0

Ale co innego zmobilizować się na dwumecz a co innego grać na najwyższym poziomie 36 spotkań. Ja jestem daleki od nazywania tej ligi ogórkową ale chyba zgodzisz się że poziom całej ligi jest dużo niższy od Niemieckiej czy Włoskiej nie mówiąc już o Hiszpańskiej czy Angielskiej.

0

Były z tym problemy i interweniowali wychowankowie. A co by było gdyby zostawiam wróżbitom, bo ja się w to nie bawię

0

Mnie ostatnio gdy pewien użytkownik podał link o małpie którą ogolono i "używano" niczym dmuchaną lalę, czasem niewiedza jest błogosławieństwem.

1

Jakby się tym sugerować to nici z nowego stadionu a i SB trzeba sprzedać by ten skład wykupić,pomijam już fakt że dla niektórych piłka to nie biznes i ich nie interesują twoje propozycje kupna.

13

Malcom
Zna rywala, do tego lepiej mieć gorszego na murawie zawodnika niż lepszego ale "nieobecnego".

0

Hazard może bo ma rok kontraktu i będzie pewna możliwość jego sprzedaży tyle że nikt wielkich kwot nie da za zawodnika który za rok będzie za darmo a Chelsea ma ban więc muszą poważnie główkować co zrobić i czy zarobić 60-80 mln czy mieć lidera na najcięższy rok..
Mbappe ? A kto go sprzeda i w jakim celu, ma jeszcze 3 lata kontraktu więc co najwyżej wykorzysta Real jak to mieli w zwyczaju robić jego koledzy tylko że przy użyciu Barcelony.

1

Zapomniałeś dopisać że jeszcze ogłoszą że gdyby zz trenował Real to by ten Ajax przeszli.

2

Ja tam widzę spędzę a to już można odczytywać w całkowicie innym kontekście np. jako całkowity czas w klubie łącznie z czasami juniorskimi.

0

Nieograniczony budżet??? Przecież każdy kto pobieżnie śledzi media wie że Perez zbiera na stadion i dopiero za 20 lat okaże się czy jest wizjonerem czy frajerem.

24

Puyol Marquez Millito Pique...

4

Tylko Chuck Noris nie obchodzi urodzin, to urodziny obchodzą Chucka.
To przecież jeden z najstarszych jego memów.

0

Może kilka miesięcy temu tak od pewnego czasu nie, mimo niewątpliwego piłkarskiego geniuszu to człowiek wielu problemów i z każdym kolejnym miesiącem coraz bardziej utwierdzam się że jego czas w Barcelonie dobiegł końca na własne życzenie.
Nigdy nie dowiemy się dlaczego naprawdę odszedł albo może inaczej co oprócz pieniędzy zachęcało go do podbijania tej dość specyficznej ligi zważywszy na klasę Brazylijczyka.
Pomijam już to że ośmieszył wielu kibiców gdy do samego końca kłamał że zostanie, oszukał też wielu ludzi w klubie którzy oficjalnie zapewniali że zostanie i pomimo tego czy tych ludzi lubię czy nie to są osoby reprezentujące ten klub i ośmieszanie ich od razu rzutuje na pewne reakcje jak i sam klub.

Jak dla mnie zważywszy że Ney co chwila obwarowuje się kolejnymi kontraktami z podmiotami powiązanymi z szejkami co pokazuje że albo jest wyjątkowo głupi myśląc że się wywinie albo nie ma żadnego zamiaru opuszczać swojej złotej klatki.

Nie nazwał bym Neya ŚN co pokazuje jego doświadczenie na tej pozycji niby 43 spotkania 3 tysiące minut, ale w Europie zaledwie 800 minut przez pięć lat 9 goli i 3 asysty też tyłka nie urywają(w europie)

Bardziej zajmuje mnie obecnie sytuacja jego "następców" czyli zdrowie Dembele i nijakość Cou.

0

Świetny tekst o niewolniku. Ogólnie teraz będę zerkał na tego gracza i życzę mu długiej kariery bo takie historie ubarwiają football.

