0

Aha czyli wstawił zdjęcie z pucharem na Insta XD No to faktycznie się odniósł, mocny statement.

2

Mam bardzo duże obawy co do tego przedłużenia. W pewnym momencie byłem przekonany że czeka tylko do końca kontraktu, żeby wyciągnąć od nas całą należną kasę, teraz obawiam się że chce wykorzystać moment lepszej formy do wynegocjowania podwyżki, po czym nastąpi ponowny zjazd.

0

Jeśli poprzednie przecieki były prawdziwe, to szykuje się znowu gigantyczna różnica między wersją Stadium, a Vapor.

3

Przykre, jeśli tak było. Mocno się ostatnio na nim zawiodłem, bo swego czasu był moim ulubionym zawodnikiem Barcelony i moim zdaniem idealnym kandydatem na kapitana. Jeśli tak to ma wyglądać, to chyba lepiej faktycznie się rozstać.

2

Po raz kolejny, typowy brak koncentracji, to już nie pojedyncze błędy, a reguła. Szkoda, bo poza tym ma naprawdę świetne atuty, ale na ten poziom to chyba nie wystarcza.

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 Nie potrwa 1-2 lata, tylko nie wydarzy się w ogóle l. Żeby się doszkolić musieliby się najpierw przyznać do błędu, a tego hiszpańskie środowisko sędziowskie nigdy nie zrobi.

Jedyne wyjście to import sędziów z zagranicy.

1

Proponuję zmienić pracę, wszystkim wyjdzie na dobre :)

0

Dlaczego tylko zajebiście bogate kluby z Premier League z najbardziej wyluzowanym FFP w Europie sprzedają piłkarzy do Arabii Saudyjskiej za grube miliony?

8

Szkoda, bo przy tych barwach wystarczyłyby po prostu zwykłe pasy od góry do dołu. Byłoby może trochę prosto, ale elegancko.

1

Tytuł artykułu budzący pewne nadzieje poza samym początkiem: "Gerard Romero" :(

0

Dla nas nie jest wart nic, dla nich po tym sezonie może być wart niemało, trzeba wycisnąć ile się da i wreszcie definitywnie pożegnać.

0

Strasznie ciężko było wybrać tylko trzy gole. Duża szansa na podium zajęte przez Yamala, co on wyczyniał...

0

Oj, chwilę kazał na siebie poczekać, oby to nie wróżyło problemów...

0

@Greenalley Pytanie czy mówimy o najlepszym meczu w wykonaniu Barcy, czy bardziej "obiektywnie" najlepszym z perspektywy właśnie emocji. Z Interem mogliśmy zagrać o wiele lepiej, przede wszystkim w obronie, ale emocje były niesamowite.

1

Coś długo to trwa, oby się nam to nie odbiło czkawką.

19

@bady48 Dokładnie, ludzie na tej stronie już by go sprzedawali, a chyba zapominają, że chłopak ma dopiero 20 lat i dopiero co przeszedł koszmarną kontuzję.

To będzie piłkarz na lata, który da nam jeszcze bardzo dużo radości :)

0

Nie do końca to rozumiem. Chłop grał prawie cały sezon od dechy do dechy, na skrzydle, bo nie mieliśmy i dalej nie mamy dla niego zmiennika, mamy 2-3 piłkarzy, którzy mogą grać na "10" (o ile oczywiście są zdrowi). Jeśli Hansi faktycznie ma taki pomysł, to mu ufam, ale jakoś mi się to nie klei.

0

@lajcior Dobre pytanie, może Kroos? Nie przypominam sobie, żeby były z nim jakieś grubsze afery na boisku, żeby zwykle grał jakoś chamsko, chociaż pojedyncze brutalne wejścia mu się zdarzały.

5

AS Monaco to jest właściwie monakijski klub ;)

1

@mn2000 Ja zrozumiałem, chodziło o to, że gdyby podana w informacji kwota była netto, to w praktyce klub wydawałby dwa razy tyle.

0

Giga szacun dla Modricia za całą karierę, jeden z niewielu piłkarzy Realu, których dało się lubić.

0

Wydaje mi się, że ta debata nad Złotą Piłką w dużej mierze wynika z tego, że przez lata była zdominowana przez dwóch, bezapelacyjnie najlepszych piłkarzy na świecie, a do tego była równocześnie nagrodą dla najlepszego piłkarza bezpośrednio od FIFA. Dziś, gdy nagroda ta ponownie znajduje się pod patronatem France Football tym bardziej można uzasadnić że nie chodzi tu tylko o poziom gry i osiągnięć w danym sezonie, a właśnie o marketing, o widowiskowość.

5

Courtois nie jest nawet drugim najlepszym bramkarzem w La Liga, a znalazł się w najlepszej XI Europy xD

0

@kinioo Ostatnimi czasy to Inigo wyglądał mniej pewnie niż Cuba, szczególnie jeśli chodzi o ustawienie, momentami mam wrażenie, jakby to młody był tym doświadczonym, ogarniętym obrońcą w tym duecie.

3

Łapy precz od Gaviego.

0

I cyk, czerwona dla Flicka za krzywe spojrzenie na sędziego liniowego :)

0

@Puziol Bardzo ku*wa źle, bo ten gość to kompletny imbecyl, jeden z najgorszych w lidze xd

0

XDDDDDD no to nie oglądamy, trudno

4

@tarantino10 To wytłumaczenie właściwie jest jeszcze gorsze, szukali wszystkiego, żeby tego gola anulować xD

5

@Y00men Bo nie chcieli podyktować rzutu karnego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?