Gaz

7

@Emhyr Messi > Dembele, wybor jest prosty, w końcu będzie prawe skrzydło z mózgiem a nie chimeryczny jeździec bez głowy który w finale mś potrafi zagrać najgorsze 45 minut w karierze xD

Gaz

4

@Pawel13sz

Tutaj jest za to świetny pressing w powrocie naszej nowej 10 xD

Gaz

2

@Pawel13sz Tam już nawet nie ma za bardzo co kombinować, Ci co zostali muszą wznieść się na wyżyny i pokazać, że zasługują żeby grać w Barcy.

Gaz

2

,,Let the rain wash away all the pain of yesterday


I know my kingdom awaits and they’ve forgiven my mistakes


I’m coming home, I’m coming home


Tell the World that I’m coming''

Leoś czekamy!


Gaz

3

Dopóki u nas nie będziemy mieć zawodników na kontry to w Europie nie będziemy nigdy daleko zachodzić. 90% naszych zawodników w sytuacji dobrej do skontrowania zamiast bieć w gazie do przodu to pare kroczków w przód, zatrzymanie się 10 sekund postoju i oddanie do tyłu xD

Gaz

0

Ehh no i znowu koniec końców to maszyna Xaviego będzie musiała złomować ten Real w PK...

Gaz

4

@Sulimo Bo ołówek leżał idealnie w rogu?

Gaz

9

@VegetaPolska Przecież to już samo w sobie komicznie brzmi, że poznajesz dziewczynę ale na wszystkie poważniejsze ruchy jak np. spotkanie gdzie spotkać się można już po 1 dniu pisania to musisz mieć rady jej przyjaciółki niczym w podstawówce.

Pewnie obie między sobą się z Ciebie śmieją i mają beke a Ty dasz nam za 2 tygodnie posta, że kolejna Cię wystawiła. Ile Ty masz lat bo te Twoje historie to brzmią jak moje z 6 podstawówki xD?

Gaz

2

@Kitek1640 Do niej wszedł tylko Slytherin, Voldemort i Potter więc nawet fabularnie było od początku wiadome, że tego nie zrobia

Gaz

0

@masq No skoro gra doslownie u każdego trenera to na treningach musi coś pokazywać. Taki Pjanić czy inne wynalazki murawy nie wąchały. Zresztą polecam sobie zobaczyć filmy z treningów to właśnie na nic widać jak Roberto jest jednym z najlepiej wyszkolonych technicznie zawodników.

Gaz

0

@Survier Treningi. Koeman sam nie raz mówił, że patrząc na takiego Pedriego na treningu to aż łapał się za głowę widząc co ten dzieciak wyprawia. Tak samo potem było z Gavim.

Gaz

0

@SelloutCrowd Z tym, że taki Torre musi być w obwodzie bo różne są sytuacje a nikogo innego nie ma bo nie udało się ściągnąć ostatniego pomocnika. Załóżmy, że Gavi, czy Roberto dostaliby kontuzji wczoraj i wtedy Torre mógłby ich zmienić. To nie jest takie proste jak myślicie...

Gaz

26

Jakby Pablo Torre się wyróżniał to by dostawał szanse. Bądźmy poważni, jak jakiś młody był u nas dobry i się wyróżniał to szanse dostawał zawsze. Araujo, Gavi, Pedri, Balde, Fati nawet Nico rok temu.

Ci którzy nie dostawali rzekomo szans u nas i opuścili klub bądź poszli na wypożyczenie to gdzie teraz są? Moriba taki wielki dzik nowy Pogba i co? Demir włóczy się gdzieś w Turcji. Riqui emeryturka w MLS. Trincao psycha sitting w Portugalii itd. Jak ktoś wyróźnia się na treningu to szanse dostaje zawsze, widocznie Torre nie jest na tyle dobry, żeby ją dostać.

Gaz

2

@masq No i potem nas jakieś Granady czy Cadizy remontadowały z 0-2 na 3-3 gdzie my graliśmy o mistrzostwo a oni dosłownie o pietruszke xD i w 2 połowie wyszli i strzelili 3 gole.

