0

Suarez zjadał taki że był w czołówce napastników a i na Neya wystarczyło i dalej się o niego zabijali, więc wychodzi na to że messi szczodry pan.

0

Bo to po prostu się mu opłaca drużynowo i indywidualnie, wszyscy ci którzy chcieli pracować na Messiego i było widać ich dobre relacje też dostawali swój kawałek tortu.

1

A może razem z Messim będą nas wkręcali w fotele a Francuz wejdzie na jeszcze wyższy poziom.

0

Meczu nie mogłem obejrzeć ale czy Busquets rzeczywiście wyglądał tak słabo względem rakitica? musiał wyglądać katastrofalnie skoro dostał 1 a drugi 5 a liczby sugerowały by odwrócenie tych ocen, DP z 12 stratami i oceną wyjściową?

0

Cóż trudna sprawa z jednej strony mamy w klubie dziwną tendencję do nadmiernego opłacania wielu zawodników, stąd duże problemy z pozbyciem się tych którzy do FCB słabo pasują a niewątpliwym problemem wzmocnienia kadry co wiąże się z wcześniejszymi zaniechaniami i zauważalnym problemem z dokonywaniem tych transferów i tu obraźliwe "put*" doskonale obrazuje geniusz naszej finansjery drogo kupić i tanio sprzedać często nawet oddać, dobrze że chociaż te astronomiczne zakupy a'la Perez ogólnie dobrze się kończą.

Busquets to po Inieście mój ulubieniec więc od przyszłego sezonu będzie naj ale akurat w tym momencie jego żądania trochę drażnią, choć tu moją uwagę zwraca fakt że informacja jest "spóźniona" o dwa miesiące więc właściwie to jakieś dziwne zagranie. Widocznie niektórych redaktorów również uwiera ostatnio prezentowana przez Busquetsa dyspozycja.

Bardzo ciekawą uwagę przeczytałem w tym tygodniu niestety autora nie pamiętam o tym że skoro nie gramy już tiki-taki to czy Busquets nadal jest zawodnikiem niezastąpionym, w pierwszym momencie zdumienie, potem zmieniło się w pewny niesmak wszak często gramy już 2 DP i to czasami z 2 kluczowymi podaniami przez tych panów na mecz i człowiekowi smutno się robi.

0

Dokładnie Thiago ostatni wielki wychowanek 27 lat czyli ktoś tym nie zarządza zbyt dobrze.

0

Hola masche nie był kupowany do obrony tylko jako DP i tam się absolutnie nie sprawdził, co do ŚO to mam swoje zdanie, Umtitiemu wystarczył rok by go posadzić na ławce.
Alex song miał być tym zawodnikiem o którym pisałem czyli grać zarówno w pomocy jak i obronie, to że mieszasz teraz te dwa różne transfery to już inna sprawa.

0

Odpowiedź jest banalnie prosta gdyby za piłkę odpowiadały statystyki to trenerami byli by goście po matematyce, akurat Don Andres to jeden z tych zawodników którego bardzo trudno zamknąć w jakiejś tabelce, ale są też gracze których można tam umieścić.

0

Bardzo dobry stoper tylko że w klubie jak FCB nie można liczyć że okienko w L4 zgra mu się z zapotrzebowaniem. Pozbyć się jak najszybciej i kupic kogoś z potencjałem.

0

Za zakupy bramkarzy 5 za resztę słaba 3 a najbardziej tą ocenę obniża poszukiwanie stopera i wynalazki na tej pozycji.

0

Po ostatniej akcji z Roberto spodziewam się cudów :)

0

Co nie znaczy że że to nie prawda zresztą posiłkujesz się jednym meczem jako dowodem tak?

0

Wszyscy o neyu a mnie nie ucieszyła wiadomość o Arthurze w zimie, wiem że chodzi o miejsca nie-UE ale okres przepracowany w sierpniu jest bezcenny. Co więcej ta wiadomość chyba podważa wcześniejsze że Mina idzie na wypożyczenie.

