Gaz
Dołączył/a: wrzesień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Suzu On już ma potężną markę zbudowaną i wyrasta na największą gwiazdę w PSG. Nic dziwnego, że chce największy kontrakt w PSG, który przy przedłużeniu umowy na 100% dostanie, bo to on jest przyszłością.
79
Xavi na trenerce to najlepsze co mogło spotkać teraz ten klub. Znowu się wyczekuje na mecze z niecierpliwością, gra wygląda coraz lepiej dla oka i pojawiają się wyniki. Vamos Xavi!
7
https://x.com/Espectroerrante/status/1444066895443939330
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No to Depay nie ma czego szukać w podstawie przy Gabończyku
0
Kiedy tego Moribe odkupujemy z Lipska za 90mln? Bo czytalem tutaj pol roku temu, ze za 2 lata ale teraz to chyba musza byc jakies 3-4.
0
@Rewolucja123 Jego ostatnie miesiące były beznadziejne a patrząc na to jak uzupełniła się kadra pod jego nieobecność to na razie dla niego miejsca nie ma. Paradoksalnie Luuk wchodzący z ławki jest teraz większym pewniakiem do goli niż on.
2
Depay od czasów MU nic się nie zmienił. Jak łapie dołek formy to oprócz pięknych postów motywujących i wpisów typu ,,Never give up'' się na boisku nie poprawia. Pisałem już wcześniej, że u nas gra tak samo beznadziejnie jak w MU tylko tam byli zmiennicy i usiadł na ławkę a u nas nie miał dosłownie kto za niego grać. Jak pojawili się zmiennicy to i on usiadł na ławkę. Nie nadaje się do wielkich klubów i nic dziwnego, że sam szuka już sobie innego klubu.
6
Ferran Torres 21 lat i 28 goli w karierze.
Erling Haaland 21 lat i 129 goli w karierze.
Ale tu jest miedzy nimi przepaść, sam nie wiedziałem, że Norweg ma aż taki dorobek. Żaden inny wielki piłkarz nie miał tylu bramek ile on w wieku 21 lat. Jeśli faktycznie ma trafić do Barcy to jestem za bo takiego goleadora potrzebujemy, zwłaszcza teraz gdzie od 2 sezonów niektóre tuzy u nas nie potrafiły celnie kopnąć w bramkę.
0
@DawidekFCB Bo zaczęli nad grą pracować w 2011 a pierwsze trailery były w 2016. Był hype po wiedźminie, ludzie się podjarali, nakupowali preorderow itd. Nie mogli tego przekładać w nieskończoność zwłaszcza, ze już kilka razy wcześniej to przełożyli. Tak samo nie można gry robić nie wiadomo ile bo silnik się starzeje a technologia idzie do przodu. Gra po dłuższym okresie tworzenia nie wyglądałaby potem graficznie jak nowa gra, co i tak już się trochę stało w CP.
1
@TheNekro94 Ja nie pisałem o porównaniu zawodników tylko o tym, że porównywane są ich początki u nas w klubie a to zupełnie dwie różne sytuacje.
0
@icon3520 Bo Minqueza to już wsród ludzi tutaj ogórek i zawsze jak zrobi coś dobrze to będzie cisza a jak coś źle to out. No a jak gra po dłuższej przerwie to oczywiście ma grać jak Maldini w prime.
A taki FDJ, aktualnie Torres czy Dembus to moga grać mecz za meczem i oczywiście dla nich jest czas, wyrozumialosc i budowanie psychiki xD
3
To porównanie początków Suareza z początkami Torresa jest bez sensu.
Suarez pierwsze dwa miesiące, czyli wtedy kiedy grał słabo był wystawiany przez Lucho na prawym skrzydle bo na 9 grał Messi a Suarez to typowa 9, dusił się tam i ogólnie słabo wtedy grał. Barca wtedy też grała najgorszą piłkę za Enrique i jak ktoś miał jakieś sytuacje to głównie Messi. W styczniu Lucho przesunął Suareza na 9 a Messiego na skrzydło i Luisito od razu odpalił.
Torres po prostu psuje setki i ma problem z celnym strzalem na bramke czy to glowa czy nogą. Nie wyglada w meczu zle ale jednak najwazniejsze sa gole u napastnika i to one sa kluczowe w wygrywaniu meczy.