Gaz

0

@Firestone Wiesz, że w wielu klubach jest masa piłkarzy, którzy są w dynamice pierwszego zespołu, nawet są zarejestrowani jako piłkarze 1 zespołu i nie grają praktycznie w ogóle?

Gaz

4

Ale lament o tego Torre. Pamięta ktoś jeszcze Yusufa Demira? Lament o niego był taki sam i gdzie on teraz jest?

Skoro Torre nie dostaje szans znaczy, że na treningach nie pokazuje się na tyle dobrze żeby je dostawać.

Gaz

1

Lewandowski niczym jakaś sekwoja na boisku...

Gaz

0

@Malibu W tym sezonie tak ale patrząc na wszystkie lata to nie.

Gaz

4

Ferran świetne przyjęcie niczym Neymar tylko na 10 metrów piłka do przodu :D

Gaz

2

@RosjaninBut Przesadzacie. Popełnił błąd ale czy aż tak kosztowny? Skończyło się 2-2, gdzie gdyby nie fatalne decyzje Alby moglibyśmy mieć 2 bramki więcej.

To było MU w gazie a nie Granada i mimo fatalnego ustawienia nie była Barca stłamszona ani zdemolowana jak niektórzy wiescili.

Gaz

4

Luis co miał kopyto. Teraz to mam wrażenie z tamtego miejsca 85% naszych zawodników to może i do bramki dokopie ale z zerowym zagrożeniem a Suarez to tam słupek łamał :D

Gaz

25

Ansu ,,Nie wiem, dlaczego nie gram'' Fati


Gaz

7

@Sulimo Tu jest La Bamba tutaj albo wygrywasz 4:0 nie ważne z kim grasz albo słaby mecz i taktyki nie umiesz przygotować Panie Xavi.

Gaz

0

@BorzyKrzys Pewnie Dembele. Lewy nie gwarantuje aż takiej kasy czy to z koszulek czy po prostu z nazwiska. Messi, Ronaldo, Ney, Vini, Mbappe czy Haaland są lata świetlne przed nim jeśli chodzi o generowanie zysków z reklam.

Gaz

3

@pt9 On jest słaby marketingowo właśnie jak na jego dorobek piłkarski. Może u nas się tak wydaje, że jest dość popularny ale porównując go do innych, gorszych piłkarsko zawodników to wypada blado.

Gaz

3

Jak Lewandowski będzie tak grał jak teraz do końca sezonu to może warto rozważyć jego sprzedaż? To będzie ostatnia szansa żeby coś na nim zarobić biorąc pod uwagę, że w tym roku skończy 35 lat.

Ronaldo też miał świetnie oszukiwać zegar biologiczny, różne zabiegi, lekarze a skończyło się tym, że w pewnym momencie po prostu wieku nie oszukał i u Lewandowskiego też zaczyna to już być widoczne.

Gaz

0

@arasz1819 A jak oceniasz Araszu powrót Fatiego? Sytuacja niczym powrót Pjanica o którym dość często tu pisałeś w kontekście wyśmiania Bośniaka.

Gaz

9

Oj Fati, Fati. Doliczając do tego jeszcze ten komiczny sprint powrotny niczym Pjanić kiedyś w dogrywce po 5 minutach na boisku to wygląda to coraz gorzej.

Gaz

0

Teraz widzicie róźnicę między Rashfordem a naszymi skrzydłami. Jeden wygrywa 1vs1 a reszta potrafi podawać do tyłu albo ,,grać w defensywie'' :D

Gaz

3

Taktyka Xaviego była nawet okej, gre oprzeć głównie na lewej stronie i dograniach Alby. Miał sporo sytuacji tylko no wlasnie...on wszystko psuje...

Niczym w rewanżu na Anfield, gdzie Alba wszystkie wcześniejsze mecze grał wtedy super a przyszedł rewanż z Live i zagrał najgorszy mecz w sezonie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?