34

Ależ Boniek jest irytującą osobą. Głupio przypisywać cechy charakteru do wyglądu, ale no on się zachowuje jak ten typowy najgorszy rudzielec. Nie ma już go na stanowisku, więc zgrywa kozaka i śmieje się ze wszystkiego i ze wszystkich. Nie sądzę, że udaje, a po prostu on serio ma ubaw po pachy - mimo, że jest w dużej mierze odpowiedzialny za to z czego się obecnie śmieje.

2

@GuerillaAthletic Messi mimo wszystko częściej zawiódł, niż Ronaldo w bardzo ważnych momentach. Do tego finału trzeba jeszcze dojść :)
Messi miał zawsze większy wpływ na drużynę, grę i ogólnie jakość. Ale jeśli wrzucić jednego i drugiego do bardzo wyrównanych spotkań, gdzie obie drużyny albo zawodzą albo są wyjątkowo silne, to po prostu Ronaldo lepiej przechylał tą szalę zwycięstwa

4

@ToWinaSedziego to dopiero przy prodeltokronie :D

6

"Na Cyprze odkryto nowy szczep koronawirusa, który łączy w sobie warianty Delta i Omikron — podał Bloomberg News. O odkryciu poinformował Leondios Kostrikis, profesor nauk biologicznych na Uniwersytecie Cypryjskim.
Zespół badaczy pod kierunkiem Kostrikisa nazwał ten szczep "deltakronem" ze względu na jego sygnatury genetyczne, podobne do wariantów Omikron i Delta."

źródło: businessinsider.com.pl


Coraz lepsze te nazwy wymyślają. Mnie nazwa deltakron się kojarzy jakbym miał jakaś postać w jakiejś grze komputerowej i w początkowej fazie postać nazywałyby się delta, a po ulepszeniu by się przemieniała w deltakrona.
Ciekawe czy się doczekamy przedrostka "pro", czyli prodeltokrona

2

@Sau_Ron na grę Messi, ale uważam że Ronaldo jest lepszy jeśli chodzi o przychylanie szali zwycięstwa
(oczywiście to wszystko bardziej w kategoriach był/byli)

0

nice

1

@kamiVeB znowu Copa?

1

@Danny Gaucho niech się uczy od początku xd

9

@seba1324 czerwone półsłodkie
wino to zazwyczaj najlepsza i bezpieczna opcja. Weź jakieś hiszpańskie xd. (choć do samego posiłku lepsze będzie wytrawne)
Albo zamów od Iniesty i jak dobrze pójdzie, to nawet i o nas jej opowiesz :D

36

@seba1324 zrób coś co sam lubisz i Ci wychodzi oraz zakładasz, że prawdopodobnie jej też zasmakuje. Jak ona się lubuje hiszpańską kuchnią, to sama Ci pewnie kiedyś coś przyrządzi jak się w tym specjalizuje. Dawno temu się nauczyłem, że nie ma co w ten sposób zabiegać o kobiety i nie wiadomo jak kombinować, żeby jej przypasować. Ty też masz być szczęśliwy. Jak coś więcej wyjdzie wam, to to jakie danie ugotowałeś nie będzie miało żadnego znaczenia za jakiś czas. A jeśli wam nie wyjdzie, to chociaż zjesz sobie coś co sam lubisz.

2

@Kengo jak ktoś tyle ogląda, to znaczy że nie ma nic lepszego do roboty, a więc mu nie szkoda.

0

@michal26 no nie :D, najlepiej jest gdy jest inflacja, ale na niskim poziomie. Inflacja oznacza wzrost gospodarczy mimo wszystko. Ale to temat na dłuższą rozmowę, sorry więc że tak krótko i ogólnikowo odpisuję, ale brak możliwości obecnie :)

0

@michal26 nie no, deflacja jest jeszcze gorsza od inflacji.

0

@SkyWalkerr widziałem na YT kanały, gdzie ludzie budują domy za 100k i serio fajnie to wygląda i wcale nie takie małe. Ale nie znam się na tym, nie wiem jaką to ma trwałość itd. Pewnie teraz trochę drożej wyjdzie.
No i wiadomo, ziemia też swoje kosztuje. Ja zawsze wolałbym mieć swój dom, ale jakiś fajniejszy, niż za 100k

0

@michal26 dopóki w Polsce nie będzie naprawdę źle, to bez szans na takie akcje.

