16

Może specjalnie dzisiaj tak gramy, aby ter Stegena odbudować? Nieźle to sobie Xavi wymyślił

14

- Alba
- co?
- gówno

taki dialog nieustannie brzmi w głowie Alby

4

@MarshallLAW no dobra

5

Dembele przez 5 lat nie mógł złapać "rytmu" meczowego, aby chociaż raz strzelić taką fajną bramkę. A tu proszę, ten chłopak zagrał ledwo 45 minut z Realem po niekrótkiej kontuzji, a i tak potrafił strzelić bramkę prawie że z niczego.

5

Dajcie spokój temu Albia. Chociaż się dobrze rozumie na boisku z Messim

7

Powiedzmy sobie szczerze. FC Barcelona nie była uzależniona od Messiego, a od Dembele.

0

Nie zdążyłem włączyć nawet, oczywiście gramy na handicapie

5

@Colon tylko foliarz i płaskoziemiec nie wie, że podczas pocierania strun smyczkiem wytwarza się Covid-19

4

@Kengo Indoktrynacja od najmniejszego... jeszcze te sztucznie podłożone brawa w tle, coś strasznego. Stalin byłby dumny

2

@adi7adi8 z Newcastle do Londynu kawałek jednak jest. Może to nie będzie kierunek Dembusia.

1

@Worny Rudy jak zwykle skromny.

2

@Hubsao to pytanie gdzie chciałby być :)

0

Wie ktoś jaki mają ping tam w tym Newcastle?

0

@Ghotti na piłkę nożną już pewnie nie masz szansy, ale trzymaj się z daleka od polityki, tam będzie ci jeszcze gorzej wtedy!

0

@Hubsao bo zostali wydymani

7

Jeśli Ci smutno i masz zły dzień, to pomyśl że tam gdzieś na świecie Moussa Sissoko i Dembele siedzą smutni w kącie.

2

@tomek8756 a ponoć nas będzie męczyć jeszcze przez co najmniej parę tygodni

44

Mogłaby już ta wiosna przyjść. Rzygać się chce od tej zimy

2

Bartomeu to dbał o naszych piłkarzy i chciał żeby czuli się docenieni. Teraz to jakaś dyktatura Laporty i Xaviego.

1

@IronSanHybrid na ten homoseksualizm też jest szczepionka?

0

@kaamil1910 może lepiej nie. No chyba że Dybala na te pół roku tylko, ale jak mamy się z nim męczyć dłużej, to słabo.

0

@IronSanHybrid piłkarze u nas dostają jakiś % ze sprzedaży koszulek z ich nazwiskiem? Czasami coś takiego jest praktykowane, ale nie wiem czy u nas.

9

Sposób w jaki FC Barcelona zapowiedziała kadrę na mecz z Bilbao jest dosyć wymowny...



... w tej drużynie jest tylko jedna gwiazda. Jaram się prawie tak samo jak gdy Villa wracał z kontuzji

12

@MasonStorm ja bym z tej okazji swoim uczniom odpuścił jedną z prac domowych

0

@Vinialko odpuść :)

8

Serio, nie mogę patrzeć na Bidena.
Trump niby był z wyglądu możliwie najmniej reprezentatywny, ale nie generował u mnie takiego obrzydzenia jak słucham i widzę tego starca z demencją.

1

@Rewolucja123 wielki talent, alkohol, koniec wielkiego talentu

5

@MesQueUnClub96 może i by zwyzywał, ale taki Putin jakkolwiek by traktował go poważnie, a nie tak jak starca z demencją

1

@PatrychoO Messi w wzorze koszulek 08/09 wyglądał tak, że mógłbym być homo

6

@magic10 w ogóle miałem do Ciebie ostatnio pisać, że chyba jesteśmy biologicznymi braćmi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?