0

Udało się to przepchnąć i z tego jestem bardzo zadowolony oby udało uniknąć się tej LE bo to mimo wszystko wstyd dla takiego klubu jak Barca, Ter Stegen dziś wreszcie pomógł, teraz czekać na Xaviego i dać mu spokojnie budować ten zespół, Vamos!

25

Trzeba docenić dziś MATSA.

1

Brawo Ter Stegen.

1

Strzelenie gola to jest tak niewyobrażalnie ciężka rzecz dla Barcelony że szok.

0

@macio_944 Alba nie ma do kogo grać jak jego jedyny wachlarz akcji to wycofanie do Messiego.

1

@Encore Gdyby wygrał jeszcze tę Ligę Narodów, to by zgarnął.

0

@Encore Coo, widzę mocno wierzysz w naszych asów, ciekawe jak będzie po meczu. :D

1


Rok temu spokojne cztery-zerko, Braithwaite dublet, a dziś drżymy czy uda się wygrać, ehhh.

2

@bartas97 Chłopie oni ledwo co na CN z nimi wygrali, stawiam dzisiaj na remis niestety.

10

@AmigoBlancos Kluczowy to jest dziś.

0

@Pilka_jest_okragla To że to zrobią w dobrym stylu to się nie łudzę, byle wygrać by wytrwać w tej LM jak najdłużej póki Xavi nie przyjdzie.

4

Niepokojące w obecnej Barcelonie dla mnie jest to że ci co mieli być tymi liderami zawodzą na całej linii, w bramce Ter Stegen stał się strasznie przeciętny, nie robi już tych kosmicznych interwencji co kiedyś zdarzało mu się w prawie każdym meczu, obecnie to prawie każdy trudniejszy strzał to jest gol dla rywali, w obronie doświadczony Pique który miał być tym pewniejszym od Garcii i doświadczeniem go uczyć, popełnia kuriozalne błędy, w pomocy De Jong za którego zapłacono olbrzymią kase, ma już 24 lata a nadal traktuje się go że to zawodnik na przyszłość nie, on ma już teraz decydować o sile tej drużyny, 17 latek Gavi prezentuje sie o niebo lepiej gdy to on ma być tym na przyszłość, który ma jeszcze czas, no i w ataku Memphis który jest najlepszym strzelcem ale i tak za mało daje, z najlepszymi go nie ma, marnuje też dużo setek. Jedyny ''lider'' który daje rade to ten wolny i mało zwrotny Busquets.

1


Mistrzostwo. ;D

0

@DaPidejpi Jego maska ludzkiej twarzy lekko się odkleiła.

1

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział to Conte blisko Tottenhamu.

1

Każdy ogórek już bierze stąd te punkty...

0


Piękny występ.

2

@ElKamil Vincent Vega jedź odwiedzić Koemana.

0

Tymi wypowiedziami ośmiesza się bardziej niż grając Luukiem w ataku, on się nigdy nie przyzna do błędu, legenda jako piłkarz ale wszystko psuje przez bycie trenerem…

2

Koeman: Zagraliśmy dobry mecz.
Kurwa no trzymajcie mnie.

5

Że im nie jest wstyd takich pierdół gadać.

1

''Joan Laporta: Porażki nie pozostaną bez konsekwencji''

2

Koeman po meczu: Jest jak jest, gdyby Dest wykorzystał sytuacje byśmy wygrali ale to nie czas na rozpaczanie bo za trzy dni kolejny mecz, jeszcze jakieś pytania? Bo spiesze sie do domu wypić troche wina z piwnicy.

7

1

Mam już dość psychicznie tej padaki i Koemana a mimo to dalej będe sie łudził.

0

@Virusk3 A ja jestem pewien że padnie zdanie, mamy pełne zaufanie do trenera. :P

0

Jest i on potężny Destinho.

0

Flopinho zrób coś.

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?