Gaz
Dołączył/a: wrzesień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mrboom @masq Puyol pracował w Barcy jako asystent Zubizarrety i miał być w przyszłości dyrektorem sportowym, samo to uprawnienie odebrał w niecały rok po zakończeniu kariery. Nie został nim finalnie pewnie dlatego, że Zubi został zwolniony i on lojalnie jako jego asystent też odszedł. Asystent dyrektora sportowego, czyli jego głoś się coś liczył. W dodatku w 2019 roku zaproponowali mu to stanowisko ale odmówił, on sam odmówił. Wtedy już była duża nagonka na Bartomeu i Puyol stwierdził, że wróci jak zmieni się władza. Gdyby się zgodził pewnie pare dni póżniej już by pracował u nas na tym stanowisku w klubie.
Valdes pracował jako trener młodzików i wyleciał z hukiem bo okazało się, że on ma problemy z głową. Trenując z młodzieżą, gdzie trzeba być wyrozumiałym to on był tego przeciwieństwem, w ogóle nie powinien się tam znaleźć.
W tamtych czasach tj. 2019 rok też już były dyskusje o stanowisku dla Iniesty.
Ile znacie innych klubów, gdzie piłkarz po zakończeniu kariery w ciągu paru lat zaczyna pracę w zarządzie?
@arasz1819 Ja akurat teraz zwróciłem uwagę, że tu jest wielki wiwat z powodu rzeczy, która powinna być normalnością. Zresztą podczas meczy jest tu to samo, Bombelek 2 razy celnie kopnie piłke i tu euforia ale crack i nowy kontrakt dla niego asap.
4
Wielu ludzi tutaj jest zachwyconych działaniem Mateu Alemanego jakby to był jakiś cudotwórca. Nie, taki ,,Alemany'' jest w każdym innym poważnym klubie od zawsze.
No ale jak u nas w klubie znaczący głos miały takie tuzy jak Abidal, Puyol czy Valdes, którzy byli super piłkarzami ale z zarządzaniem nie mają praktycznie nic wspólnego to co się dziwić? Niektórzy siedzą w tym biznesie po 30 lat znając go od podszewki a niektórzy byli dobrymi piłkarzami w klubie to stanowisko mają od zaraz a my się dziwimy dlaczego za Bartomeu była taka tragedia- no właśnie dlatego. Real Madryt jest dobrze zarządzany od lat, ponieważ są dobierani tam do zarządu ludzie na podstawie kompetencji a nie ,,DNA''.
U nas dalej jest taki Jordi Cruijff, znany tylko z tego, że jest synem swojego ojca, który do samego końca starał się przekonywać Laporte, że Koeman to bardzo dobra opcja, no ludzie xD
4
Z każdym meczem Depaya nie jestem w ogóle zdziwiony, że mu nie poszło dobrze w United. On nie jest ani 9, ani skrzydłowym i w sumie do końca nie wiadomo jaka jest jego nominalna pozycja. Gracz na Ligue 1 a nie na lidera mocniejszej ekipy.
1
MATS JAK ZAWSZE PRZEZ SRODEK JPRDL XDD
18
Depay to mial w ogole pilke? on gra dokladnie tak samo jak przed kontuzja, cialo obce
6
u Xaviego to i Luuk de Jong wygląda jak Pan piłkarz
0
@raben24 @arasz1819 nie odchodź
1
@Coutinho007 34 letniego Fernando chciał sprowadzić także no xD
1
@MarFan Wrzutki to miał tylko w sezonie 13/14 za Papy Martino, u Lucho to jakoś się ogarnął.
2
@Janiama To jest nasz ostatni boss, on tylko wychodzi na najsilniejszych rywali jak już wszyscy inni zawiodą xD
11
I pomyśleć, że gdyby nie najważniejszy mecz w tym sezonie, czyli z Rayo na wyjeździe to dalej moglibyśmy się męczyć z Koemanem. On teraz to by pewnie realizował te jego pomysły bez poparcia na ściąganie jakichś 30 latków z Sevilli o profilu Wijnalduma do środka gdzie i tak jest przepych. Oczywiście obrońcy Koemana cały czas by twierdzili, że nikogo lepszego na trenera nie ma no i Koeman stawia na młodych więc super :D
0
@AdiKingu96 a po co ich mają ściągać? 10 młodych grajków wyjdzie taniej razem niż oni pojedynczo dodatkowo tamci coś dadzą a Cou nie daje nic a Dembele na l4
1
@cat_r37 Demir byl sciagniety do zespolu rezerw a to, ze Koeman go sobie zażyczył w pierwszym zespole to tak go zarejestrowali. Wtedy tez na tamto wolne miejsce ktos wskoczl bo Collado teoretycznie wtedy mial odejsc, jego miejsce w 1 zespole zajal Demir.
