Gaz

7

@Kidd Idą w świat? to była Viktoria Pilzno. Mecze z takimi drużynami giganci zawsze wygrywają wysoko, to nie jest wyznacznik formy. Dembele zawsze wygląda na potwora na tle słabszych przeciwników gdzie robiąc Fake Shota 3 obrońców pójdzie na raz ale już nawet w samej lidze poziom obrońców jest dużo wyższy. Wygrany mecz we wtorek sprawi, że to zwycięstwo pójdzie w świat ale nie wczorajsze.

Gaz

5

We wtorek najpoważniejszy test nowej kadry. To będzie wyznacznik tego gdzie mniej więcej jest nasza kadra a nie drużyna z Czech. Bayern tego meczu nie odpuści, będą chcieli nas upokorzyć po raz kolejny i od razu się rzucą. Fajnie, że Ferran Torres czy Dembele lepiej się pokazali wczoraj ale to właśnie drużyny takie jak Bayern trzeba pokonywać żeby wygrywać trofea.

Gaz

1

@kuz Braithwaite ostatnio gol po solo akcji z Bilbao Valverde, łyso?

Gaz

1

@Kazragore Przecież on i po dłuższej kontuzji grał w repce, nawet nie wiem czy na mundialu nie będzie kapitanem. On byłby podstawowym PO na CA 2021 gdyby nie kontuzja i o tym sam mówił ich trener, który uwielbia grę Daniego a nie jakichś Emersonów naszych miesięcznych transferów xD

Gaz

5

@Kgorecki2500 Za zasługi? on był naszym najlepszym PO. W obronie wcale nie dawał mniej niż Dest a w ataku to jak trzeba było potrafił wejść do środka i dyrygować pomocą, jako jeden z niewielu nie bał się grać długich ryzykownych piłek.

Gaz

3

Dalej nie rozumiem dlaczego Dani Alves nie został do mundialu. Mu się to miejsce tutaj należało gdzie Dest koniec końców i tak odszedł...

Gaz

0

5. Daniel Alves da Silva

Gaz

0

@Kusco15 Przecież już udostępnili ten raport. Stek bzdur, wyszło, że to był zamach. Dodatkowo jak się wpisze słowo ,,Tusk'' w wyszukiwarce tam to słowo pojawia się prawie 30 razy i za każdym razem w negatywnym świetle xD

Tutaj najciekawszy smaczek z tego Raportu:
,,. Szczególnym kontekstem tego planu była rozmowa Donalda Tuska
z Władimirem Putinem w lutym 2008 r., podczas której Putin miał złożyć propozycję udziału w rozbiorze Ukrainy. Premier Tusk propozycję przemilczał, ale jej nie odrzucił.''

Gaz

0

@lucca87 Tak, sprawdź jeszcze na 3 różnych stronach ze statystykami to zawsze wyjdzie inna liczba, bo jedna obcierke od obrońcy zaliczy jako asyste a druga nie ale w konsekwencji liczy się akcja bramkowa i daje to bramke dla drużyny.

,,strzelać lub asystować'' dokładnie i topowi skrzydłowi to robią, Dembele 1 strzał to gol a pozostałe 20 to w gołębie na stadionie.

co za różnica czy zaliczył asystę czy gola? wiesz, Busquets też miał asyste przy rajdzie przez całe boisko Messiego z Realem ale to nie znaczy, że jego wkład był taki sam jak strzelca. Można asystować ładnie robiąć 90% roboty za strzelca a można też po prostu w niego kopnąć a 90% reszty zrobi on. Asysty Dembele w wiekszości to ta 2 strona.

A chwalonych skrzydłowych Sona, Salaha, czy Viniego to gdzie zapodziałeś? przy nich Dembele to jak sucha bułka do pączków.
btw. Neymar teraz 9 goli i 6 asyst także jak się teraz skontuzjuje to pewnie Dembele go do końca sezonu już nie dogoni xD

2 asysty w lidze a 2 dołożył 2 Lidze Europy więc gdzie tu klamstwo ?

Gaz

2

@ShawnC Kogo miejsce zabiera? Polecam obejrzeć ostatni mecz PSG. Messi aktualnie to najlepszy pomocnik na świecie. Taka autostrada by była, że w PSG swoimi pressingami nie jedną piłkę już odebrał nie mówiąc o reprezentacji. Tutaj niektórzy to mają klapki na oczach albo oglądają wiecznie mecz z Bayernem 8-2.

