0

Bierz PS4 pro, tv w 4K i zabawa murowana, do tego jak masz jakieś dobre audio w domu to miodzio.

8

Głosuję, głosuję :) może jest trochę walnięty, ale program partii ma bardzo przejrzysty i jest najlepszą opcją z dostępnych.

18

Właśnie jestem w przychodni i robię badania do pracy. Koło mnie przy rejestracji stał facet, około 60 lat mówiąc Pani, że bardzo źle się czuje i on by chciał do doktora takiego i takiego. Na to ona mu odpowiada, że może go na lipiec zapisać. Zacząłem się śmiać na cały korytarz. Nasz kraj taki piękny, trzeba dalej głosować na POPiS!

0

Ciekawe co myślał sobie taki Messi oglądając wczorajszy mecz Argentyny z Meksykiem.

1

Trudno tego nie wiedzieć. Wczoraj jak sobie jadłem wrapa to gimbusy obok tylko o tym drwalu gadały, że będą robić challenge. Boże, gdzie ten świat zmierza.

0

PS4 Pro bez porównania.

0

Kolego, w Polsce paliwo kosztuje 2 razy tyle ile powinno, a na te koszty składa się akcyza i inne tego typu syfy, life is brutal.

0

Nie sądzę. Zapewne oglądają TVP Info :)

0

Kredyt wziąłem, ale na mieszkanie :P

0

Te w połowie puste w środku? Nie dzięki.

1

Wszystko drożeje a płaca stoi, to jest po prostu smutne.

2

Spoko, dzisiaj kupiłem chleb w piekarni za 3,50, zwykły krojony bez żadnych ziaren i innych podobnych dodatków. Kpina co się dzieje z tym krajem.

0

Nod32 online + malwarebytes i wyjdzie lepiej niż jakbyś kupił jakiegoś z licencją za 200zł

0

Czasami są takie okazje i to nie jest żaden fake. Ja płaciłem 1000zł za dwie osoby w dwie strony, ale we wrześniu.

2



wrócił Ćwiąkała, mądrego to aż miło posłuchać, a nie tylko pseudo znawcy Borek i Pol

2

Zgłoś się samemu, będziesz traktowany ulgowo :D

2

Może źle się wyraziłem, turnieje typu Mistrzostwa Świata,Euro bądź Copa America są super, ale wszystkie eliminacje tak jak i ta śmieszna liga narodów jest nudna i zbędna.

8

To nie to samo, zdecydowanie wolę klubową piłkę.

4

Jezu, jak ja nie lubię przerwy na reprezentacje...obejrzałoby się jakiś meczyk teraz

1

A może napisałem to i poczułem się lepiej?! Rambla jest od tego żeby gadać o wszystkim. Skoro Ci to przeszkadza nie widzę problemu, żebyś przewinął scrollem komentarz i poszedł dalej, no ale musisz się dowartościować i doczepić.

3

omg jak mnie łeb boli po wczorajszym melo

0

19 lat na studia

14

i klasa Ramosa*

39

Oficjalnie: Diego Godín nie weźmie udziału w pojedynku z Barceloną (24 listopada). Kapitan Atlético Madryt doznał urazu ścięgna lewego uda. Jego rozbrat z futbolem potrwa 3-4 tygodnie.

0

Boiskowe tylko.

1

Jakbyście mieli wymienić top5 największych kretynów piłkarzy w historii piłki nożnej to kogo byście umieścili ? :D
1. Pepe
2. Ramos
3. Mandzukic
4. Coentrao
5. Casemiro

0

Zadzwoń na infolinię.

15

Dla mnie to jest nie do pojęcia, żeby marnować taką życiową szansę. Wielu dałoby się pokroić za to, żeby być na miejscu Dembele a ten bachor jeszcze ma problem.

0

Małyszomania była super, ale wraz z zakończeniem kariery Małysza przestałem oglądać skoki, bo to już nie było to samo.

0

90zl za oglądanie meczów i to jeszcze tylko 50% :D do czego ten kraj zmierza, smiech na sali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?