14

Dokładnie tak to wygląda xd

https://zapodaj.net/images/dd39b1c6c62a8.jpg

1

@IronSanHybrid o co chodzi?

1

@IronSanHybrid zapisz do pdf :P

19

0

@Emhyr fakt, że na skrzydłach jest szczególna bieda, ale w sumie na innych pozycjach o wiele lepiej nie jest. W bramkarzach wymiatamy i tu jest naprawdę dobrze, mamy wielu bardzo dobrych bramkarzy.

1

@kamiVeB czasy gdy Footroll jeszcze był fajny :)

0

@msmsms wczoraj zero alkoholu właśnie

1

Wyspaliście się dzisiaj? Ja czuje się dzisiaj jakbym miał zdechnąć :) I się zastanawiam czy coś poszło u mniej tej nocy nie tak, czy może pogoda zrobiła jakiegoś figla i to globalny problem

3

@Hubsao o ile jedli glebę przy okazji. Tam gleba jest bardzo mocno skażona. Jak tylko przeszli, to nic im nie będzie. No ale wiadomo, że teraz wszystko się dobrze sprzedaje co przeciw ruskim.

0

@Emhyr no niestety istnieje duże takie prawdopodobieństwo :( No, ale trzeba (próbować) wierzyć

1

@Mr8lack no w każdym razie zagrał słabo w tym przypadku :D

1

@Kinginiesta no tak, napisałem że przechodzimy na 4 :)

1

@TheNekro94 La Ramblowicze za darmo wchodzą.

3

@Kengo przecież on tą piłkę ewidentnie źle przyjął i mu odskoczyła lub nie wiedział gdzie ma kolegę i zagrał na ślepo. Gdyby ten jeden z przeciwników był wyżej ustawiony, to doszłoby do przechwytu piłki i bardzo możliwe, że groźnej kontry.

3

@Wilczeq Puchacz out, Bereszyński na lewą. Krychowiak do pierwszej i trzeba wierzyć, że nic nie odwali - to nie czas na eksperymentalne granie bez niego - mimo wszystko jest on jednym z najczęściej grających naszych piłkarzy. Przechodzimy na system z 4 obrońcami. Wtedy trzeba się tylko jeszcze zastanowić czy zostajemy z Moderem/Bielikiem i wtedy Zieliński musi grać przy lewym skrzydle, czy któryś z nich schodzi i na lewej zagra Grosicki albo kombinować z Puchaczem lub Recą xd

No ale ogólnie kiepski mamy skład, zero skrzydłowych. Ciężko coś dobrego ułożyć.

6

@vangoor mógł dodać: "ale Wy i tak wiecie"

6

@Pawel13sz jak tak wyjdziemy, to przegramy :)

1

@Janiama serio tenisiści grają po parę meczów dziennie? To już rozumiem znacznie więcej xd

No dobrze, piszcie piszcie. Oglądać nie będę, ale się bardzo cieszę, że dziewczyna wygrywa i wojuje świat

1

Nie interesuję się tenisem, więc mam wrażenie, że Iga gra codziennie albo nawet 2 razy dziennie. Takie uczucie jakbym co wszedł na La Ramble, to czytam jakiś komentarz na temat Igi, która właśnie teraz gra :D

4

Hans Zimmer ma wiele pięknych kompozycji, ale to jedna z moich ulubionych


0

@Kurkmen dlatego mimo wszystko PiS

0

@mextexperu a ja subiektywnie oceniam, że to głupie spostrzeżenia :)

ale zero urazy, luźna pogawędka

1

@Danny Gaucho za dobre serduszko mam

16

@mextexperu taki krótki komentarz, a tyle głupot

1

@masq 20:45 choć szybko byś to sprawdził

0

@Janas11224 gdyby nie te buty, to pewnie wyglądałoby to dosyć normalnie - pomijając to jak się naprężył xd

12

@Transu96 nie odpisuj zbanowanemu, bo będzie ban.
A nie, chwila...

1

@Hubsao nie lepiej z tą propozycją poczekać z rok jeszcze?

0

@tomek8756 w sensie, że napisałem "działaczka", a Ty mnie poprawiasz na "członkini"?
Co za różnica? :P

42

@zadafcb
ciąg dalszy



Ale jak mężczyzna chciałby, aby kobieta dokonała aborcji, bo ten nie chce mieć dziecka, a kobieta jednak postanowiłaby urodzić, to mężczyzna będzie musiał płacić alimenty i wychowywać to dziecko.
Tak to działa w lewicowym świecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?