HavertzKai
Dołączył/a: grudzień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Są urządzenia takie do wbijania w ziemię i działa. Polecam ,bo mam osobiście i działa.
2
Kluby powinne oddawać walkowera grajac z Realem na cel zjednoczenia się całej La Ligi przeciwko Realowi i sędziowaniu.
0
Przy tych cenach i transferach za gruba kasę to mogą cmoknąć w ch**a . Takie 180mln to można rozmawiać.
14
Trener ,który może zrobić z piłkarzy potworów. Nabrać tej masy mięśniowej, aby móc walczyć o piłkę bark w bark.
1
Ten Deco ma powalone w głowie. Niech już się lepiej ogarnie ,bo on tu chciał Raphinhe, który jest drewnem z Brazylii
0
@kubinho1032 dziękuję za pomoc.
0
@NorbiTBOB super dzięki, działa.
1
@Culer9002 właśnie wczoraj się skończył pakiet i muszę zrobić jedna prezentacje. Wymagają teraz wszędzie kupienia pakietu.
0
@Tom0VeB przypadkiem ten program nie jest do modyfikacji grafiki ?
0
Macie pomysł jaki program zainstalować ,w którym mógłbym zrobić prezentacje?
0
Lepiej niech Araby wezmą klub w swoje ręce i wtedy można marzyć o transferach . Teraz to już nawet z rezerw wola iść gdzieś indziej ,bo w klubie bagno.
0
Romeu nie potrafi podać normalnie ,a tu swiruje fałszem xd
0
Nie wiem ile on gra ,ale robi więcej niż lewy przez cały ten sezon.
0
I teraz problem, bo strzelił bramkę i xavi posadzi go na ławę na kolejne tygodnie
0
Lewy < Roque...
2
Haha co za zmiana . Hahaha . Hahaha
0
Dawać go ! On jest najlepsza opcja.
0
Każdy inny trener po takiej połowie wyj**alby pół składu na ławkę. Przecież oni się nie angażują tylko poniżają.
2
Ale ta drużyna nawet nie ma pomysłu na grę, a ten pachoł xavi tego nie widzi.
5
Jesteśmy jedynym klubem ,który jest w stanie wyjść najsilniejszym składem kontuzjowanych na trybuny .
2
Wystarczyło, że lewy popłakał się, przepraszał i zaprosił do domu na obiadek .
1
@Koriolan iks de xd dobry argument
6
A ten ręcznik na tej bramce to porażka.
0
Przepuścili Belga ,który poszedł do Atletico za śmieszne pieniądze i bujają się z Romeu. Klub mem
0
Pytanie tylko kiedy ?
0
Bezmozg trener jak zwykle .
10
Ha ha ,gdyby nie kontuzja on strzeliby te 3 bramki xddd
0
@Czarny_ck jedna jaskółka wiosny nie czyni. Fakt zagrał dobrze w meczu, ale w innych meczach przechodzi obok.
1
Z tyłu ręcznik z przodu kołek
0
Ten mlody fajnie zagrał w obronie pierwsza połowę.