21 lutego 2018, 21:34
0
Jaki typujecie skład na Girone ? Rotacje muszą być.
21 lutego 2018, 20:57
2
To już oficjalnie Barcelona gra.
18 lutego 2018, 19:24
Jest gdzieś transmisja z tego meczu ? :)
9 lutego 2018, 19:52
1
Jakby* :).
7 lutego 2018, 14:57
Z zachowania nigdy go nie lubiłem ale mam nadzieje że odbuduje polską siatkówkę. :)
7 lutego 2018, 13:35
Czemu odpowiedziałeś do samego siebie ? :D
7 lutego 2018, 12:41
English Breakfast dziś a La Liga loca jutro lub piątek ale raczej jutro.
5 lutego 2018, 22:59
Do swoich kibiców ? :D
5 lutego 2018, 22:58
Deulofeu oby grał tak jak dziś to może coś na nim zarobimy.
5 lutego 2018, 21:31
Bakayoko czerwo :D
4 lutego 2018, 12:34
Nie idzie mu na tym stadionie może to dobra pora na odpoczynek dzisiaj ? :)
2 lutego 2018, 23:51
"Chelsea ma mocarną kadrę" gdyby tak było Conte raczej nie byłby w konflikcie z zarządem że ma za wąską kadrę nie uważasz ? :)
2 lutego 2018, 22:40
Chelsea pozbyła sie super zmiennika gdy grał to praktycznie zawsze strzelał.Gdyby była taka możliwość chętnie wymieniłbym go za Paco.Oczywiście to tylko moja opinia :)
2 lutego 2018, 17:25
Ale z wyglądu sie nie zmienia :p
2 lutego 2018, 14:40
3
Pisał już ktoś ? Gerard Pique kończy dziś 31 lat ! Zdrowia Geri :)
1 lutego 2018, 18:37
Podeślesz jeszcze mi ? :)
31 stycznia 2018, 20:23
5
Aleix powinien chyba być już wpisywany do napastników.
30 stycznia 2018, 23:11
Komentarz usunięty
27 stycznia 2018, 18:35
DwÓmecz :p.
23 stycznia 2018, 17:31
Trening dziś będzie ?
22 stycznia 2018, 21:44
Na filmy.to raczej znajdziesz.
22 stycznia 2018, 21:16
18
https://www.instagram.com/p/BeQ6lLCB471/
22 stycznia 2018, 17:36
9
Praca trenera w Barcelonie wyczerpuje psychicznie. Nawet Pep chyba tak powiedział.
19 stycznia 2018, 19:03
Trening trwa czy dziś mają wolne ?
18 stycznia 2018, 14:43
Jeszcze tydzień do debiutu (prawdopodobnego).Nie moge się doczekać. :)
17 stycznia 2018, 20:00
Vidal który jest na wylocie gra ? Czyżby jednak został ?
17 stycznia 2018, 06:27
124
To nie nasz Semedo.
15 stycznia 2018, 21:10
32
Nie wyobrażam sobie Messiego tańczącego z Yerrym po golu. :D
13 stycznia 2018, 21:12
Kiedy Umtiti dostanie zielone światło ?
11 stycznia 2018, 22:04
Dembele w drugiej połowie.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Jaki typujecie skład na Girone ? Rotacje muszą być.
2
To już oficjalnie Barcelona gra.
0
Jest gdzieś transmisja z tego meczu ? :)
1
Jakby* :).
0
Z zachowania nigdy go nie lubiłem ale mam nadzieje że odbuduje polską siatkówkę. :)
1
Czemu odpowiedziałeś do samego siebie ? :D
2
English Breakfast dziś a La Liga loca jutro lub piątek ale raczej jutro.
0
Do swoich kibiców ? :D
0
Deulofeu oby grał tak jak dziś to może coś na nim zarobimy.
1
Bakayoko czerwo :D
0
Nie idzie mu na tym stadionie może to dobra pora na odpoczynek dzisiaj ? :)
1
"Chelsea ma mocarną kadrę" gdyby tak było Conte raczej nie byłby w konflikcie z zarządem że ma za wąską kadrę nie uważasz ? :)
1
Chelsea pozbyła sie super zmiennika gdy grał to praktycznie zawsze strzelał.Gdyby była taka możliwość chętnie wymieniłbym go za Paco.Oczywiście to tylko moja opinia :)
0
Ale z wyglądu sie nie zmienia :p
3
Pisał już ktoś ? Gerard Pique kończy dziś 31 lat ! Zdrowia Geri :)
0
Podeślesz jeszcze mi ? :)
5
Aleix powinien chyba być już wpisywany do napastników.
0
Komentarz usunięty
2
DwÓmecz :p.
3
Trening dziś będzie ?
0
Na filmy.to raczej znajdziesz.
18
https://www.instagram.com/p/BeQ6lLCB471/
9
Praca trenera w Barcelonie wyczerpuje psychicznie. Nawet Pep chyba tak powiedział.
1
Trening trwa czy dziś mają wolne ?
0
Jeszcze tydzień do debiutu (prawdopodobnego).Nie moge się doczekać. :)
0
Vidal który jest na wylocie gra ? Czyżby jednak został ?
124
To nie nasz Semedo.
32
Nie wyobrażam sobie Messiego tańczącego z Yerrym po golu. :D
0
Kiedy Umtiti dostanie zielone światło ?
0
Dembele w drugiej połowie.