GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Może specjalnie dzisiaj tak gramy, aby ter Stegena odbudować? Nieźle to sobie Xavi wymyślił
14
- Alba
- co?
- gówno
taki dialog nieustannie brzmi w głowie Alby
4
@MarshallLAW no dobra
5
Dembele przez 5 lat nie mógł złapać "rytmu" meczowego, aby chociaż raz strzelić taką fajną bramkę. A tu proszę, ten chłopak zagrał ledwo 45 minut z Realem po niekrótkiej kontuzji, a i tak potrafił strzelić bramkę prawie że z niczego.
5
Dajcie spokój temu Albia. Chociaż się dobrze rozumie na boisku z Messim
7
Powiedzmy sobie szczerze. FC Barcelona nie była uzależniona od Messiego, a od Dembele.
0
Nie zdążyłem włączyć nawet, oczywiście gramy na handicapie
5
@Colon tylko foliarz i płaskoziemiec nie wie, że podczas pocierania strun smyczkiem wytwarza się Covid-19
4
@Kengo Indoktrynacja od najmniejszego... jeszcze te sztucznie podłożone brawa w tle, coś strasznego. Stalin byłby dumny
2
@adi7adi8 z Newcastle do Londynu kawałek jednak jest. Może to nie będzie kierunek Dembusia.
1
@Worny Rudy jak zwykle skromny.
2
@Hubsao to pytanie gdzie chciałby być :)
0
Wie ktoś jaki mają ping tam w tym Newcastle?
0
@Ghotti na piłkę nożną już pewnie nie masz szansy, ale trzymaj się z daleka od polityki, tam będzie ci jeszcze gorzej wtedy!
0
@Hubsao bo zostali wydymani
7
Jeśli Ci smutno i masz zły dzień, to pomyśl że tam gdzieś na świecie Moussa Sissoko i Dembele siedzą smutni w kącie.
2
@tomek8756 a ponoć nas będzie męczyć jeszcze przez co najmniej parę tygodni
44
Mogłaby już ta wiosna przyjść. Rzygać się chce od tej zimy
2
Bartomeu to dbał o naszych piłkarzy i chciał żeby czuli się docenieni. Teraz to jakaś dyktatura Laporty i Xaviego.
1
@IronSanHybrid na ten homoseksualizm też jest szczepionka?
0
@kaamil1910 może lepiej nie. No chyba że Dybala na te pół roku tylko, ale jak mamy się z nim męczyć dłużej, to słabo.
0
@IronSanHybrid piłkarze u nas dostają jakiś % ze sprzedaży koszulek z ich nazwiskiem? Czasami coś takiego jest praktykowane, ale nie wiem czy u nas.
9
Sposób w jaki FC Barcelona zapowiedziała kadrę na mecz z Bilbao jest dosyć wymowny...
... w tej drużynie jest tylko jedna gwiazda. Jaram się prawie tak samo jak gdy Villa wracał z kontuzji
12
@MasonStorm ja bym z tej okazji swoim uczniom odpuścił jedną z prac domowych
0
@Vinialko odpuść :)
8
Serio, nie mogę patrzeć na Bidena.
Trump niby był z wyglądu możliwie najmniej reprezentatywny, ale nie generował u mnie takiego obrzydzenia jak słucham i widzę tego starca z demencją.
1
@Rewolucja123 wielki talent, alkohol, koniec wielkiego talentu
5
@MesQueUnClub96 może i by zwyzywał, ale taki Putin jakkolwiek by traktował go poważnie, a nie tak jak starca z demencją
1
@PatrychoO Messi w wzorze koszulek 08/09 wyglądał tak, że mógłbym być homo
6
@magic10 w ogóle miałem do Ciebie ostatnio pisać, że chyba jesteśmy biologicznymi braćmi