0
@Bartek22 On ogarnął co i jak, po prostu olali go na koniec bo domykali sprawę Griezmanna i de Jonga w ciągu ostatnich godzin.
Wystarczyło dać Collado do 1 drużyny a Demira do rezerw i byłoby wszystko idealnie.
3
pięknie Koeman załatwił jedną decyzją Demira i Collado xD
0
Ja pisałem wcześniej, że na Coutinho nie będzie chętnych bo to wrak piłkarza niepotrzebny nikomu w budowaniu topowej a nawet średniej drużyny. Dodatkowo w tym roku kończy 30 lat. Oczywiście ludzie pisali, że nie nie, Newcastle go ściągnie za 30 mln i problem z głowy.
Nikt go nie ściągnie bo każda drużyna chce mieć jak najlepsze wyniki a skoro u nas on grzeje ławe będąc niżej w hierarchii niż 18 latkowie to nie znajdzie się żaden ,,frajer'' żeby go wziąć bo po co? lepiej wziąć 10 młodych, którzy może wypalą a i tak za każdego z nich nie zapłaci się tyle ilu jednemu Cou. Nawet w Brazylii go nie chcieli. Marka też już z niego żadna bo jego koszulki też się jakoś superowo już nie sprzedają, taka sobie już dość mocno zapomniana gwiazda.
0
Samuelu, weź Ty powiedz, że identyfikujesz się jako kobieta to wezmą Cię do jakiejś żeńskiej drużyny, która gra w LM. Kobieca piłka to aktualnie poziom, gdzie się idealnie nadajesz ze swoim kolanem.
7
Panie Prezesie, jaki Pirlo? Dawaj no tego Ernesto do kadry i baraże na śpiącego będą wygrane.
0
@Hasszz Laporta to już pokazał jak wie lepiej z Messim. We wtorek miał z nim piękne sny i wszystko szło super, brakowało tylko podpisu Leo a za parę dni już smutna mina i no ekhm ekhm jednak nie udało się dopiąc Leo.
7
@amanter Nico raczej jest wielki, to widać w meczach, ze on wygląda na rosłego wśród innych piłkarzy
1
@Hasszz Tak, jeszcze kasa na transfer, bonusy dla calej rodziny Haalanda i agenta itd. pensji on też nie będzie chciał mieć niskiej. A Coutinho tak odchodzi, ze pewnie bedzie tu siedzial do 2023 bo jak na razie to nikt go nie chce.
2
@Vebrol Już i tak dobrze, że za te długi i sytuacje z pensjami w czerwcu nie wyciągnięto w stosunku do klubu poważniejszych konsekwencji bo były przypadki, gdzie za mniejsze zadłużenie degradowano kluby.
3
Problemy z rejestracją nowych nabytków i sprzedażą tzw. ,,pasożytów'' a Laporta przychodzi i mówi, że wszystko git, Haaland w drodze.
On to niczym Diatłow w Czarnobylu, wszystkie prognozy mówią, że reaktor nie da rady a on dumny z siebie krzyczy pełna moc, damy rade xD
1
@Azacca @Hubsao już podsumował xD
Dembele ma dopiero 19 lat, to jego pierwsza powazna kontuzja mówili :D
1
Fati w ciągu prawie 1,5 roku zagrał raptem parę meczy. Niestety ale jeszcze +- rok tak i trzeba będzie się zastanowić poważnie co z nim dalej zrobić. Jak będzie tak podatny na kontuzje to nie będzie można na kimś takim opierać składu.
0
Coutinho tu wyglądał lepiej niż cała nasza pomoc od 2015 do teraz włącznie. To jest największy dramat w historii piłki, jak można się tak popsuć?
0
@Rewolucja123 daj łapke w góre, bo wywala info, ze nie jest ocenione i dlatego dla zalogowanych //dziala juz
0
@Rewolucja123 tylko dla zalogowanych wideo
1
@Rewolucja123 Dla mnie to po prostu mocno widać brak zgrania, w sensie on nie wie jak obrońca może się zachować i co zagrać. Takie sytuacje są teraz często z Messim w PSG.
0
@Rewolucja123 Tylko on to zagrywa tak, ze Bayern w Lizbonie to po każdym jego takim zagraniu po 30 sekundach był w naszym polu karnym w pewnym momencie xD