Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Ale co to za porównanie :) trzeba ich krytykować ale cygan z Brazylii bez jednej nogi byłby gwiazdą femeni.
0
@Herbert To elektryk i jak nie będzie w super formie to strach go wystawiać.
0
@dafik85 Kij z miejscem po tym człowiek by mógł się traumy nabawić.
2
I po co im to było, trzeba było zapakować dzieciaki i dać im pograć złapać doświadczenie może by nie przerznęli bardzo a nawet jeśli to trudno, a tak wstyd, czołowi gracze znów nałapali minut zamiast odpoczywać w Barcelonie i do tego znów porażka w słabym stylu odkłada się w głowach, tu już trzeba liczyć na cud by z tego był chleb.
Europrzekop loading.........
0
@Kgorecki2500 No i fajnie że wyciągają pomocną rękę konfederacji :)
0
@daniel32778 No jak dostanie zaufanie, ale może być ciężko nie zdziwię się jak będzie męczenie by lewego reanimować do skutku.
0
@Johnnie_Walker No tu się zgodzę ale też są problemy i nie wiem kto jest bardziej winny bo Xavi potrafił na przykład wyegzekwować od średniaków dobry pressing a obecnie mając "lepsze" nazwiska to całkowicie siadło. Obrona również, o lewym sam anpisałeś.
Ja na Xaviego patrzę inaczej od zeszłorocznego el Clasico, nastapiło wtedy tąpnięcie i xavi nie miał żadnego pomysłu co zrobić z drużyną, i to się za nim ciągnie jak wygrywamy to nie przez wypracowane schematy tylko indywidualne zrywy.
A osobiście podejrzewam że Xavi zostanie bo nie stać nas na fachowca ale chyba też na Xaviego zwolnienie o ile nie zrzeknie się z ekipą wszystkiego.
0
@LatajacyHolender Jeszcze tylko napisz że praca piłkarza to to samo co magazynier i dopełnisz obraz tej rozpaczy.
Każdy trener kiedyś dostał od kogoś szansę jedni mozolnie budowali kariery inni dzięki nazwisku dostawali ogromne szanse, wielu dostawało większe zaufanie niż zasłużyli inni tracili posady przedwcześnie. Porównanie o budowie domu jest absurdem tak jak szanse dostali Pep czy ZZ tak nikt nie da projektować wieżowca komuś kto ma 15 mieszkań.
0
@Johnnie_Walker A to jak liczymy potencjały to nawet elektryk kounde ma potencjał na top, to samo słabiutki obecnie Balde, problem w tym że potencjał nie zawsze przekłada się na poziom. Tak samo jak grupka fajnych nazwisk nie zawsze przekłada sie na silną drużynę.
0
@Qba2312 Chyba tylko Andreas Christensen
0
@Recha_0684 No wiesz z tym dorastaniem to bym uważał bo to dorastanie to brutalnie ich weryfikuje. Masz też cos takiego jak piramida wieku też surowo obejdzie się z konfą. No to strasznie to przeżywasz skoro tak ci do nich daleko :)
0
@Johnnie_Walker No Arujo ma w LM doświadczenie takie... żadne tak samo jak Pedri. No a kto ma zdobywać gole skoro w topie nie podałeś nikogo jak do tego ćwierćwinału chcesz dotrzeć pedri te gole nastrzela? Nie wiem czy FdJ był zasłużenie uznawany za top w Europie jakoś tego topu tam nie pokazywał.
0
@PatrykBarca A gdzie ty widziałeś 16 letniego Messiego rywalizującego z seniorami na podobnym poziomie?
3
No to nic dobrego nie wróży.
0
@Johnnie_Walker Nie no nie przeginaj jaki co najmniej ćwierćfinał mamy niezły skład z talentami nieobytymi w Europie a jak już to raczej z CV naznaczone europrzekopami.
0
@LatajacyHolender Ale porównanie :O
0
@michal26 No ma jak nic do tego opisu pasuje Felix
1
Ja pitole zapomniałem ze jest mecz :O
1
@FcPortoFan1999 No i przychodzi w trudnym momencie zarówno dla drużyny jak i dla siebie zimowe okienko to nie jest optymalny czas dla dzieciaka z Brazylii.
1
@Cataloniec94 No będzie miała konkurencję bo one wszystkie wyglądają jak z jednego wzoru u tych wszystkich chirurgów.
@fart OlnyFans raj dla kobiet i mężczyzn o niewybrednym guście i zainteresowaniach.
0
@LatajacyHolender No podał bym więcej ale za mało meczy oglądam więc musi ci wystarczyć.
No z ZZ też się udało. A co do CV to za mało jest wielkich trenerów na wszystkie kluby a też nie wszyscy wypalają mimo dorobku i ten kto nie ryzykuje nie pije szampana, choć zawsze możesz dać kolejną już szansę pochetino czy Unaiowi bo oni przecież mają fajne CV w aspirujących klubach a potem w wielkich jest płacz.
0
@ngif No odbudowa Barcelony to coś czego nie da ci żadna posada w PL
@Rewolucja123 Nie ma takiej możliwości by zmniejszyć presję, tu nawet dzieciaki są nią obciążone, wszędzie szuka się porównań do najlepszych na świecie. Zresztą ktak samo jak na LR zawodnicy są często przeceniani, no i od herosa do zera.
No i mam poważne wątpliwości co do niektórych zawodników, jak dla mnie absolutnie do klubu jak barca nie pasują, kupowanie płaczków i gości których trzeba głaskać po głowie to proszeni się o kłopoty.
A laporta mimo wyglądu kubusia puchatka to jeden z najbardziej bezlitosnych prezesów jak Xavi zacznie za bardzo ciążyć to też poleci
0
@tristan87 Bądź kowalem swojego losu to wedle konfy żul na swoje wybryki.
0
@ngif Przyjdzie jak ustawi sobie kontrakt w taki sposób że Barcelona nie będzie mogła go zwolnić, w obecnej sytuacji to właściwie dość proste, klauzula 30 baniek i gość jest niezwalniany prze najbliższe lata, tym bardziej jak nie ugnie się przed pismakami czy klubem i zażąda jednej wypłaty.
0
@tristan87 No wczoraj u gozdry mówili że braun z tych zrzutek wyciągał poważne kwoty, ciekawe czy to prawda.
0
@LatajacyHolender No widzę że przypadek Paulinho choć szybko się wypalił powinien parę głów ostudzić, na twoja to wciąż za mało.
1
@JarekS "obywatelski czyn" no to chyba za długo w tej Francji siedzisz o ile to prawda i przesiąkłeś tą ich kulturą że wszystko można zniszczyć jak mi się nie podoba, zresztą to już twój kolejny post w tonie rozumowania patusów.
0
@mekston Zgubiłem się jesteś synem Bodnara czy Bidena?
0
@LatajacyHolender Panie ekspercie gdyby to było tylko takie łatwe że piłkarz A gra dobrze w klubie B to na pewno będzie grał dobrze w klubie C to zarządzanie kadrami można by powierzyć sekretarkom, to są właśnie rozważania "eksperta"
0
@KamQiX Kim będzie utemperowany braun, jak go utemperujesz to ktoś inny wskoczy w jego miejsce i braun odejdzie w niebyt dlatego on nie może sobie pozwolić na bycie chowanym