1
@Hubsao Najpierw Dembele niech się poprawi bo od 4 lat się poprawia i mamy mieć z niego pocieche ale no jeszcze trochę czasu trzeba. Cou i Griezie też się poprawią i będziemy mieć masę radości ale są poza klubem aktualnie xD
0
@4cesc4 Suarez zaczął grać jakoś pod koniec października i trafił na najgorszy okres Enrique, przegrać potrafili z każdym i cała drużyna grała słabo, pojawiła się nawet ksywa wuefista o Lucho. Dodatkowo grał na PS gdzie on był typowa 9 więc był po prostu niewidoczny na boisku bo sytuacji zmarnowanych nie miał jakoś super dużo. Wystarczyło go dać w styczniu na 9 i od razu Atletico zostało zezłomowane w PK.
1
@VOne Przecież to już kolejny jego mecz z rzędu gdzie marnuje wszystko co ma. W ostatnich spotkaniach nie potrafił żadnej główki zakończyć celnym strzałem w bramke. Luuk z golem i oczywiście w nagrodę Torres 1 skład a Luuk na 5 minut wchodzi.
2
@Jakchcesz No tylko u nas ostatnimi czasy to sami płaczący są i nic dobrego to nie daje. Umiti i Roberto płaczą bo kibice na nich gwizdaja, Griezmann płakał bo nie było dla niego pozycji, Pjanic płakał bo nie gral, Moriba bo pieniędzy miał mało a Alba to już z założenia w szatni przed ważnym rywalem. Takich co wzięliby gorszy występ na klate i faktycznie w kolejnym meczu zagrali na 200% to praktycznie już nie mamy.
1
Torres po takim meczu płacz, każdy go musi klepać po plecach i pocieszać aby w następnym meczu może zagral lepiej. CR7 w jego wieku wk**wiony na siebie zostawał jeszcze 2h na boisku żeby trenować to co mu nie wyszło i żeby w następnym meczu zamienić to na bramkę. To są właśnie te detale.
0
@JimMorrisonFCB wszystkie
0
Na La Rambli po meczu powinna być taka dyskusja wraz z telefonami od użytkowników których inni mogliby posłuchać. Od razu byłoby wiadomo kogo brać na poważnie a kogo nie.
0
O już czytam, że Dembouz świetny mecz. Dużo dymów, pożytków jak zawsze zero i standardowo szybciej robił niż myślał ale to wystarczy żeby niektórych tutaj nabrać i nabierać od lat.
0
@POLAK12345 dymy robi i odpali jeszcze
0
@Azi No gdzie, porównanie Suareza z 2014 roku do aktualnego Torresa to jak porównanie pączków do suchych bułek.
4
@Mns21 Nie ma salonu Plusha oni podlegaja pod Plus
0
Ale mi się wideo trafiło na youtube z udziałem Dembele. Film z 2019 a on już wtedy był miernotą, minęły od tego czasu 3 lata i dosłownie ZERO progressu, wręcz zrobił downgrade a jego obrońcy dalej twierdzą, że jest świetny, dymy robi i jeszcze odpali tylko kontrakcik trzeba mu dać. Piękny to będzie dzień jak po raz ostatni opuści CN.
10
@Janiama Tymczasem Koeman: Spojrzcie na nazwiska, co ja mam grac?
6
MATS to by pod takim naporem PSG podawał im piłke przez środek po ziemi jak to robi zawsze pod presja
17
Thank you and good luck, Sergi Roberto!
0
@Comfortable_ No Lenglet też w ciągu ostatnich 2 lat jedyne co dobrze robił to wyprowadzał piłke także różnicy nie ma żadnej xD
3
Eric Garcia nie jest ani szybki ani silny. Wysoki też nie jest i dobrze też się nie ustawia. W sumie jego jedyna zaletą jest wyprowadzanie piłki co jest zbędne bo u nas potrafi to robić każdy stoper poza Araujo. No ale Guardiola powiedział, że Garcia TOP to trzeba było go ściągnąć i wyszło tak, że kupiliśmy obrońcę a problem obrony w ogóle się nie zmniejszył tylko jest dalej taki sam jak przed sezonem.