2

Moje
Grizman-Neymar Jr-Suarez-Neymar Sr-Messi
Sędzia liniowy
Cou-Eriksen -salah-Dembele
sędzia liniowy
Mats

1

To w takim razie jak wytłumaczysz płonne nadzieje 30-letniego lewandowskiego na real.

1

A ja właśnie mam problem z Zizu bo gdzie on grał genialnie i w jakim wieku odpalił, MŚ były jego w Realu dzielił i rządził ale czy w Juve to był topowy zawodnik raczej nie.

2

Pisałem to wielokrotnie że opuszczenie PSG będzie niemożliwe.
Po pierwsze Szejk to koleś po najlepszych szkołach zarządzający wielkimi instytucjami i zatrudniający setki tysięcy ludzi naprawdę sądzicie że wycyckają go dwaj brazylijscy klauni po podstawówce?
Po drugie to oznaczało by klęskę projektu PSG, Neyamr pokazał by że można tam zawinąć załadować kasy i odpłynąć w siną dal.
Po trzecie Ney miał być medialnym magnesem i dać impuls by do klubu przyszły inne wielkie gwiazdy.
Po czwarte MŚ w Katarze gdzie wizerunek neya jest wykorzystywany.

0

Raczej wymienił zawodników z jego pozycji bo nie podał żadnego nazwiska z poza Barcy.

13

Zamiast strzelonych goli wolałbym średnią przechwytów wygranych główek celnych podań itd na mecz.

2

Milion dla Barcy i dwa dla zarządu.

1

Myślę że milion dla Barcy i 2 pod stołem, już spersonalizowane.

0

Pomijając co pokaże Andre na MŚ to i tak dostaniemy za niego drobne, od wielu lat ciężko pracujemy na tytuł laików transferów gdyby nie determinacja niektórych graczy którzy sami załatwiają transfer do Barcelony to było by więcej transferów nad którymi należy tylko załamać ręce.

0

Tylko że tam przewagę dawało utrzymywanie się przy piłce na poziomie niedostępnym dla teraźniejszej Barcelony, i nie pisze tylko o bezcelowym kopaniu ale o tych niszczących moralnie trójkątach. Busquets jest słabszy niż kilka lat temu o pozostałych dwóch to nawet nie ma co porównywać do Xaviego i Iniesty. Szczególnie Xavi niesamowicie minimalizował straty bo zawsze można było mu podać.

1

70% gwiazd NHL i NBA po pięciu latach od zakończenia kariery ogłasza bankructwo. Miło by było gdybyś wskazał mi jakiegoś znanego kopacza który pomnożył swój kapitał na czymś innym niż ciuchy czy kosmetyki. jak beckham bo tylko on mi przychodzi do głowy.

0

100 osiągną ale tylko wtedy gdy ktoś klauzulę Umtitiego aktywuje, inaczej nie ma szans.

2

Wincent Rostowski on ma chyba najlepszy Angielski z wiadomych względów.Zresztą biegle mówi czterema językami więc nie ma go za bardzo do kogo porównać.

4

Jak to jest że 19-sto letni chłopak z innej ligi po dwóch poważnych kontuzjach i bez okresu przygotowawczego jest skreślony. A deni suarez wciąż możne być drugim Iniestą tylko nie dostaje szans od kolejnego złego trenera.

0

I fifa się nie liczy :)

0

Chciałbym twoją wypowiedź traktować poważnie ale naprawdę trudno
Nie ma zmysłu do gry kombinacyjnej? toż to żart albo poważna ślepota.
Więcej niż 10 mln ? żart albo zero orientacji w realiach rynku.
Potem wróżbiarstwo pierwszej klasy, skąd wiesz że Griezmann nie podoła? Przecież to kluczowy gracz Francji i gwiazda ligi.
Co do ryku włoskiego to jak historia pokazuje trzeba się go wystrzegać, co najzabawniejsze hejtowanii przez ciebie gracze są właśnie Francuzami.

11

Mówił że podjął decyzję jakiś czas temu, ogłosił to trenerowi i zapewne kolegom z szatni miesiąc temu, był show z pożegnaniem i naprawdę sądzicie że zostanie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?