Gaz
Dołączył/a: wrzesień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Emhyr Messi > Dembele, wybor jest prosty, w końcu będzie prawe skrzydło z mózgiem a nie chimeryczny jeździec bez głowy który w finale mś potrafi zagrać najgorsze 45 minut w karierze xD
4
@Pawel13sz
2
@Pawel13sz Tam już nawet nie ma za bardzo co kombinować, Ci co zostali muszą wznieść się na wyżyny i pokazać, że zasługują żeby grać w Barcy.
2
,,Let the rain wash away all the pain of yesterday
I know my kingdom awaits and they’ve forgiven my mistakes
I’m coming home, I’m coming home
Tell the World that I’m coming''
Leoś czekamy!
3
Dopóki u nas nie będziemy mieć zawodników na kontry to w Europie nie będziemy nigdy daleko zachodzić. 90% naszych zawodników w sytuacji dobrej do skontrowania zamiast bieć w gazie do przodu to pare kroczków w przód, zatrzymanie się 10 sekund postoju i oddanie do tyłu xD
0
Ehh no i znowu koniec końców to maszyna Xaviego będzie musiała złomować ten Real w PK...
4
@Sulimo Bo ołówek leżał idealnie w rogu?
9
@VegetaPolska Przecież to już samo w sobie komicznie brzmi, że poznajesz dziewczynę ale na wszystkie poważniejsze ruchy jak np. spotkanie gdzie spotkać się można już po 1 dniu pisania to musisz mieć rady jej przyjaciółki niczym w podstawówce.
Pewnie obie między sobą się z Ciebie śmieją i mają beke a Ty dasz nam za 2 tygodnie posta, że kolejna Cię wystawiła. Ile Ty masz lat bo te Twoje historie to brzmią jak moje z 6 podstawówki xD?
2
@Kitek1640 Do niej wszedł tylko Slytherin, Voldemort i Potter więc nawet fabularnie było od początku wiadome, że tego nie zrobia
0
@masq No skoro gra doslownie u każdego trenera to na treningach musi coś pokazywać. Taki Pjanić czy inne wynalazki murawy nie wąchały. Zresztą polecam sobie zobaczyć filmy z treningów to właśnie na nic widać jak Roberto jest jednym z najlepiej wyszkolonych technicznie zawodników.
0
@Survier Treningi. Koeman sam nie raz mówił, że patrząc na takiego Pedriego na treningu to aż łapał się za głowę widząc co ten dzieciak wyprawia. Tak samo potem było z Gavim.
0
@SelloutCrowd Z tym, że taki Torre musi być w obwodzie bo różne są sytuacje a nikogo innego nie ma bo nie udało się ściągnąć ostatniego pomocnika. Załóżmy, że Gavi, czy Roberto dostaliby kontuzji wczoraj i wtedy Torre mógłby ich zmienić. To nie jest takie proste jak myślicie...
26
Jakby Pablo Torre się wyróżniał to by dostawał szanse. Bądźmy poważni, jak jakiś młody był u nas dobry i się wyróżniał to szanse dostawał zawsze. Araujo, Gavi, Pedri, Balde, Fati nawet Nico rok temu.
Ci którzy nie dostawali rzekomo szans u nas i opuścili klub bądź poszli na wypożyczenie to gdzie teraz są? Moriba taki wielki dzik nowy Pogba i co? Demir włóczy się gdzieś w Turcji. Riqui emeryturka w MLS. Trincao psycha sitting w Portugalii itd. Jak ktoś wyróźnia się na treningu to szanse dostaje zawsze, widocznie Torre nie jest na tyle dobry, żeby ją dostać.
2
@masq No i potem nas jakieś Granady czy Cadizy remontadowały z 0-2 na 3-3 gdzie my graliśmy o mistrzostwo a oni dosłownie o pietruszke xD i w 2 połowie wyszli i strzelili 3 gole.
0
@Firestone Wiesz, że w wielu klubach jest masa piłkarzy, którzy są w dynamice pierwszego zespołu, nawet są zarejestrowani jako piłkarze 1 zespołu i nie grają praktycznie w ogóle?
4
Ale lament o tego Torre. Pamięta ktoś jeszcze Yusufa Demira? Lament o niego był taki sam i gdzie on teraz jest?
Skoro Torre nie dostaje szans znaczy, że na treningach nie pokazuje się na tyle dobrze żeby je dostawać.
1
Lewandowski niczym jakaś sekwoja na boisku...
0
@Malibu W tym sezonie tak ale patrząc na wszystkie lata to nie.
4
Ferran świetne przyjęcie niczym Neymar tylko na 10 metrów piłka do przodu :D
2
@RosjaninBut Przesadzacie. Popełnił błąd ale czy aż tak kosztowny? Skończyło się 2-2, gdzie gdyby nie fatalne decyzje Alby moglibyśmy mieć 2 bramki więcej.
To było MU w gazie a nie Granada i mimo fatalnego ustawienia nie była Barca stłamszona ani zdemolowana jak niektórzy wiescili.
4
Luis co miał kopyto. Teraz to mam wrażenie z tamtego miejsca 85% naszych zawodników to może i do bramki dokopie ale z zerowym zagrożeniem a Suarez to tam słupek łamał :D
25
Ansu ,,Nie wiem, dlaczego nie gram'' Fati
7
@Sulimo Tu jest La Bamba tutaj albo wygrywasz 4:0 nie ważne z kim grasz albo słaby mecz i taktyki nie umiesz przygotować Panie Xavi.
0
@BorzyKrzys Pewnie Dembele. Lewy nie gwarantuje aż takiej kasy czy to z koszulek czy po prostu z nazwiska. Messi, Ronaldo, Ney, Vini, Mbappe czy Haaland są lata świetlne przed nim jeśli chodzi o generowanie zysków z reklam.
3
@pt9 On jest słaby marketingowo właśnie jak na jego dorobek piłkarski. Może u nas się tak wydaje, że jest dość popularny ale porównując go do innych, gorszych piłkarsko zawodników to wypada blado.
3
Jak Lewandowski będzie tak grał jak teraz do końca sezonu to może warto rozważyć jego sprzedaż? To będzie ostatnia szansa żeby coś na nim zarobić biorąc pod uwagę, że w tym roku skończy 35 lat.
Ronaldo też miał świetnie oszukiwać zegar biologiczny, różne zabiegi, lekarze a skończyło się tym, że w pewnym momencie po prostu wieku nie oszukał i u Lewandowskiego też zaczyna to już być widoczne.
0
@arasz1819 A jak oceniasz Araszu powrót Fatiego? Sytuacja niczym powrót Pjanica o którym dość często tu pisałeś w kontekście wyśmiania Bośniaka.
9
Oj Fati, Fati. Doliczając do tego jeszcze ten komiczny sprint powrotny niczym Pjanić kiedyś w dogrywce po 5 minutach na boisku to wygląda to coraz gorzej.
0
Teraz widzicie róźnicę między Rashfordem a naszymi skrzydłami. Jeden wygrywa 1vs1 a reszta potrafi podawać do tyłu albo ,,grać w defensywie'' :D
3
Taktyka Xaviego była nawet okej, gre oprzeć głównie na lewej stronie i dograniach Alby. Miał sporo sytuacji tylko no wlasnie...on wszystko psuje...
Niczym w rewanżu na Anfield, gdzie Alba wszystkie wcześniejsze mecze grał wtedy super a przyszedł rewanż z Live i zagrał najgorszy mecz w sezonie...