29 sierpnia 2016, 14:35
0
No i gdzie ta oficjalka w sprawie Paco ?
29 sierpnia 2016, 14:27
2
Ale autko :D.
29 sierpnia 2016, 14:02
Dzięki.
29 sierpnia 2016, 13:50
A kto nie jedzie na zgrupowanie ?
29 sierpnia 2016, 12:18
1
Munir dołączy do Valencii w ramach transferu Alcacera [catradio]
28 sierpnia 2016, 22:16
Hehe a biali płaczą o karnego :)
28 sierpnia 2016, 22:13
7
Fan realu :/
28 sierpnia 2016, 22:04
Lahoz uwielbiam cię :D
28 sierpnia 2016, 21:57
co ma na ręce Rafa ?
28 sierpnia 2016, 20:57
4
jak ja go nie cierpie...
28 sierpnia 2016, 18:14
3
28 sierpnia 2016, 15:31
11
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona/status/769878776608124929/video/1 koszulki gotowe :)
28 sierpnia 2016, 15:16
6
O co się zakładasz o zmienienie awatara? Czy coś innego nwm ? :D
28 sierpnia 2016, 12:40
Wolałbym że by było odwrotnie ale cóż..
28 sierpnia 2016, 10:25
Andre Gomes za Denisa :)
28 sierpnia 2016, 10:06
Komentarz usunięty przez użytkownika
28 sierpnia 2016, 09:58
16
Tak trzymać. :)
27 sierpnia 2016, 23:18
22
On ma jedynie 19 lat... Cierpliwości.
27 sierpnia 2016, 22:57
No w końcu. :D
27 sierpnia 2016, 21:44
Narazie mam zaciesz jakby to barca strzeliła :D
27 sierpnia 2016, 21:10
ale farta miał :D
27 sierpnia 2016, 19:56
Fajne :D.
27 sierpnia 2016, 15:56
To ty nie wiesz Goetze jest Kucharzem klubowym. :D
27 sierpnia 2016, 15:14
A ile zarabia Lucho ?
27 sierpnia 2016, 10:56
27 sierpnia 2016, 10:43
Ja też :D. 15znaków
26 sierpnia 2016, 20:51
95
On już wie kto będzie w finale :)
26 sierpnia 2016, 15:47
Ma ktoś link do powtórki prezentacji cillessena ?
26 sierpnia 2016, 13:48
Sporting faworytem w wyścigu o mistrzostwo. :(
26 sierpnia 2016, 10:50
Alexis odszedł bo chciał grać w pierwszym składzie.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
No i gdzie ta oficjalka w sprawie Paco ?
2
Ale autko :D.
0
Dzięki.
2
A kto nie jedzie na zgrupowanie ?
1
Munir dołączy do Valencii w ramach transferu Alcacera [catradio]
0
Hehe a biali płaczą o karnego :)
7
Fan realu :/
0
Lahoz uwielbiam cię :D
0
co ma na ręce Rafa ?
4
jak ja go nie cierpie...
3
11
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona/status/769878776608124929/video/1 koszulki gotowe :)
6
O co się zakładasz o zmienienie awatara? Czy coś innego nwm ? :D
0
Wolałbym że by było odwrotnie ale cóż..
6
Andre Gomes za Denisa :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
Tak trzymać. :)
22
On ma jedynie 19 lat... Cierpliwości.
1
No w końcu. :D
4
Narazie mam zaciesz jakby to barca strzeliła :D
0
ale farta miał :D
0
Fajne :D.
0
To ty nie wiesz Goetze jest Kucharzem klubowym. :D
0
A ile zarabia Lucho ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja też :D. 15znaków
95
On już wie kto będzie w finale :)
0
Ma ktoś link do powtórki prezentacji cillessena ?
0
Sporting faworytem w wyścigu o mistrzostwo. :(
0
Alexis odszedł bo chciał grać w pierwszym składzie.