messi, CR, Henry, Bergkamp , Rivaldo , Raul , Del Piero, Ronaldo, R10 Batistuta.

0

@skubi99 No patrząc na to co odwalali lekarze w służbie zdrowia, i co odwalają prawnicy, doktorzy i profesorowie z Polskim prawem to strach się bać żołnierzy w MON.

1

@AFA90 A byli kiedyś nie pod wpływem?

3

@KrwawiaceoczyVEB No nie wiem jak można zapomnieć o zdobywcy złotej gały Rivaldo.

1

@mekston Wszystkie te plebiscyty powinny być też podzielone na pozycje.
Porównywanie obrońcy do napastnika to dyskusyjna sprawa zwłaszcza jak pierwszy ma świetny mecz i w 90 zalicza poślizg zostając dziadem a drugi przez 89 kopie się po czole ale dołoży stopę i jest bohaterem, a już całkowicie pomijam bramkarzy bo to jakby oddzielna dyscyplina.

0

@th@les Przecież my Roque podpisujemy na Gavim na pół roku :) bez sprzedaży w styczniu a dokładniej wyprzedaży nie ma mowy o tym transferze . Chyba ze znów będzie żulenie by odroczył pensję na kilk alat.

1

@SonBarcaGokuComeBack USA to kolos na glinianych nogach, ale Chiny i Indie w cyrkowym sojuszu czy Brazylia już takimi kolosami nie są, dobry żart ale rzeź niewiniątek była wczoraj.

1

@Stoiczkow Nie, nie ma reklam herb po środku jest ładniejsza, ale tak ładunek sentymentalny jest ogromny.

0

@Ziemny Ale o co chodzi tak fajnie było mieć Polaka w Barcelonie to będzie dwóch.

2

@Stoiczkow No ich problemem jest to że ludzi którzy chcieli to oganąć wymieniają na populistów bo nie chcą polityki zaciskania pasa, a potem znów głosują na tych od oszczędności bo populiści tylko pogorszyli sprawę i tak się zapętlili.

1

@hayek Z jego ekspresją i mimiką bardzo ciężko by mu było być na pierwszym froncie, pewnie dlatego gra szarą eminencję.

Co do tego co piszesz no i nie wiadomo czy konflikt z jarkiem to nie wyreżyserowany teatrzyk choć słowa jak na pis bardzo mocne, a bez jarka nie ma szans na taką kandydaturę, choć sam jestem ciekaw kogo pis wyśle na prezydenta bo przed Bydgoszczą obstawiałem błaszczaka bo był niesamowicie pompowany w mediach.

2

@Michael24 Mam tą starą i jest najpiękniejsza, nowa dużo brzydsza.

1

@MichuZ44 A ja prawdę mówiąc jestem zmęczony że wedle wielkich marek w każdej Polskiej rodzinie musi być czarny i żółty, co tez pokazuje że to byłby słabe badanie rynku ale nie oto tu chodzi.

To oswajanie mi się nie podoba, jeśli to czyni mnie rasistą to biorę to na klatę.

1

@Sysia11 Krysiu nie zrozumiałaś :)

0

@AlexDark00 I dlatego jak był młody to biły się o niego Milan i MU najlepsze w tamtym czasie ekpity, ale to pewnie dla receptury jego żelu do włosów.

2

@hayek Ogólnie to ja nie śledzę tych ekspertusów internetowych ale jak ich sobie sprawdzam po LR to wszystko to wieszczy armagedon upadek załamanie, po prostu dramat.

0

@Bzyczekk Wydało sie @Sysia11 i ten mąż w Niemczech, szanuję....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?