0

@Kondziubarca Ryzyko, kasa i coś nie sądzę, że zagraniczni poważni trenerzy proszą się żeby nas objąć. Po Sousie ponadto pozostał niesmak, więc hajp na zagranicznego trenera minął u kibiców.

1

Na to, że Nawałka zostanie nowym selekcjonerem jest kurs na STS 1.85
Co Wy na to aby wjechać grubo? Nie wierzę w żadną inną opcję. Drugi najmneijszy kurs to Michniewicz 4.25 albo po prostu trener zagraniczy 4.25 ' (Probierz 8.0, Papszun 12.0, Brzęczek 25.0, Skorża 60.0)
Michniewicz dał już do zrozumienia na kanale sportowym że nie ma szans.

Boniek gdy zatrudniał Sousę czy Brzeczką mówił, że Nawałka był chętny. Myślę, że nadal byłby chętny. Nowy tener będzie miał z kadrą parę treningów. Kulesza raczej nie będzie ryzykował i spróbuje postawić na sprawdzoną opcję. Szczególnie że jak nie wyjdzie, to za wybór Nawałki nikt pretensji nie będzie miał.

28

@Momals11 chłopy się teraz będą kłóciły, który facet im się bardziej podoba. Ja wychodzę

1

@Hubsao to zddxydowanie za dużo kalorii. Radziłbym Ci zacząć od 3200 kalorii. To i tak raczej dużo przy tej wadze, ale widzę że zależy Ci na dosyć szybkim tyciu. Na tym też będziesz tył, a chociaż będzie odpowiedniejsze dla zdrowia.

0

@Hubsao o Panie. To ile Ty masz wzrostu i ile ważysz obecnie? Przypuszczam, że to zdecydowanie za dużo kalorii dla Ciebie. Jak jesteś obecnie (według Ciebie) za szczupły, to fajnie byłoby zbudować coś lepszego, niż po prostu się ulać.

1

@Hubsao po prostu siłowy. Ale odpowiadam ogólnie, nie wiem jak to jest gdy się wraca po takim problemie zdrowotnym. Na pewno dbaj o regenerację i nie przeciążaj się. No i podstawa, to odpowiednio dużo jeść.

1

@Uukasz_93 ta obrona to jeszcze jakoś wygląda, ale pomoc i atak to jak jakiegoś Villarrealu.
Chiesa tylko mi imponuje, ale w reprezentacji. Z tego co słyszałem, bo Juventus mało oglądam, to klubowo znacznie gorszy zawodnik.

10

Na papierze strasznie kiepski ten skład Juventusu, ich gra również kiepska.
Wszystkie media tyle o Barcelonie gadają, wielkim kryzysie itd. a prawda jest taka, że Juventus znacznie lepiej nie wygląda. Już wolę skład młodych talentów od składu przeciętniaków.

3

@Luciano99 ale bez potrójnego, bo nie pochować alkoholu to jednak trochę wstyd

2

@Colon to gdy uciekał przed szczepieniem?

7

@Krystian1588 Xavi robi cały czas kroki na przód. Jeśli kontuzje i covid będą nas omijały, to wiem że możemy powalczyć. Jeśli przejdziemy Napoli, to również możemy wygrać ten konkurs dla tych gorszych, co w sumie byłoby sporym sukcesem, etapem budowania drużyny i nadziei na przyszłość.

20

@Deviler Glik mu zniszczył psychikę na Narodowym i się chłop nie może pozbierać

0

@DonAndrzejos ja myślę, że dziennikarze z AS znają się lepiej

3

@michal26 nie ma co patrzeć obecnie na sondaże. Pieniądze które są teraz granione w nowym ładzie już są dobrze zaplanowane i jestem przekonany, że przed wyborami będzie wiele nowych zasiłków i bonów.

0

@arasz1819 Jaki to wybór?

W Grecji właśnie zrobili, że osoby niezaszczepione po 50-roku* życia nie mają prawa do pracy. Masz wolny wybór, nie musisz się zaszczepić, po prostu masz zakaz pracy i po prostu będziesz zdychał z głodu.
Na świecie stosuje się szantaż, a nie wolny wybór.

*za miesiąc zrobią, że osoby po 40-roku, potem po 30-roku, a za pół roku wszyscy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?