0

Ale Marcelo ponoć nawet nie duka po Hiszpańsku choć znając Brazylijczyków akurat te słowa może znać płynnie. Nawet jeśli to i tak reprymendy nie zrozumie, chyba że Ramos swoim zwyczajem wypłaci mu łokcia.

0

Myślę że ostatnie granie ofiary wszelkiej maści prześladowań i niesprawiedliwości będzie się ciekawie komponowało z oblężoną twierdzą a'la Mourinho.

1

Ogólnie to imperium Kima jest bardzo bogate w różne absurdy:
https://www.o2.pl/artykul/korea-polnocna-absurdalny-nakaz-kim-dzong-una-6343775629965441a

0

Wiadomo że Cou w końcu zacznie grać lepiej, nie wiem jednak czy tak ważny mecz to dobra okazja by wchodzić na murawę teoretycznie na tą chwilę w 10 zawodników.

0

Chyba że Realowi nie idzie to wtedy piszą więcej o Realu niż As i Marca.

0

Ja widzę dwie możliwości:
1.Dalsze zadowalanie Neymara do tego kupujesz klasowego gracza.
2.Na ligę Francuską Cou jak znalazł na pomoc, do tego tam możesz eksperymentować by próbować ustawić drużynę z Cou na LM. A pomoc w PSG wygląda dość średnio lekko mówiąc.

0

I ze 40 umów z przeróżnymi podmiotami powiązanymi z szejkami. Musieli by go tam na siłę wypychać by ktokolwiek był w stanie go kupic.

0

Pamiętam tego Adu ale to był nieziemski RP. Ale rzeczywistość go szybko zweryfikowała.

2

Niech się wykazują grając z once de gala a nie ze składakiem skleconym na szybko na kolanie, szanujmy się. Akurat Alenia jak gra z podstawowymi zawodnikami wygląda co najmniej dobrze.

0

Ale na razie jest na trzecim miejscu na lewym skrzydle więc nie gra nawet ogonów.

4

Ernesto sprawdza kupon.

0

Bramkarz Rayo idealnie podsumował słowa Neya że sędziowie nie rozumieją footballu,p piłkarze za to często nie znają zasad.

1

? Jeśli klub działa przejrzyście to większość tych danych można łatwo znaleźć tu masz małe podsumowanie. Ja się tym za bardzo nie interesuję ale pisanie że nikt nie ma na ten temat bladego pojęcia to jawny przykład generalizowania.
Tu masz takie podsumowanie w sieci jest tego dość dużo
https://www.footballbenchmark.com/documents/files/public/KPMG%20Football%20Benchmark%20-%20The%20European%20Champions%20Report%202019.pdf

5

Był taki użytkownik co pod słowami Neymara który przed transferem zapewniał o pozostaniu wysyłał tych którzy mieli wątpliwości odsyłał do psychiatryka więc zalecał bym ostrożność w ferowaniu wyroków.

Informacja mało prawdopodobna ale kto wie, a każdą zemstę powyżej 160 mln przyjmę z otwartymi rękoma.

0

Muszę się doczepić do tego przyćmienia Neymara kiedy konkretnie miało to miejsce? Chyba że chodzi o konkretne spotkania ale wtedy pisanie o przyćmiewaniu to była by lekko mówiąc nadinterpretacja.

1

Tak to januszowe myślenie i jeśli chodzi o panie pielęgniarki to mam nadzieję że nie wybiorą tej przykładowej biedronki bo i tak jest ich malutko, zwłaszcza młodych więc imigracja to tylko kwestia czasu.
Podałem ten przykład bo w pewnym stopniu mimo iż dostrzegam jego cyniczność to z drugiej strony wciąż jesteśmy bombardowani różnymi strajkami pewnych grup zawodowych które de fakto szachują rząd. I nie ukrywam że jak czytam że administracja która dwa lata temu dostała podwyżkę znów ją chce bo mają ciężko a w markecie mieli by lepiej to to pytanie mimowolnie wraca.

0

Widzę że zyskałeś też +10 do oceny skilla zawodnika brawo.
https://zapodaj.net/954cd4670d922.png.html
Arthur 35 spotkań w lidze + 15 w Libertadores Todibo 10 spotkań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?