5

@macio_944 "Oczywiście wyznaje jasną propagandę" ? :P No myślę, że to.

Nie wiem, dla mnie równie dobrze mógłby tu wstawić Marcina Role. On też może mieć "dość szeroką wiedzę", jeśli znajdzie sobie odpowiedni cel.

16

@kamyk_23 sugerowanie że się używa mózgu i wstawianie Koroluka xddd

1

@Lisek Ferran nigdy nie był czołowym piłkarzem

13

@Rewolucja123 a ten Barnardo to co robi na tej liście xd

2

@JohnA lepiej wrócić do odrabiania zaległej przyrki

0

@Rhaan @michal26 ok, ja aż tak tej sceny nie obserwuję. Po prostu miło go wspominam z czasów, kiedy jeszcze działał w Konfie

1

@michal26 on przegrał swoją polityczną karierę w momencie przełożenia wyborów i zastąpienia Błońskiej Trzaskowskim.

26

@DLFCB dokładnie tak, swoje zrobił.

2

@michal26 Dziambora bym zobaczył, bo myślę że on ma najlepszą aparycję. Ale on chyba najbardziej pokłócony i to on chyba był "generałem" tego buntu.

1

@MesQueUnClub96 Franck Ribery

0

@Trojanek23 no wiadomo :) Ale ja też nie dramatyzowałem po przegranej z Arsenalem. Tutaj po prostu mamy Real Madryt, więc fajnie się pośmiać :D Ale mecz o niczym specjalnie nie świadczy. Choć parę rzeczy może z niego cieszyć, parę martwić

9

Ewentualne odejśćie Dembele jest o tyle nieodpowiedzialne, że Barcelona ma serio dużo problemów w ostatnich paru latach i ostatniej rzeczy, której teraz potrzebuje, jest strajk medyków.

31

Ale bym sobie obejrzał taki Real dostający wpierdol od Alonso i Desta. No, ale to tylko w snach. Real w końcu taki potężny

7

Leżę jeszcze w łóżku, bo nie chce mi się wstać. Tak bardzo mi się nie chce wstać, tak jak Realowi się wczoraj nie chciało grać. Bo gdyby im się chciało, to by wygrali.

0

Aż się kur za portfel złapałem

1

Zabawne jest to, ze nieważne ile by Madrycioki kasy wygrali, to i tak zawsze przegrywają z genem bycia gorszym od FC Barcelony xd

6

Moim zdaniem wygramy albo zremisujemy albo przegramy.

0

@kamiVeB to może się z nimi spotkamy xd

5

Polecacie Peaky Blinders?

41

Jak Dembele odejdzie do PSG to chleję wódę do odciny, jak nie odejdzie, to też, bo się już nas nastawiłem.

0

@Kinginiesta ale Mbappe jest czarny

3

Tak było xd


0

@Rust_Cohle sprecyzuj czysto technicznie. Jeśli chodzi o sztuczki i jakieś wygibasy, to Neymar, ale żaden piłkarz na świecie nigdy nie miał takiego dotknięcia piłki jak Messi.

1

@Tomo1989 miałem kumpla, który dzień w dzień tak z roboty do domu wracał. Mówił, że zaoszczędza na tym minimum 15 minut, a czasami nawet i więcej, bo gdyby pojechał przepisowo, to często wjeżdżał jeszcze w korki. Również przez pas zieleni przejeżdżał xd

0

Wiadomo co z Valverde?

0

@Medium ja doceniam bardzo Linkin Park i słucham sporo, ale nie do końca mój gatunek muzyczny, dlatego doceniam wszelkie inne wykonania bliższe mojego gustowi.
Na przykład Numb podoba mi się najbardziej w tej wersji:


2

Breaking The Habit, ale w wersji Live Piano.


niesamowicie mi się podoba. Chwyta za serducho

@Colon @Comentateiro @michal26

4

@Emhyr teraz to Bernardo Silva i Cancelo to już na pewno przyjdą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?