Gaz

0

@lucca87 13,13, 9 -> Te statystyki podałem z Transfermarktu, tak samo jak 13 asyst od Dembele wziąłem też od nich. Były to asysty z samej ligi, bo dodajac z pucharów to są to większe liczby od Dembele, który tylko w lidze asystował ;)

Zresztą co to za kłócenie się o 1 czy 3 asysty skoro inni robią nie 1 a 20 goli, smiech na sali. Tu jest ta róźnica z Dembele. Skrzydłowy ma strzelać i inni to robią, Dembele ma 1 gol, Puig tyle strzelił w poprzednim sezonie w lidze.

Zresztą te asysty Dembele to też nie są jakieś spektakularne, 80% to zwykłe wrzutki z konca lini w pole karne. Traore mając dużo mniej minut wykręcił w ten sposób u nas 4 asysty, grając więcej to pewnie do 10 by dobił.

Czemu nie podałem? bo pytałeś o tych co mają wiecej asyst a nie mniej. Zresztą kanadyjka tych co wymieniłeś jest lepsza finalnie od Dembele bo gol i asysta dają 1 pkt. On jest w takiej czołówce, że na każdym portalu cenowym wyceniany jest dużo, dużo mniej niż reszta, poza Barceloną mają go za piłkarza mema.

Gaz

0

@jabber21 Bo ludzie myśleli, że wszyscy w wieku 33/34 lat będą odchodzić jak Xavi czy Iniesta z klubu. Bartomeu dał im takie podwyżki i tak dugie kontrakty, że nikt nie będzie rezygnował z takiej kasy xD

Gaz

2

@GCBW Chciałeś jednego a teraz narracja, że trzech tylko. Pewnie z kolejnych 3 by się znalazło jakbym wszedł na statystyki w transfermarkt od buta. Naprawdę tak ciężko niektórym tutaj się pogodzić z tym, że Dembele mizernie wypada poza Barceloną. Taki dobry skrzydłowy topowy a ostatnio to już go nawet do reprezentacji nie wzięli.

@Doren01 Ten Tottenham który w zeszłym sezonie grał bodajże w lidze konferencji i zajął 7 miejsce w lidze to ten kolektyw?

Gaz

2

@GCBW Mohamed Salah : 23 gole i 14 asyst
Heung-min Son: 23 gole i 9 asyst
Vini jr: 17 goli i 13 asyst

Dembele: 1 gol i 13 asyst, no różnica widoczna i to duża.

@lucca87 Chociażby leśny, skończony dziadek Messi który na praym skrzydle zrobił 15 asyst.

Gaz

3

@GCBW I dosłownie jeden gol xD Inni topowi skrzydłowi to liczbe asyst robią podobną bądź większą niż Dembele i dokładają do tego matematycznie 20 razy więcej goli.

Gaz

5

Bawią mnie te posty o tym, że Dembele coś przeskoczyło w głowie. Nic mu nie przeskoczyło, wystarczy zobaczyć sobie jego grę z lat 2016-2018 gdzie robił dokładnie to samo. Fake shot, zmiana toru biegu i strzał Panu Bogu w okno bądź niecelne podanie. On w poprzednim sezonie gdzie był takim crackiem wg La Rambli zrobił kanadyjkę taką jak u nas w pierwszym sezonie i dużo gorszą niż w czasach Borussi. Po 5 latach u nas zrobił liczby takie jak w 1 sezonie gdy do nas przyszedł i od razu La Rambla zachwycona...

To jest już jego sufit którego on przez niskie boiskowe iq nie przeskoczy. W porównaniu z innymi topowymi skrzydłowymi to on wypada tragicznie. Typowy jeździec bez głowy charakteryzujący się swoim osobistym stylem gry dlatego taki rozpoznawalny, zrobi dymy na skrzydle i więcej nie ma się co spodziewać bo nie jest to regularny piłkarz który będzie liderem i na którym można opierać grę zespołu. Poczuł konkurencje na plecach od czasu Traore to może więcej coś zaczął się przykładać ale żaden to filar tak jak wcześniej pisałem.

Gaz

1

@Emhyr 13 asyst w lidze i 1 gol, ludzie tylko piszą o jego asystach ale zapominają o najważniejszym. Dla porównania Salah na tej samej pozycji w lidze miał 14 asyst i aż 23 gole. Son 9 asyst i 23 gole tylko na lewym skrzydle a wyśmiewany przez wszystkich leśny dziadek Messi 15 asyst i 6 goli. Nawet Vini mając tyle asyst co Dembele miał 17 goli. Co z tego, że on daje asysty jak większość topowych skrzydłowych robi ich tyle co on dokładając do tego 20x więcej goli xD

Gaz

2

@Emhyr Klasa światowa bo pobiegł na pałe i strzelił? ja od zawsze pisze, że on się nie nadaje na filar drużyny i na gracza na którym można opierać grę. Zresztą ostatnio tego cracka to już nawet do reprezentacji nie powołali. U niego głowa się nie poprawi bo on ma po prostu za małe boiskowe IQ.

Wykończenie to u niego jest tak samo beznadziejne jak tutaj, 3 lata temu. 0 progressu:


Gaz

1

@Lionel_Messi10 Ludzie teraz są w jakiejś euforii a zobaczą jak przyjdzie mecz z Bayernem, Interem czy inną poważniejszą drużyną potem. Te sztuczki Dembele się okażą bezużyteczne na poważniejszych rywali a każda jego zepsuta sytuacja będzie kosztowała mecz co już zresztą miało miejsce nie raz i nie dwa.

Gaz

5

@Emhyr Bombla to on posadzi od razu. Gracz który jest filarem drużyny i na którym możesz opierać grę zawsze będzie wyżej ceniony niż jeździec bez głowy. Wystarczy popatrzeć ile Messi kreuje sytuacji w PSG, on powinien mieć po 3-4 asysty na mecz a co robi u nas Debmele. Fake shot, zmiana kierunku biegu i strzał panu Bogu w okno albo niecelne podanie.

Zresztą tu jest ostatni mecz Messiego:
https://x.com/LSVids/status/1566182895634587652

Gaz

1

@DaPidejpi Ma racje w tym co mówi o prezesach. Przykład Bartomeu dobitnie pokazał, że nie można dawać takim szkodnikom długiej i nieograniczonej władzy tylko w momencie skandali powinno się ich móc usunąć.

Gaz

1

@Encore On ma 37 lat, swoje już w piłce zrobił. Żaden organizm nie jest wieczny i każdego czeka zjazd. Spektakularny to był upadek Ronaldinho, Kaki czy Owena a nie Cristiano Ronaldo który na światowym topie piłki utrzymywał się przez prawie 20 lat gry. Gdzie byly inne legendy w jego wieku? dawno koniec kariery albo grali w jakichś old boyach.

Gaz

9

@tristan87 On takie piłki grał u nas. Po prostu go Koeman zdusił w pewnym momencie i tyle. Ciężko coś zrobić pomocnikowi jak jest rozliczany za każdą strate i wchodząc na ostatnie 10 min nie może zrobić błędu bo kolejne 3 mecze spędzi na ławce. Jakby Ferran Torres był rozliczany tak jak Puig za każdą strate to byśmy go od dawna nie oglądali na boisku.

Gaz

1

@cris2706 Nie no ostatnio oglądałem Ville własnie we wczesnych latach i on nigdy Villa nie będzie, to nie ten typ piłkarza.

Villa był szybki, zwrotny i dynamiczny, on potrafił 2-3 piłkarzy wziąć na małej przestrzeni dryblingiem i w moment zostawić ich w tyle depnięciem, Ferran jest za bardzo drewniany na to.

Gaz

1

Ferran dostał już tutaj tyle szans i zawiódł, że aktualnie to marnowanie minut dla niego...

Gaz

0

@messi564 jeden czort gdzie, ważne żeby poszedł xD

Gaz

0

Szkoda, że nie udało się wypchnąć Alby do Milanu, teraz był idealny wręcz moment żeby się z nim rozstać...

Gaz

1

Roberto wyrasta na najlepszego amigosa aktualnie, no kto by pomyślał

Gaz

0

oj Ferran chciał zrobić Sombrero xD

Gaz

5

Dawać jeszcze jedną, 4:0 to tradycyjny wynik XaviBall

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?